PDA

View Full Version : İşler kötü gidince...

darkpart2
08.Aralık.2010, 22:41
Arkadaşlar kimi zaman oluyor 7-8 belki 10 maç kazanamadığım oluyor.Moraller ''very poor'' (konusarak duzeltmeye çalışsam en fazla poor oluyor) Formları düşük hersey kotu gitmeye başlıyor;
taktik değiştiriyorum tık yok,oyuncu değiştiriyorum tık yok ne yapsam nafile boöyle zamanlarda ne önerileriniz var acaba?

Time Cris
08.Aralık.2010, 22:44
Rotasyon yapabilirsin kadronda.Oyuncu sayını azalt.Taktigini benzer bir taktige dönüştür.İlk 11 ie rotasyon uygula...

heavy86
08.Aralık.2010, 22:47
1.Revizyon..Kadroda genç , istekli , ilk 11'de yer alamayan oyuncuları serpiştir..
2.birkaçı ile yeni sözleşme imzalama yoluna giderek moralleri biraz olsun yükseltebilirsin.
3.oyuncularınla iletişim halinde ol , almasan bile ona yeni bir oyuncu , personel önermesini isteyebilirsin , bu onun değerli olduğu düşüncesini hissettirecektir.
4.Yenilgilerde asla takımına bağırma..hafif konuşmayı tercih et.

serkan1520
08.Aralık.2010, 22:54
Vallahi oyunda gerçekçilikten bahsediyorsak sigamesin yaptığıı en iyi işlerden biri bu sanırım gerçektede işler kötüye gitmeye başladı mı toparlamak çok zor defansif bir oyun oyna ve maçlardan puan çıkarmaya bak ve şansının tutması için dua et :D çok kötü moralli oyuncuları kesinlikle oynatma iyi oynamaları söz konusu değil onun yerinde altyapıdan bile oyuncu oynatsan daha iyi oynar

cengavs
09.Aralık.2010, 01:19
sana kendi yöntemimi söyliyeyim diyelimki as kadroda 6 oyuncunun morali very poor onları önümüzdeki maç için dinlendirceğini söyle hemen düzeliyor

mehmetd
10.Aralık.2010, 00:59
diğerlerinden farklı bişey yazacağım,istifa et yada bir süre oyunu oynama,kafanı dinle sonra oyna.belki tutar.
takım kötü olabilir,başka bir takımla yeni oyuna geç(ben oyundan sıkılınca böyle yaparım)

maxsleox
10.Aralık.2010, 01:22
Pek fazla kafana takma bence, bu oyun adamı bazen çıldırtıyor.Geçen seride başıma geldi senin durumun.Sion'u aldım 9.görülen takımı şampiyon yaptım, 2.senemde aşırı derecede transfer yaptım, potansiyeli yüksek gençleri takımıma aldım.Kadlec, Cristaldo, Otamendi vs.Gruplara girdim ama açıkcası ne gruplarda ne ligde umduğumu bulamadım.Gruplarda son seriden katıldığım için şansız bir kura çektim.2 tane büyük takım geldi 3.oldum. Ama ligde üst üste 5 maç mağlup oldum.Taktik aynı taktik, oyuncular ne kadar genç olsalarda daha iyiler, ama gel görki yok sanki 2.sene bu adam başarısız olsun diyor gibiydi.Bende istifa ettim :) .Porto da hocasını kovmuş onun yerini aldım.

Portoya geçtim gelene gideni 5 attım.Ligi namağlup 1.bitirdim.Kupayı kazandım, Şampiyonlar ligini namağlup kazandım.Barcolena ile finalde karşılaştım.Barçayı 9-0 yendim.Buna kim inanır Kadir İnanır.

mehmetd
10.Aralık.2010, 01:30
2.senemde aşırı derecede transfer yaptım,

Portoya geçtim gelene gideni 5 attım.Ligi namağlup 1.bitirdim.Kupayı kazandım, Şampiyonlar ligini namağlup kazandım.Barcolena ile finalde karşılaştım.Barçayı 9-0 yendim.Buna kim inanır Kadir İnanır.

kadro uyumu bozulmuş,çok transferden kaynaklı.

2.için cevap verilmiş zaten:D ama güzeldi.

naletinsan
13.Aralık.2010, 19:47
ben kendime hakim olamıyom duvarları yumrukladığım bile oluyo biraz uyuyorum Fm ile ilgili rüya görüyorum kalktığımda heyecanla koşup daha iyi kararlar veriyorum... kesinlikle yarıyor