PDA

View Full Version : Küçük Takım alanlar için...

darkpart2
08.Aralık.2010, 14:34
Arkadaşlar bu başlıkta tüm yorumlar bilgiler tavsiyeler küçük takım alanlar için olmasını istiyorum forumu gezerken bakıyorum Barcelona'yı alan arkadas tavsiye istiyor :)

Bir örnek olarak başlamak gerekirse ;

-Aldığım küçük takımda match prep'de en önem verdiğim seylerden biri TEAM BLEND'dir.
Nedeni ise (Belki sadece kendi düşüncemdir) takım dayanışması ne kadar fazla olursa mücadele ve hırs daha fazla olur diye düşünüyorum...

bir de siz sonuncu beklenen takımlarla Counter mı oynarsınız standard mı ben 2si arasında düşünüyorum...:0:

belki bilgilerle burayı bir rehber tadında yapabilirz simdiden teşkkrler

kral_67
08.Aralık.2010, 15:02
ben Adanaspor ile oynarken ilk sezon Süper Lig'e çıktım ve takımı kurarken ilerde bir tane hem poacher oynayabilecek ama aynı zamanda havadan da etkili bir forvet aldım Eze Otorogu diye...
arkasınada bir tane AMC(Advanced Playmaker) aldım...
orta 4 lüye ise 2 tanehızlı kaat oyuncusu aldım ama Stamina'sıda yüksek MR/ML(Max Gradel'di biri diğerini unuttum) olarak savunmayada yarım edebilecek orta ikiliye 2 tane Ball Winning ortasaha oyuncusu(Karşıyakalı Kıvanç mükemmel bir seçim) ama Pace'i de düşük olmayacak şekilde çünkü kanatlardaki açıklarıda yeri gelince kapatabilmesi için...
savunmaya ise bekleri fazla çıkarmadığım için klasik bek ama Crossing'i çok önemli değil...
Emre Balak ve Uğur Demirkol ideal beklerdi...
DC olarakta Limited Defender(Defend) aldım...
Ersan'ı Beşiktaş'a kaptırmamıştım çok işime yaradı yanınada bir Brezilyalı kiraladım...
GK'de Orkun...
epey başarılı oldum...
Rigid-Standart oynuyordum
Pas - Karışık
Disiplinli
pres yaparak(Stamina'sı yüksek takım olduğumdan sıkıntı çekmedim)
orta ve markaj karışık
Kademeleri ve takım yardımlaşmasını daha iyi yapabilmek için More Roaming oynadım...

başarılıda oldum...

nu arada başka bir yerde daha yazmıştım ama kornerlerde en iyi kafa vuran 4 oyuncuyu
Attack Near Post
Near Post Flick On
Attack Far Post
Challange Goalkeeper
1 oyuncuyada Go Forward
yaparak kornerleride 6 Yard Box olarak kullandırırsanız kornerden çok etkili olursunuz...

darkpart2
08.Aralık.2010, 15:06
dostum tavsiyeler fm11 içinde geçerli mi?

kral_67
08.Aralık.2010, 15:08
zaten FM 2011 için geçerli...

darkpart2
08.Aralık.2010, 15:24
bende aarau ile cıktım ama sıkıntı cekıyorum superligde nasıl bir anlays yaptın?

kral_67
08.Aralık.2010, 15:24
Rigid-Standart oynuyordum
Pas - Karışık
Disiplinli
pres yaparak(Stamina'sı yüksek takım olduğumdan sıkıntı çekmedim)
orta ve markaj karışık
Kademeleri ve takım yardımlaşmasını daha iyi yapabilmek için More Roaming oynadım...

serkan1520
09.Aralık.2010, 01:48
bende karsıyaka ile süper lige çıktım transfer bütçesi vermediler hiç o kadar para gelmesne rağmen mecbur serbest oyuncu transfer etmek zorunda kaldım ligde kalmam lazım :D

rainmakerr
09.Aralık.2010, 19:42
ekonomisi kötü olan takımlar için tavsiyem sadece kiralık oyunculara yönelmelidir.