PDA

View Full Version : Elektronik Monopoly Hakkında Bir Soru

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 12:42
Markette Monopoly oyununu gördüm geçen gün. Eskiden bende bir tane vardı Monopoly, kağıt paralarla oynuyordunuz ama şimdi elektroniği çıkmış. Artık para her oyuncunun bir banka kartı oluyor ve oyuncular, oyunun yanında gelen banka makinesiyle bu karta yükleme yapıyor veya ceza ödeyecekse bu karttan çektiriyor, dolayısıyla çok zevkli bir hale gelmiş. Ortalıkta hiç kağıt dolaşmıyor. Bu oyunu alan var mı? Kullanışlı mı? Fiyatı 90 TL idi ama daha ucuz bulabileceğim bir yer var mı?

ancar
25.Kasım.2010, 14:12
bende var oyun kullanıslı ama senı zorlayan yanı sureklı kartları alman. Mesala kira verecek kişinin kartını alacam senn kartını takacan gıbı seyler var uzun suruyor bıraz ama guzel oyun kullanıyorum ben 1 senedır. 90 TL fazla değilmi ben aldıgımda 72 TL'di.

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 14:46
Markette 90 TL gördüm ama bi araştırayım bakalım.

Revolution
25.Kasım.2010, 14:54
Markette Monopoly oyununu gördüm geçen gün. Eskiden bende bir tane vardı Monopoly, kağıt paralarla oynuyordunuz ama şimdi elektroniği çıkmış. Artık para her oyuncunun bir banka kartı oluyor ve oyuncular, oyunun yanında gelen banka makinesiyle bu karta yükleme yapıyor veya ceza ödeyecekse bu karttan çektiriyor, dolayısıyla çok zevkli bir hale gelmiş. Ortalıkta hiç kağıt dolaşmıyor. Bu oyunu alan var mı? Kullanışlı mı? Fiyatı 90 TL idi ama daha ucuz bulabileceğim bir yer var mı?

Arkadaşımda vardı elektronik Monopoly ve gerçekten çok güzeldi.. Kağıtlarla uğraşmıyorsunuz size çaktırmadan para çalma olayı yok rüzgarda vs. param uçtu derdi yok çok rahat :) Çok işlem olunca makineye kartı sok çıkar olayı biraz yorabiliyor o kadar...

Nedvedmania
25.Kasım.2010, 15:37
Kağıt parayla oynamanın tadını vermiyor ama yinede iyi :)

Flawless Victory
27.Kasım.2010, 14:10
Eskiden kağıt paralı olan vardı. Bir kişi banka oluyordu, çok güzeldi. Elektronik olanı nasıl tat verir mi bilmiyorum. Carrefour'da 45 TL'ye gördüm ama daha almadım düşünüyorum. :)

LadroN
27.Kasım.2010, 14:52
Çok zevklide paraçalan gene çalar yani:D.Bir de E.Monopoly çıkalı çok oldu.

Flawless Victory
27.Kasım.2010, 15:15
Ben geriden takip ediyorum teknolojiyi. :)

Homer J.S
27.Kasım.2010, 17:12
Monopoly Revolution çıktı abi ona bak istersen.

Flawless Victory
27.Kasım.2010, 17:19
O nasıl bir şey dostum. Şu sesli mesli olan mı?

Homer J.S
27.Kasım.2010, 17:23
Çok iyi bilmiyorum, reklamlarda gördüm sadece..

http://www.uncrate.com/men/images/2010/02/monopoly-revolution-xl.jpg

Flawless Victory
27.Kasım.2010, 17:30
Hmm bu sesli, titreşimli olan. Güzel ama oyun alanını pek tutmadım, eski stil daha güzel gibi.

Bir de bir şey soracağım arkadaşlar, Monopoly'nin oyun alanı kartondan mı yoksa plastik mi sizdekiler?

RaSenGan
27.Kasım.2010, 17:44
Kartondan abi.

E.Cartman
28.Kasım.2010, 00:52
yok arkadaş Monopoly'nin zevki kağıtla çıkar, bankayla anlaşacaksın para yürüteceksin, tapu yürüteceksin falan filan öyle zevkli oluyor :n::n:

playeray
28.Kasım.2010, 00:56
yok arkadaş Monopoly'nin zevki kağıtla çıkar, bankayla anlaşacaksın para yürüteceksin, tapu yürüteceksin falan filan öyle zevkli oluyor :n::n:

Katılıyorum. Ve herkes sıkılıp oyunu bitirince bütün paraları "ben zenginiiim" diye havaya savurma zevkimizi kimse elimizden alamaz :p