PDA

View Full Version : Fm 2010(10.3) kayıtlı oyun editörü hatası

JesusNavas
05.Aralık.2010, 23:19
arkadaşlar geçmiş konuları inceledim arkadaşın biride aynı sorunla karılaşmış.ama çözümü yazılmamış.(Bir link verilmiş ancak o link fmrte.com dan silinmiş)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=80995

hile yapma zevk almassın gibi cevaplar atmayın.bildiğiniz gibi 10.3 te sürekli oyuncu sakatlanıyor.editörü sadece sakatları iyileştirmek için kullanacağım :)

NOT:framework 3.5 yüklüdür.net framework 4 ü de denedim ancak hiçbiri çalıştırmadı.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Flawless Victory
05.Aralık.2010, 23:23
Çalıştırmadı derken nasıl bir hata alıyorsun? Ekran görüntüsü ekle cevabını verelim. Ama sadece çalışmadı dersen bin tane sebebi var.

Bir kere Framework 4 kesin yüklü olmalıdır. Bunu yükledikten sonra reset atmalısın, son işlemleri windows kapanırken yapıyor. Yeniden başlattıktan sonra dene bakalım.

JesusNavas
05.Aralık.2010, 23:27
kardeşim verdiğim linke tıklarsan görürsün aldığım hatayı.bende aynı hatayı alıyorum o yüzden yeniden resim çekmek istemedim.o zamanlar çözülmüş sorun ama fmrte.com silmiş o linki :((

Flawless Victory
05.Aralık.2010, 23:30
Programın farklı bir versiyonunun linkini vermişler sanırım. Sen eğer yama ile kullanıyorsan oyunu, bu programın yeni versiyonunu kullanmalısın, yamalı değilse eski versiyonunu kullan.

JesusNavas
05.Aralık.2010, 23:33
hayır fm 2010 10.3 güncellemesi var bende.editörde fm 2010 editör 10.3 uyumlu.arkaşta fm yüklü değil fakat onda denedim çalıştırdı.ancak bende çalıştırmıyor.4 ay öncede bu sorunla karşılaşmıştım ve framework un bir versiyonunu indirerek çözmüştüm ama unuttum hangi versiyonun olduğunu.

mehmetd
06.Aralık.2010, 16:50
bende 10.3 kullanıyorum.
kullanmak gereken versiyon;
FMRTE-v3.0.231.msi
adını da yazdım. fmrte nin orjinal sitesinden indirebilirsin.

yalnız sakatlık tabii ki de olacaktır. sen silsen bile bir süre sonra gene olabilir yada başka bir oyuncun sakatlatılır. benim bir oyuncum kontrat önermesini mutsuz olduğundan reddediyordu. sildim, sonra önerdim kabul etti etmese serbest kalacaktı sezon sonu; her neyse, kabul ettikten sonra gene aynı sorunu çıkardı ama çoktan 5 senelik imza atmıştı:icon_razz:

fm yoksa nasıl çalışır onu anlamadım. bende oyun açık değilken bile diyor ki fm 2010 not detect running..(fm 2010 çalışmadığı tespit edilmiş) açıkken sadece çalışıyor tabi o zaman da pencere modu oynamak yada ctrl alt del le aşağı indirmek gerek tabi o zamanda oyundan atıyor:mad:

JesusNavas
07.Aralık.2010, 00:28
sorun çözülmüştür konu kilit pls.bu konuda sorun yaşayan arkadaşlar tüm net frameworkları silsin ve net framework 3.5 sp 1 i indirsin ve bilgisayarını yeniden başlatsın(reset atmayın)...