PDA

View Full Version : Balotellinin Suçu Ne?

tojourus
24.Kasım.2010, 18:52
Man City önerip duruyor, 15M (di sanırım) den başladı 5'e kadar iniyor, adam 20 yaşında (2.sezon) ama oyunun başından beri alan olmadı, huntelaar yarım sezonda kapıldı bu adamı daha alan olmadı. Bu neden böyle, Balotelli'nin suçu ne? Neden öneriliyor? Şu yönetime aldırma seçeneğini kullanarak maaştan yırtıp alacaktım ama, sercana kullandım :icon_evil:

33avci33
24.Kasım.2010, 19:30
Böylesi çok denk geliyor o yüzden Es-Es'in başında olmama rağmen bir çok yıldızı listeledim. Bayern'den Breno ve İnter'den Mariga'yı önerdiler. Breno'yu aldım Mariga'da sezon sonunda gelecek çok cüzzi fiyata. Galatasaray'ın başındayken Muntari'ye teklif yapacaktım bonservisi 5 milyon görünüyordu ama İnter'in istediği fiyat 0'dı. Bedavaya almıştım kendisini. Ama niyeyse Adnan Polat gibi hissettim sonra kendimi ucuz etin yahnisi misali :D

enesx86
24.Kasım.2010, 20:10
Benim Dortmund kariyerimde Balotelli sezon sonu serbest kaldı. bende kaptım ama çok sorunlu bi oyuncu bi kere mutlaka ülke ye alışamıyor ülke ile sorunları oluyor. sonra diğer takım oyuncuları balotelli yüzünden huzursuz oluyor her maç ilk 11 de oynamak istiyor oynatmazsın takımı karıştırıyo gerisini siz düşünün :D

attirson
24.Kasım.2010, 20:18
Ben Fenerbahçe Kariyerimde Aldım 2. sezonun devre arası 7Mye :D cok iyi bir oyuncu gercekten.

playeray
24.Kasım.2010, 20:54
Benim Dortmund kariyerimde Balotelli sezon sonu serbest kaldı. bende kaptım ama çok sorunlu bi oyuncu bi kere mutlaka ülke ye alışamıyor ülke ile sorunları oluyor. sonra diğer takım oyuncuları balotelli yüzünden huzursuz oluyor her maç ilk 11 de oynamak istiyor oynatmazsın takımı karıştırıyo gerisini siz düşünün :D

Takımı intihara sürüklüyo yani :D

midfielder1912
24.Kasım.2010, 21:28
Sadece Bolatelli de değil bir çok yıldız oyuncuda yaşanan bir sorun, sigames forumlarında oldukça tartışılan ve giderilmesi istenen bir sorun... yıldız oyuncular gerçek ederlerinin altında fiyatlara satış listesine konabiliyor, messi, c.ronaldo bile...

QaaN-07
24.Kasım.2010, 21:29
Bir sonraki yamada düzeltilir diye tahmin ediyorum.

ultrakubi
25.Kasım.2010, 01:05
Sadece Balotelli değil Liverpool'dan Maxi Rodriguez ve yine City'den Silva'yı durup durup öneriyorlar bana :D

Fernando Gago
25.Kasım.2010, 01:25
Çok gerçekçi bence Adamın durumu ortada :D Ben de ilk sene sonunda City sürekli önerdi 6 ay daha kaldı sonra Lyon'a gitti. Orada da oynayamıyor fazla ...

yakamoz0347
25.Kasım.2010, 01:40
bende garanti di maria ve khedira satılık listesine konuyo real tarafından bende alıom hemen :D

mehmetd
25.Kasım.2010, 07:11
Man City önerip duruyor, 15M (di sanırım) den başladı 5'e kadar iniyor, adam 20 yaşında (2.sezon) ama oyunun başından beri alan olmadı, huntelaar yarım sezonda kapıldı bu adamı daha alan olmadı. Bu neden böyle, Balotelli'nin suçu ne? Neden öneriliyor? Şu yönetime aldırma seçeneğini kullanarak maaştan yırtıp alacaktım ama, sercana kullandım :icon_evil:

benim fm 2010 dan örnekle açıklim.
ben 45 m verip aldım balo'yu. sonra bi ara takımdan çıkarıldığı için mutsuz dedi. neden olduğunu çözemedim. milli takıma göndermiyor da değilim. neden olduğunu çözemediğim için sorunu
kaldı öyle.sonra 1 maç,basın mensupları bir şey sordu: tatile göndericekmisiniz? diye anlamadım. nerden tatile göndericem öyle bir seçenek bulamadım. 2.maç gene sordular araştırdım ve buldum fakat tıkladığımda 1 ay izin veriyormusun deyince kabul etmedim. lig devam ediyor lazım olur diye düşündüm sonra lig bitiyor oynamıyor diye gönderdim.bu 1 ay tatile gitti. geldi aynı sorun. gene gönderdim. 3. kez geldi gene aynı.zaten oynamıyor ve oynayamıyor. sonunda kontrat önerdim ve kabul etti mutsuzluğu geçti.ama ilk maç kötü oynadı ceza verdim gene bozuldu.işte o yüzden...

Sadece Bolatelli de değil bir çok yıldız oyuncuda yaşanan bir sorun, sigames forumlarında oldukça tartışılan ve giderilmesi istenen bir sorun... yıldız oyuncular gerçek ederlerinin altında fiyatlara satış listesine konabiliyor, messi, c.ronaldo bile...

messi ronaldo önerilsin hemen alırım. 100 m istiyorlar bende.belki menager istemiyor yada menagerin taktiği yüzünden istenmiyordur yada klüp borçtadır vs. olmadığı için oyun bilemicem ama sırf bu nedenle fm 2011 alınabilirdi bi de türkçe olsaydı...

ayrıca yetenekleri düşürülmüş olabilir yıldız oyuncuların ondan da olabilir bunlar.yada oynadığı yeri beğenmiyorlardır.mesela fm 2006 da ne dmc ve amc ler istenmiyordu. örneğin ben gs de ki 3 amc den kurtulamıyor ve oynatamıyordum da(m.heinz,s.iliç falan bide yabancı statüsünü dolduruyorlardı)

metinoktay
25.Kasım.2010, 11:06
uyumluluğu oyunda çok düşükse ve büyük takımlar faydalanamıyorsa balottelli yi önermişlerdir. balotelli için bu sorun oldu sanırım.
ben de anichebe yi süper lige denizli ile çıkınca 2011 başında aldım 5 maçta 5 gol attı sonra alışamadı diye 1 ay tatile gönderdim yeni döndü şimdi morali yerinde bakalım sık sık 1 ay tatil isteyecek mi :)

RasAnt
25.Kasım.2010, 12:52
Lassana Diarra ve Fernando Gago nun sözleşmeleri bitmeden fesh etti real madrid olabiliyor böyle şeyler

tgun89
25.Kasım.2010, 13:52
Bende aldım balotelli yi 5 milyona 30 macta 19 gol attı bir sezon sonra 12 milyona sattım

serkan1520
25.Kasım.2010, 14:08
ya bendede transfer listesindeydi ama teklif yaptığım zaman hemen transfer listesinden çıkarıyorlar sonra 1 2 hafta geçiyor kendi isteğiyle tekrar konuyor teklif yapıyorum yine listeden çıkarıyorlar dalga gecıyorlar resmen başkana söyledim alsın diye o da alamadı :D

Chinatown
25.Kasım.2010, 15:11
bu fm de genel bir durum sanırım :)

ben de Trabzonspor'la 2 yıl şampiyon oldum, geçen sene şansıma grubum kolay da olsa gruplardan çıktım şampiyonlar liginde.

Javier Pastore u almak istiyorum palermo dan, normal fiyatı 19M, alacağımdan değil sadece gelirmi diye merak ettim 80 milyon önerdim, kabul etmediler, 200 milyon önerdim sonra, sözleşme aşamasına geldik.

menejeri TAM 22,5 MİLYON imza parası istedi :icon_lol: böyle birşey varmıdır ? kendisi de 9 milyon yıllık, 9 milyon imza parası istedi.

neyse tabi hemen kapattım konuyu, aynı transfer döneminin sonuna doğru palermo Pastore'u bana 16 milyona önerdi :0:

param olmasada meraktan kabul ettim, yıllık isteği 3,5 milyon, imza parası 2,5 milyon, menejerine de 2 milyon bir sözleşme istedi :D

ama tabi para olmayınca transfer olmadı :D işin garibi Pastore hiçbir takıma da gidemedi :icon_smile:

şimdi bütçeyi denkleştirip sene sonunda bir kez daha şansımı deneyeceğim :D

mehmetd
26.Kasım.2010, 10:06
Javier Pastore u almak istiyorum palermo dan, normal fiyatı 19M, 200 milyon önerdim , sözleşme aşamasına geldik.menejeri TAM 22,5 MİLYON imza parası istedi :icon_lol: kendisi de 9 milyon yıllık, 9 milyon imza parası istedi.neyse tabi hemen kapattım konuyu, aynı transfer döneminin sonuna doğru palermo Pastore'u bana 16 milyona önerdi :0:param olmasada meraktan kabul ettim, yıllık isteği 3,5 milyon, imza parası 2,5 milyon, menejerine de 2 milyon bir sözleşme istedi :D

ama tabi para olmayınca transfer olmadı :D işin garibi Pastore hiçbir takıma da gidemedi :icon_smile:

ben daha evvel de yazmıştım. rakip takımımdan iki oyuncuya talip oldum. değerleri 20 milyon falan 45 ve 60 satış değeri(fm genie scout) önerdim;altını verdiğimde manager, bu fiyatı verdiğimde oyuncular reddetti bir süre sonra ikisi de transfer listesine konulmak istedi değerleri 20 milyon a biri inter e biri r.madrid e gitti. bende balo yu vs. aldım.

uyumluluğu oyunda çok düşükse ve büyük takımlar faydalanamıyorsa balottelli yi önermişlerdir. balotelli için bu sorun oldu sanırım.
ben de anichebe yi süper lige denizli ile çıkınca 2011 başında aldım 5 maçta 5 gol attı sonra alışamadı diye 1 ay tatile gönderdim yeni döndü şimdi morali yerinde bakalım sık sık 1 ay tatil isteyecek mi :)

balo sorunlu bir adam zaten. bende oynayamıyorda.(editörden kurduğum takım nedeniyle yedek statüde) 177e 178 yedeği oynatıyor, 156 ya 193 balo yu oynatmıyor asistan.

Lassana Diarra ve Fernando Gago nun sözleşmeleri bitmeden fesh etti real madrid olabiliyor böyle şeyler

bende çok fesih oluyor da başka takımda ilk kez duydum demek klüpte bi sorun var.

Bende aldım balotelli yi 5 milyona 30 macta 19 gol attı bir sezon sonra 12 milyona sattım

niye satıyon oynuyorsa tamam aldığından fazlaya satmışın ama 12 milyona ben fm 2010 da o yetenekte adam alamam 100 milyondan başlıyor satış fiyatları, altı da benim işime yaramıyor. anca pa yüksek ca düşük adamları alıyorum ama oynatamıyorum ca 150 pa 185 var ama kiralayamıyorum vs. satamam da.oynayamıyor da öyle yedek statüde 18 e bile giremiyor.

şu yabancı işi ve transfer saçmalıkları beni sinir ediyor oyunda.

ciomania21
26.Kasım.2010, 10:28
bu sezon olay biraz abartılmış gibi geldi 1 sezon sonra resmen transfer cennetine dönüyor oyun. gitmek isteyenlerden tut gönderilmek isteyenlere kadar. Bilemiyorum dengesizlik buradamı ortaya çıkıyor yoksa bu oyuncuların gerçekte gitmeyecekleri takımara gitmesindemi ?

enesx86
26.Kasım.2010, 12:49
Aynı durum menajerlerde de var Real madrid barça milan arsenal inter chelsea hepsinin menajerleri 1-2 sezon içinde kovuldu.

bobobobo
26.Kasım.2010, 13:34
balotelli ye hic rastlamadım ama ben su an 3. kez oyun actım ve ilk iki oyunda devre arasında hulk ve lucho gonzalez transfer listesindeydi ortalama 6 mılyona satılıyordu ... bu oyunda da oyle olursa pes artık

Chinatown
26.Kasım.2010, 20:07
169 CA lı Nuri Şahini Dortmund 4M na öneriyor Trabzonsporuma 23 yaşında adam abartılmış sanki hakkaten, Necipi 20 M na alamam oysa. transfer yapmak gerçek anlamda çok rahat, yani Türkiyede 25 milyonluk bütçeli bir takım şansına gelirse şampiyonlar ligini kaldıracak kadroyu toplar.

bir de bir arkadaşımın kariyerinde rast geldim Paulo Henriqueyi 21 yaşında 24 milyona İntere satıyor, 2 sene sonra inter 8 milyona geliştirdiği adamı geri öneriyor Galatasarayına.

birde önerilen adamlar hakkaten öle böle değil, Lassana Diarra herkeste var, bende de vardı, adam 7.53 lük bir sezon geçiriyor ve yok fiyatına öneriyor Real Madrid.

işin açıkcası genç alayım ucuz olsun dönemi sanırım sına eriyor :)

byozy43
26.Kasım.2010, 21:46
Bende balotelliyi aldım ama keşke almasaydım 2 macta da bir kırmızı kart goruyor hakemle tartıstıgı icin

zazanas
26.Kasım.2010, 22:13
Evet oluyor böyle oyun basında istediğiniz oyuncuları listenize atın mutlaka öneriyorlar.
GS ile oynarken palermodan pastoreyi eklemiştim cok cuzi bir paraya kaptım sonra dünyada yılın oyuncusu secildi :D

senderson
27.Kasım.2010, 00:10
Almaz olaydım Balotelli'yi:D olumlu tek hareketi yok 15 maçta :D

DaveJones
27.Kasım.2010, 00:13
Bu senenin sorunu gibi görünüyor bu durum. Benim oyunumdada Adler, Lahm, Schweinsteiger, Hamsik, Ribery, Higuain ve Dzeko gibi üst düzey isimler kendi isteğiyle transfer listesine konuldu. Man. City ile astronomik bedeller ödemeden harika bir kadro kurulabilir bu seride :D

mehmetd
28.Kasım.2010, 18:59
Balotelli'nin suçu ne?
balotelli nin suçu:
http://img252.imageshack.us/i/mariobalotellinedenbyle.jpg/

rainmakerr
28.Kasım.2010, 19:21
Evet ben de anlamadım takımım biraz daha yüksek reputation'lı olsa Tevez ve Adebayor'u toplam 19m vererek alacaktım. Giussupe Rossi'yi aldım 8m'e takıma tam alışamadı Afellay'ı aldım kontrat'ı biterken çok basitleşmiş oyun çoook 2. sezonda sıkıldım.

Deus Dominus
28.Kasım.2010, 20:27
psikolojiden anlarım, gönderin bana sorunlu oyuncuları :D

BakTeRii
30.Kasım.2010, 17:08
Fenerbahçe'de oynadığımda Balotelli'yi 5 M €'ya aldım 30 maçta 27 gol attı ama çok sorunlu bir oyuncu sezon sonu 9'a gönderdim.

metinoktay
30.Kasım.2010, 17:37
balo sorunlu bir adam zaten. bende oynayamıyorda.(editörden kurduğum takım nedeniyle yedek statüde) 177e 178 yedeği oynatıyor, 156 ya 193 balo yu oynatmıyor asistan.

evet balotelli gerçekte de böyle olduğu için bence düzgün bir profil.

33avci33
01.Aralık.2010, 22:42
Şu anda 2013 yılındayım 2010'e girecem Kaka 31 yaşında. Es-Es'i yönetiyorum bir baktım değeri 5 milyon. Maksat muhabbet olsun diye teklif yapacaktım bir baktım Real bonservis istemiyor. Kaka benle masaya oturmadı yoksa yılın bombasını patlatacaktım :D

cengavs
06.Aralık.2010, 20:27

3. sezonumda balotelliye 30 milyon lira verdim korkutma beni lütfen :D:D

MoNToLiVo_
12.Aralık.2010, 03:43
biraz şans ver.. ve oynat oynamayan oyuncuyu hiç bir takım kolay kolay almıyo arkadasım :)

rainmakerr
12.Aralık.2010, 11:31
scheletto'da aynen balotelli tarzı sorunlu oyuncu salak salak dribbling'ler yapıyor sağ kanata yapış öyle koş dedim adam bu benim oyunuma katkı sağlamaz diyor, bir dene dedim bi küfretmediği kaldı kovdu masadan şimdi oyuna alınca disintrested oluyor.

rammstein7
13.Aralık.2010, 15:21
bende serbest almıstım 2011 2012 sezonunda çok iyi oynuyor ama antremanlara gelmiyor huzursuzluk çikarıyor biraz gercekcı yapmıslar :) bende sattım adamı evertona

ciomania21
13.Aralık.2010, 15:23
ya başlık çok güzel ama her gördüğümde fatmagülün suçu ne? aklıma geliyor :D

mehmetd
14.Aralık.2010, 22:43
arkadaşlar şamp.ligi maçında çeyrek finalde r.madrid le(beni yenebilecek belki de tek takımla) oynuyorum.26 kişilik kadromda 7 kişi sakat yani 19 kişi oynayabilecek durumda - yani 18 kişilik kadro 1 kişi dışarda kalarak oluşturulucak-
kim oldu dersiniz?
(bilemeyenler konunun başlığına bakabilir)
maç sonucu ise 2-1 2-0 (toplamda 4-1) ile benim tabii ki.sormaya bile gerek yok zannedersem.şimdi yarı finalde barca var...

LaZz_61
20.Aralık.2010, 16:09
bu fm de genel bir durum sanırım :)

ben de Trabzonspor'la 2 yıl şampiyon oldum, geçen sene şansıma grubum kolay da olsa gruplardan çıktım şampiyonlar liginde.

Javier Pastore u almak istiyorum palermo dan, normal fiyatı 19M, alacağımdan değil sadece gelirmi diye merak ettim 80 milyon önerdim, kabul etmediler, 200 milyon önerdim sonra, sözleşme aşamasına geldik.

menejeri TAM 22,5 MİLYON imza parası istedi :icon_lol: böyle birşey varmıdır ? kendisi de 9 milyon yıllık, 9 milyon imza parası istedi.

neyse tabi hemen kapattım konuyu, aynı transfer döneminin sonuna doğru palermo Pastore'u bana 16 milyona önerdi :0:

param olmasada meraktan kabul ettim, yıllık isteği 3,5 milyon, imza parası 2,5 milyon, menejerine de 2 milyon bir sözleşme istedi :D

şimdi bütçeyi denkleştirip sene sonunda bir kez daha şansımı deneyeceğim :D

AYNISI BASIMA GELDI .. SU AN MANCHESTER UNITED ILE OYNUYORUM 65 M + ROSSI'YI ONERDIM REDDETTI ERTESI GUN NORMAL BONSERVIS FIYATINA ONERDI ...

LaZz_61
20.Aralık.2010, 16:11
balotellı'ye Gelene Kadar Cok Topcu Var .. Harmony Azalmasının Geregı Yok ..

RasAnt
20.Aralık.2010, 22:38
ya başlık çok güzel ama her gördüğümde fatmagülün suçu ne? aklıma geliyor :D

Hee aynen benimde :D