PDA

View Full Version : Soru & Sorun!!

benben89
24.Kasım.2010, 00:37
Football Manager 2011 oyununu orjinal alanlardan biriyim,sormak istediğim şu;Oyunu steam'a kaydetmek gibi birşey gerekiyomu.Buarada oyunu D&R 'dan aldım.
Bu oyunu 2005'ten beri oynuyorum,yalnız 2011 serisinde cok garibime giden bir şey var.Hangi oyuncuyla ilgileniyosanız,ve kısa listenize eklediyseniz,belli bir sure sonra size öneriyolar ve transfer listesine koyuluyor (Bazi oyuncular için).Ayrıca hiç olmadık oyuncular transfer listesine koyuluyor.
Belki inanmıyacaksınız ben Şuan Galatasarayı yonetiyorum,ikinci sezonumda balotelli'yi onerdiler ve 4.7 m£ aldım.Balotelli gibi bir adamıda kimse istemedi.Ohaa dedimm...
Rafael Vander Vart'ta aynı şekilde aldım..Bu bana cok ilginç ve garip geldi ve sizlerle paylaşmak istedim....Okudugunuz içinde teşekkur ederim..

BaGa TaRKaN
24.Kasım.2010, 01:50
Football Manager 2011 oyununu orjinal alanlardan biriyim,sormak istediğim şu;Oyunu steam'a kaydetmek gibi birşey gerekiyomu.Buarada oyunu D&R 'dan aldım.
Bu oyunu 2005'ten beri oynuyorum,yalnız 2011 serisinde cok garibime giden bir şey var.Hangi oyuncuyla ilgileniyosanız,ve kısa listenize eklediyseniz,belli bir sure sonra size öneriyolar ve transfer listesine koyuluyor (Bazi oyuncular için).Ayrıca hiç olmadık oyuncular transfer listesine koyuluyor.
Belki inanmıyacaksınız ben Şuan Galatasarayı yonetiyorum,ikinci sezonumda balotelli'yi onerdiler ve 4.7 m£ aldım.Balotelli gibi bir adamıda kimse istemedi.Ohaa dedimm...
Rafael Vander Vart'ta aynı şekilde aldım..Bu bana cok ilginç ve garip geldi ve sizlerle paylaşmak istedim....Okudugunuz içinde teşekkur ederim..

İlk Sorunu Cevaplayım:)
D&R dan Almışın Oyunu Kutunun İçinden Çıkan Aktivasyon Kodunu Steamden Üyeliğini Aldıktan Sonra Aktivasyon Kodunu İlgili Yere Girmen Gerekir.

Diğer Soruların Cevabına FM'in Güzelliği Diyelim:D

BleedingMoon
24.Kasım.2010, 03:47
bana da aynı yöntemle napoli hamsik ve lavezzi'yi önermişti :D aldım ama ikisi de chrash dump'a kurban gitti. daha da önermediler de satmadılar da :D umarım patchlarle düzelir.

richard castle
24.Kasım.2010, 03:51
Default, 11.1.0 ve 11.1.1 ile devam eden tek sorun savunma göbeğindeki ikilinin arasına atılan her topun pozisyon olması...
İdmanlarda savunma dozajını yükselttim, anchorman ile oynadım, stoperleri geride bıraktım ama yine de devam etti. Düşünün, düşük liglerden bir takım bile süper lig stoperlerinin arasından pozisyon bulabiliyor.

DaveJones
24.Kasım.2010, 03:52
Banada Lahm ve Schweinsteiger önerildi. Ama gelmek istemediler.

mehmetd
28.Kasım.2010, 19:20

oyunu cd den de kurabilirsin. en azından fm 2010 da öyleydi. belki değişmiştir tabi bilemem.
balotelli için şuraya bak ve gönderdiğim resme tabiii.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=1881128#post1881128

İlk Sorunu Cevaplayım:)
D&R dan Almışın Oyunu Kutunun İçinden Çıkan Aktivasyon Kodunu Steamden Üyeliğini Aldıktan Sonra Aktivasyon Kodunu İlgili Yere Girmen Gerekir.

Diğer Soruların Cevabına FM'in Güzelliği Diyelim:D

güzelliği mi, saçmalıığımı? alınca güzelliği de; alamayınca:confused:
yada tersi olunca bende yani iyi oyuncu ucuza gidip , az yüksek değerliyi ondan kaç kat fazlaya alınca ne oluyor?

Varonil
28.Kasım.2010, 19:45
Ya ben de oyunu d&r dan aldım,steamden üyelik aldım aktifleştirmek için ama oyunu kurduktan sonra mı aktifleştircez,önce mi? ve steam üzerinden nasıl aktifleştireceğiz?