PDA

View Full Version : Güçsüz takımları yenememe hastalığı

matrockmamy
04.Aralık.2010, 12:51
Milan menajeriyim. Beyler full moralle kendi evimde moralsiz bresciayla onuyorum. barca taktiğiyle. ilk yarı boyunca sadece hiö görüntü gelmedi demeyeyim dye gösterdiği saçma 1-2 şut hariç pozisyon yok. ayrıca şut isabet oranım 30%u geçmiyor. 1-2 füzecim hariç herkesin longshotsu dipte. gözlerimden yaş geliyor artık şamp gidicek yine 4. sezondayım kupa görmedim. tamam ilk sezon şanssızdık, 2 de baya srunlar vardı. 3 te kadro oturmadı da bu sene patonun ayağının kırılması ve ibonn 4 ay sakatlanması hariç sorun yok. şlden elenip uefa da 10 kişi shaktarı deplasmanda yenebiliyoruz, gayet iyiyiz ama reggina, brescia, genoa gibi bize göre hayli zayıf takımları yenemiyoruz.

not: ilk fm kariyerim değil. daha önce de milanı çalıştırıp lige ambargo koymuşluğum var. ayrıca sürekli güçsüzlere puan kaybetmiyorum fark attığım, ezdiğim maçlar da var ama sürekliliğimiz yok

ayrıca bu kariyerde feci şanssızım 4. senem ve patonun ayağı 2 kez kırıldı

eXcitinG
04.Aralık.2010, 13:04
MiLan iLe iLk sezonda birtek Marco Reus transferi iLe aLınmadık kupa bırakmadım. İkinci sezonu oynama gereği biLe duymadan, siLdim kariyeri.

matrockmamy
04.Aralık.2010, 13:10
sizin nickinizin altında "Tactical Genius" yazıyor. bense 3 senedir oynamıyorum fm. size yaptıklarımı ve başıma gelenleri söyledim ve tavsiye istedim üstad

rainmakerr
04.Aralık.2010, 16:40
match preperation ekranındaki asistanınızın verdiği bilgileri okuyun derim. bu hastalık şu anda maalesef takımımda var 3 kez üstüste berabere kaldım. ayrıca genoa gayet güçlü bir takım.

cris king
04.Aralık.2010, 18:16
presi daha fazla pres ve daha fazla yaratıcılık kullan dersen ve ofansif bir oyun oynarsan maç içindede kaleyi gördüğünde vur topu ilerde tut,kanatlara top at ve bindirme için fırsat kolla dediğinde kesin poz. ve gol olur ama bu poz. ve goller rakiptende gelebilir rakipten gelmeside bi bakıma iyi takım gol için daha fazla yüklenir 1-1 olduğunda taktiğe hiç ellemessen 2. golde gelecektir daha sonrası sana kalmış ister farka gidersin ister yatarsın özellikle küçük takımlara karşı kaleyi görd. vur çok işe yarıyor çünkü sürekli kapanıyorlar ve takımdada iyi şutörler olduğu zaman ceza sahası dışından şutlarla kilidi açıyorlar...

matrockmamy
04.Aralık.2010, 20:41
shoot on sight ı pek seçmem çünkü 1 tane şutörüm var göbekte ama deneyeceğim. tüm yorumlar için teşekkürler. genoa da moralli milan karşısında elbette bir lecce değil :D ama galibiyet almam gereken bir deplasman diye düşünüyorum

bearyn
05.Aralık.2010, 15:47
Bende de var aynı sorun. Sıralamada üstümdeki takımları 5-6 sıfır yeniyom, küme düşceği kesin takımla kendi evimde berabere kalıyom sürekli.

kral_67
05.Aralık.2010, 17:49
kanatlardan oynamayı denedin mi hiç?
özellikle kapanan takımlara karşı kanatlar tam anahtar durumunda...

matrockmamy
05.Aralık.2010, 21:31
kanat ağırlıklı oynuyorum zaten başlangıç atacking+very fluid başlayıp golden sonra controle döndüm ve başarılı oldum. fulle yakın kazandık fakat averajla şamp kaçırdık. eminim ki ibo veya patodan birisi sakatlanmasa ya da kısa süren sakatlık geçirseydi şamp olurduk. paloschi 11e alışana kadar ne puanlar kaybettim...
hazard balotelli yeni yıldızlarımız, balotelli biraz sorunlu çocuk ama umarım adam ederim 7.5a daha iyisizor :D

tavsiye: jeremie boateng (yanlış olabilir, sol-sağbek iyi oynayabilen stoperde vasat altı da olsa oynayabilen bi oyuncu. kesinlikle orta sıra takımlarında vazgeçilmez olabilir cityden biseneliğine kiralamıştım ve müthiş uyum sağlayıp taiwonun formasını kaptı