PDA

View Full Version : Kadro Görünümünde Sütun Ayarlayamama

King_91
26.Kasım.2010, 16:14
Başlıktan da anlaşılacağı üzere sadece "selection"daki gol,maç,ort.puan ,moral yetmiyor bana . başka özellikler de ekliyorum ama her maçtan sonra yaptığım ayarlar sıfırlanıyor yaptığım kayıtlar gidiyor . orijinal temayı da çok sevdim değiştirmek istemiyorum . ne yapmalıyım bu sorunu daha önce olan duyan çözen var mıdır ?

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 16:20
Kayıtlar derken, oyun saveleri mi gidiyor?

King_91
26.Kasım.2010, 16:24
Hayır mesela views>custom>customize current view'den ayar yapıp kayıt yaptığımızda onların altında kendi ayarlarımızın olduğu bir seçenek daha çıkıyor . maç oynayıp tekrar o ekrana geldiğimde herşey eskisi gibi sanki hiç ayar yapmamışım gibi ..

DaveJones
26.Kasım.2010, 16:25
Saveler gitmez de sütunlardaki değerler defaulta dönüyor. Bende search kısmında aynı problemi yaşıyorum ama yaptığımız taslağı otomatik kaydediyor sanırım. Ama bizim her seferinde menüden onu seçmemiz gerekiyor.

King_91
26.Kasım.2010, 16:32
Saveler gitmez de sütunlardaki değerler defaulta dönüyor. Bende search kısmında aynı problemi yaşıyorum ama yaptığımız taslağı otomatik kaydediyor sanırım. Ama bizim her seferinde menüden onu seçmemiz gerekiyor.

yok o fm10'da da vardı eski haline dönüyordu sonra biz ordan seçeneğimizi bulup tekrar getiriyoduk . ama bunda yaptığım ayarlar komple siliniyor . mesela rastgele girip ayar yapıp kaydedersek copy of bilmemne olarak orada duruyor ama maç sonrasında gidiyor . durup dururken selection'un silinmesi gibi ..

King_91
27.Kasım.2010, 22:57
benim soruna çözüm yok galiba .. işin ilginci 11.0da herşey istediğim gibi ama 11.1de olmuyor ..