PDA

View Full Version : Dislike person

zargı
24.Kasım.2010, 18:56
Arkadaslar ben necip uysalla her konuda anlasmama ragmen menajeri bana uyuz oldugu icin transfer edemiyorum necip'i adamın dislike personundayım bu durumu nasıl cözebilirim?

cengavs
24.Kasım.2010, 20:21
çözemessin aynı şeyi albinde ben yaşadım :(

mehmetd
25.Kasım.2010, 06:47
Arkadaslar ben necip uysalla her konuda anlasmama ragmen menajeri bana uyuz oldugu icin transfer edemiyorum necip'i adamın dislike personundayım bu durumu nasıl cözebilirim?

1-adamla aranı iyi tut.
2-eğer rakip takımdaysan satmak istemeyecektir. birşey yapamazsın. bende de mesela rakip takımdan 2 oyuncuyu alamadım.1i inter e öbürü real madrid e gitti.oyuncular gelmek istemedi rakip takım olduğum için.yoksa iyi fiyat vermiştim diğerlerinden de fazla,ben 45 falan önerdim 2 sinede olmadı, sonra oyuncu slt cncrn yaptı.değeri 12,5 a falan gitti.öbürü de 20 ye falan maksimum gitti.

bozoo1903
25.Kasım.2010, 10:36
Epey bir süre kontrat önerme menajer seni unutur :) bu dediğim süre aşağı yukarı 1 sezon :)

zargı
25.Kasım.2010, 12:33
Arkadaslar sanırım buldum bişeler ben o menajerin elindeki 17 yasındaki genc bir forvet oyuncusunu istedim teklif sadece bendeydi menajer ücreti kısmınada en yüksek fiyatı cektim tranfer sonuclandı. sonra necip'e teklif yaptıgımda kabul etti. Acaba ben ona yüksek fiyat verdigim icinmi düzellti arayı benle?

Not:Bu arada oyuncu hic iyi degildi sadece adamla arayı düzeltmek icin yaptım bunu:D

Blackstorm87
25.Kasım.2010, 15:38
Arkadaslar sanırım buldum bişeler ben o menajerin elindeki 17 yasındaki genc bir forvet oyuncusunu istedim teklif sadece bendeydi menajer ücreti kısmınada en yüksek fiyatı cektim tranfer sonuclandı. sonra necip'e teklif yaptıgımda kabul etti. Acaba ben ona yüksek fiyat verdigim icinmi düzellti arayı benle?

Not:Bu arada oyuncu hic iyi degildi sadece adamla arayı düzeltmek icin yaptım bunu:D

Evet büyük ihtimalle bu yüzden olmuştur. Kısaca bi menajerin oyuncusunu alırsan menajer için "like people" almazsan "dislike people" oluyorsun :icon_lol: (tabi burdan kontrat teklif edipte almazsan bunu kastediyorum)

mehmetd
26.Kasım.2010, 10:13

bu tarz managerlik işleri yasak biliyonuz. sizi tff a şikayet edicem illegal managerlik yapıyonuz:icon_biggrin:
hayır yani bide utanmadan diyon adamla aramı düzeltmek için gereksiz adama para verdim üçkağıda girer bu:icon_biggrin: şike sayılır.

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

ciomania21
26.Kasım.2010, 10:24
hayret verici olay ise takımımda çok kaliteli scoutlar var raporlarına güvendiğim ve raporlarında futbolcunun bizim takıma gelmeyi herşeyden çok istediği yazıyor fakat menajer benden direkt olarak nefret ettiği için ( hatred yazıyor ) masaya bile oturtmuyor bizi :D bana sanki bu konuda bir boşluk var gibi geliyor oyuncu hiç insiyatif kullanmıyor herşey menajere kalmış gibi. Acaba futbolcusuna habermi vermiyor şu takım seni istiyor diye anlamadımki :(

mehmetd
26.Kasım.2010, 11:01
hayret verici olay ise takımımda çok kaliteli scoutlar var raporlarına güvendiğim ve raporlarında futbolcunun bizim takıma gelmeyi herşeyden çok istediği yazıyor fakat menajer benden direkt olarak nefret ettiği için ( hatred yazıyor ) masaya bile oturtmuyor bizi :D bana sanki bu konuda bir boşluk var gibi geliyor oyuncu hiç insiyatif kullanmıyor herşey menajere kalmış gibi. Acaba futbolcusuna habermi vermiyor şu takım seni istiyor diye anlamadımki :(

menager istemiyorsa alamazsın ki

tersten düşün. sende çok iyi bir futbolcu var elde tutmak lazım ve üst düzey bir kulüp talip adam gitmek ister tabi ama sen kabul eder misin?

ciomania21
26.Kasım.2010, 20:16
menager istemiyorsa alamazsın ki

tersten düşün. sende çok iyi bir futbolcu var elde tutmak lazım ve üst düzey bir kulüp talip adam gitmek ister tabi ama sen kabul eder misin?

menajerden kastım futbolcunun menajeriydi oyunda agent olarak geçen kişi. Oyuncu gelmeyi çok istediği halde agent kontrat masasına oturtmuyor.

mehmetd
27.Kasım.2010, 04:37
menajerden kastım futbolcunun menajeriydi oyunda agent olarak geçen kişi. Oyuncu gelmeyi çok istediği halde agent kontrat masasına oturtmuyor.

onu bilemem. fm 2010 da yok çünkü.artık zargı nın falan dediğini yapçan gibi.

zargı
27.Kasım.2010, 20:09
bu tarz managerlik işleri yasak biliyonuz. sizi tff a şikayet edicem illegal managerlik yapıyonuz:icon_biggrin:
hayır yani bide utanmadan diyon adamla aramı düzeltmek için gereksiz adama para verdim üçkağıda girer bu:icon_biggrin: şike sayılır.

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Kimse görmedi:D Oynat Ugurcumm:D

mehmetd
28.Kasım.2010, 18:11
Kimse görmedi:D Oynat Ugurcumm:D
Aynen:icon_biggrin:
Çaktırmayalım:icon_biggrin: