PDA

View Full Version : Arjantin Ligi Yetenekleri

myres
01.Aralık.2010, 17:32
arkadaşla ortak kariyer yapıyoruz.boca ve river.fakat bir türlü yetenek bulamadık.hep altyapıda gitmiyor.eğer bildiğiniz yetenekler varsa söylerseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

eXcitinG
01.Aralık.2010, 17:35
Artık Boca ve River PLate in devri bitti Arjantin de. VeLez, Estudiantes, İndependiente gibi takımLara bakman gerek.

myres
01.Aralık.2010, 17:39
derbi olsun diye böyle yaptık.şuanda ben 1.yim o 2. :) ama yinede sakatlık verince yerine adam bulamıyoruz.dışardanda gelen yok.o yüzden yetenek lazım.

rainmakerr
01.Aralık.2010, 17:47
Artık Boca ve River PLate in devri bitti Arjantin de. VeLez, Estudiantes, İndependiente gibi takımLara bakman gerek.

independiente küme düşecek nerdeyse yapma.

dostum güney amerika'ya hiç bakmadım ancak arjantin için italya kulüplerine bakabilirsin %30'u arjantin vatandaşı oluyor alt yapının. ayrıca genci ne yapacaksın palermo varken ölüsü bile oynar adamın. buonanotte'ye bakabilirsin ayrıca hangi mevki istiyorsun onu da söyle.

myres
01.Aralık.2010, 17:53
her mevki olur kardeş.buonanotte riverda.yani arkadaşın takımda.bende palermoyu kestim.genç viatri var harika oynuyor.takımı gençleştirmem lazım.yoksa işimiz kötü.

rainmakerr
01.Aralık.2010, 18:16
german pachecho
juan iturbe
sergio araujo sanırım zaten sende.

palermo'yu kesmen bence çok büyük hata oynadığım her kariyerde ilk sezon gol kralı oluyor palermo.

cris king
01.Aralık.2010, 19:48
juan iturbeyi kesinlikle tavsiye ederim süper lige asla etmem ama arjantin ligiyse sorun olmaz gerçekten çok yetenekli gözlemciler 4.5 yıldız veriyorlardı,defans içinse leonal galeanoyu tavsiye ederim ortasaha içinse udinesede batocchio var...

perpetua
01.Aralık.2010, 19:50
Tomas Costa (Porto'dan kopup, Arjantin'e donmeyi kabul ediyor 2 veya 3. sezonda)
Juan Ignacio Mercier (Argentinos Juniors - Arjantin ligi icin Super bir capa)
Luis Hernandez (Universitario - Peru iyi bir orta saha oyun kurucusu)
Claudio Mosca (Arsenal de Sarandi)
Jonathan Gomez (sag kanat - Rosario Central'den kopartabilirsin)
Mauricio Pereyra (Nacional - gittikce gelisen orta saha oyun kurucu)
Rodrigo Mora (Defensor - cok yararli forvet)
Juan Manuel Martinez (Velez - kopartmasi zor)
Alejandro Martinuccio - (Penarol cok harika degil ama iyi bir yedek)
Nelson Benitez (Porto - sol bek ikinci veya ucuncu sezon ucuza alinabiliyor)
Nicolas Cambiasso (All Boys - tecrubeli kaleci)
Mauro Guevgozian (Everton (CHI) - uruguayli iyi bir forvet ve ucuz)
Walter Erviti (Tecrubeli oyun kurucu. Banfield'den kopartilabilir)
Patricio Rodrigues (Independiente, sol kanatta oynamayi ogretip, inside forward olarak harika oynuyor)
Ariel Garce (kisa donemli sag bek sorununu hallediyor)
Ricardo Moreira (kisa donemli sag bek sorununu hallediyor)
Adrian Luna (Atletico Madrid'den kiralamak mumkun)
Facundo Affrancino (Levante'den kopuyor, alinabilir sag kanat)
Hector Canteros (orta saha icin fena yedek degil)

Galeano'yu hic soylemiyorum. Independiente'den kopmaz o. :)

Ozellikle Uruguay'da iyi oyuncular var ve Arjantin'e gelmeyi kabul ediyorlar. Onlara yonelmek iyi bir secenek.

myres
01.Aralık.2010, 20:37
çok teşekkürler arkadaşlar.geniş datebase yaptığım halde bazıları çıkmadı.ama yinede güzel futbolcular var.bunları değerlendireceğim.para konusunu hallettikten sonra.iyi eğlenceler :)

yesil1914
02.Aralık.2010, 00:59
*Edgar Ivan Pacheco-90 doğumlu.Meksikalı ve Atlas takımında oynuyor.Forvet arkası pozisyonunda işini görür.Maksimum 1M'ye alabilirsin.Ben kendisinden ciddi verim aldım.
*Leonardo Nicolas Pisculichi(Piscu)-Arjantinli,84 doğumlu ve Al-Arabi takımında oynuyor.Piscu'nun doğal pozisyonu Amc olmasına rağmen sol tarafta inside forward olarak oynadığında daha iyi verim alabiliyorsun.İhtiyaç duyarsan forvette de oynatabilirsin.
*Leo Lima-Brezilyalı,82 doğumlu ve Al-Nassr takımında oynuyor.Ortasaha için ideal bir oyuncu.Gerektiği zaman ortasaha'nın her yerinde oynatabilirsin.Pas,uzaktan şut ve teknik özellikleri sana gol,asist ve bol miktarda 3 puan olarak geri dönecektir.
*Nestor Ortigoza-Paraguay ve Arjantin pasaportlarına sahip,84 doğumlu ve Argentinos takımında oynuyor.2.sezon bedelsiz kadroya katabilirsin.Defansif ortasaha ya da ortasaha'nın ortasında maksimum verimi alabilirsin.Pas ve tekniği sayesinde iyi işler yapabilir.
*Lucas Mareque-83 doğumlu,Arjantinli ve Independiente takımında.İş gören bir sol bek.Özelliklerinden daha iyi bir performans sergiliyor.
*Paolo Goltz-Arjantinli,85 doğumlu ve Lanus'ta.1 kez milli.Çok sağlam bir defans oyuncusu.Ama bütçeni aşabilir.Lanus ederinden fazlasını istiyor diyebilirim.
*Facundo Roncaglia-Estudiantes takımında kiralık yanılmıyorsam Boca'da.Sende Boca'da olduğun için kişisel özelliklerini yazmıyorum.

Yazdığım isimler şu an kadromda.Goltz diğerlerinden daha önemli bir oyuncu ama hepsinden verim alabileceğini düşünüyorum.Tabi kadronda bu oyunculardan daha iyileri olursa çok iyi yedek olurlar diyebilirim.