PDA

View Full Version : Sıfır sakatlık, daha az stres, daha az saç dökülmesi!

Mergmehmet
06.Aralık.2010, 23:42
fm 2011'de oyuncuların başını en olmadık zamanda sık sık ağrıtan sakatlık sorununu ortadan tamamen kaldıran bir dosya... Bu dosyayı C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data klasörüne atınız... Yeni Oyun açarak Sıfır Sakatlık.dbc dosyasını seçiniz... Normal bir şekilde oynamak istediğiniz ligleri kurup sakatlıksız oyuna devam ediniz...

Önemli: Oyun başladığında daha önceden yaşanmış sakatlıklar aynen devam edecektir... Bu dosya oyunun başladığı tarihten sonra sakatlık yaşanmayacağını garanti eder...

Filefront:

http://www.filefront.com/17613424/sfr-sakatlk.dbc/

BaGa TaRKaN
07.Aralık.2010, 00:54
Nasıl Oluyor Bu Şimdi Anlamadım. Maçta Falan Sakatlık Olmuyor mu Hiç? Antreman Programı Falan Acaba Bu?

Mergmehmet
07.Aralık.2010, 10:48
Nasıl Oluyor Bu Şimdi Anlamadım. Maçta Falan Sakatlık Olmuyor mu Hiç? Antreman Programı Falan Acaba Bu?

Bu bir antrenman programı değil sadece editör değişikliği... Oyunu kurarken bu değişiklik dosyasının yanına "tik" koyuyorsun ve oyun kurulduktan sonra hiçbir şekilde sakatlık yaşamıyorsun... Oyundaki bütün kulüpler oyuna ne antrenmanda, ne de maç esnasında sakatlık yaşamadan devam ediyor.

K1nq35
07.Aralık.2010, 17:02
Bişi sorucam oyundan öyle bir zevk alınmaz diye düşünüyorum eğer haksızsam söleyin:)

Harun Aslan
07.Aralık.2010, 19:45
Antrenman seviyesini o zaman full yaparsın iyide kondisyoner tuttunmu kimse geçemez seni :S Gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz.

RasAnt
07.Aralık.2010, 20:56
Bişi sorucam oyundan öyle bir zevk alınmaz diye düşünüyorum eğer haksızsam söleyin:)

Doğrudur fm sakatlık olmadan o zorlugu çekmeden,avrupadan elenmeden,bir dahaki seneye artık diyerek hayaller kurmadan oynanmaz :) benim görüşüm tabiki

tatangalaroley
08.Aralık.2010, 19:56
Sakatlık abartı oldugu dogru bi anda 3 5 oyuncu birden gidebiliyor onuda iyi bi antreman programı ve kondisyonerle en aza düşürebilirsin ancak, böyle oyunun datasıyla oynayıp sakatlıgı direk Dünya'dan kaldırmak bence çok saçma bir nevi hile bana göre

vego
08.Aralık.2010, 19:57
Saç dökülmesine iyi geliyorsa alim:n:

heavy86
09.Aralık.2010, 13:55
bu bir hiledir..Oyundan zevk almak isteyenlerin bulaşmaması gerekir..

Mergmehmet
09.Aralık.2010, 18:21
Herkese tekrardan merhaba,

1- Ben bu dosyanın doğru birşey olduğunu söylemedim zaten,

2- Bu editör değişikliğini kendi oyunum için yapmıştım ve oyundaki beni çıldırtmak üzere olan durduk yere 1-6 ay arası sakatlıklardan kurtulmaktı amacım,

3- Bu editör değişikliğinden önce 2 maçta 1 kırmızı kart görüyordum, farkettim ki sakatlık olayını kaldırınca bu da makul bir seviyeye indi...

4- Sadece sizin için kalkmıyor sakatlıklar, oyundaki bütün kulüpler için kalkıyor bu nedenle bir hile göremiyorum yama'da

5- Ben bir anlık sinirle yapmıştım sonra bir kaç arkadaşım görüp denedi çok memnun kalınca belki oyununu bu şekilde oynamak isteyen olur diye yükledim site'ye böyle tepki alacağımı bilsem yapmazdım...

6- Şunu belirtmeden geçemem, Her orjinal oyun aldığımda birde korsan kopyasını alır ayrı ayrı evdeki iki bilgisayarıma yükler ve arada fark var mı bunu incelerim... Bu senede fm2011 için aynısını yaptım oyunda korsan ve orjinal kopya olarak kesinlikle bir fark yoktu, ancak editör'e girdiğimde 100'e yakın sakatlık süresini inceledim ve korsan kopyada sakatlık oranlarının daha yüksek olduğunu gördüm (bunu nasıl başardıklarını halen anlamıyorum) örneğin: ayak kırılması orjinal oyunda %5 ihtimal ancak korsan kopyada %15... bu olayı daha önce sigames'in korsan oyunlarda sorun çıkartması için yaptığını duymuştum ancak gülüp geçmiştim, adamlar ciddiye alıyormuş gerçekten...

eğer oyunu korsan olarak kullanan varsa bu sakatlık sorunu daha büyük bela oluyor... Korsan oynamayın sinirlerinizi yıpratmayın...

hoşçakalın...

kursatakca
10.Aralık.2010, 02:10
ilgilenene güzel paylaşım.Lakin bu tür editöryal değişkliklikler oyudan nasıl zevk alınacağı sorusunu akla getirebilir.Yukarıda arkadaşların dediği gibi hem gerçek hayatta hem de fm de sakatlıklarda oyunun bir parçası.Paylaşım için teşekkür ederim ama içeriği olumlu değil.

CBJ
11.Aralık.2010, 21:16
Sakatlık olacak ki oyun zevk alabilelim.İlgilenenler için çok iyi paylaşım.Paylaşım için teşekkürler

Chinatown
15.Aralık.2010, 14:33
fmrte den de sanırım sakatlıklar düzelebiliyormuş, ama bende şahsen karşıyım, karşıyım ki şu yüzden, kalıplaşmış 13-14 oyuncuyla seneni bitirebilirsin, o zamanda aynı kadroyla oyna oyna sıkılırsın, genç oyuncularına şans veremezsin. birde Galatasaray gibi injury proness ı yüksek oyuncuların bulunduğu takımlara torpil yapar bu :) diğer yandan baros, jovetic gibi özellikleri iyi ama çok sakatlanan topçular müthiş topçular olur :)