PDA

View Full Version : 2 haftalik kontrat

exe_genesis
13.Aralık.2010, 19:19
Arkadaslar oyunda 2 haftalik kontrat imzalak var mi oyuncuyla?

2 oyuncu aldim (transfer sezonu degildi), transfer sezonu acildi oyunculari aldim takima geldiler 2 hafta sonra takimdan gittiler sozlesmeleri bittigi icin. Boyle birsey olmasi mumkun mu?

Sozlesme imzalarken tarihi en erken tarih yapsak bile yine en az bi 6 ay falan olmuyor mu.

darkpart2
13.Aralık.2010, 21:34
ilk defa duydum :S sanırım 2 haftalık contract yok dıye bilyirm

bobobobo
13.Aralık.2010, 21:56
eger yıl sonu kontratı bıten oyuncuyu devre arasında kontrat ımzalıyorsan kontrat bıtış tarıhıne dıkkat edin , mesela oyuncunun kontratı 31.5.2010 da bitiyordur siz 1.7.2010 a kontrat yapmıs olabılırsınız

Blackstorm87
13.Aralık.2010, 23:42
eger yıl sonu kontratı bıten oyuncuyu devre arasında kontrat ımzalıyorsan kontrat bıtış tarıhıne dıkkat edin , mesela oyuncunun kontratı 31.5.2010 da bitiyordur siz 1.7.2010 a kontrat yapmıs olabılırsınız

evet buna benzer olaylar yaşanabiliyor...bende lukaku'yu kiralamıştım ama adamın kiralık kontratı hemen değil yaklaşık 1 sene sonra başladı ve 1-2 hafta sonra geri gitti boşa para verdik :smismileyiw2:

exe_genesis
15.Aralık.2010, 10:11
sozlesmeleri devam ediyordu. 6.5 mi ne odedim bonservisine 2 hafta sonra gittiler. telden girdigim icin ss yi koyamiyorum. adam gitti yeni sozlesme onerdigim zamanda kabul etmiyor.

birde kiralik degil satin aldim

burhankemal
15.Aralık.2010, 15:33
evet buna benzer olaylar yaşanabiliyor...bende lukaku'yu kiralamıştım ama adamın kiralık kontratı hemen değil yaklaşık 1 sene sonra başladı ve 1-2 hafta sonra geri gitti boşa para verdik :smismileyiw2:

Lukakunun 1 sene sonra gelmesinin sebebi yaşının 18 olmaması. yaşı doluşnca geliyor o yüzden sözleşmede zamanı da dolmuş oluyoe geldiğinde.....

burhankemal
15.Aralık.2010, 15:34
Arkadaslar oyunda 2 haftalik kontrat imzalak var mi oyuncuyla?

2 oyuncu aldim (transfer sezonu degildi), transfer sezonu acildi oyunculari aldim takima geldiler 2 hafta sonra takimdan gittiler sozlesmeleri bittigi icin. Boyle birsey olmasi mumkun mu?

Sozlesme imzalarken tarihi en erken tarih yapsak bile yine en az bi 6 ay falan olmuyor mu.

Bence yaşı 18 değilse eğer hemen gelmiyor zaten yaşı dolunca geliyor ve geldiğinde de sözleşmenin bitiş tarihi gelmiş oluoy geneldeç genç oyuncu alırken sözleşmelere dikkaat

Sheriff
15.Aralık.2010, 18:16
18 yaş altında yerli oyuncu alıyorsan bu dediğin durum gerçekleşebilir.

exe_genesis
16.Aralık.2010, 02:52
18 yaş altında yerli oyuncu alıyorsan bu dediğin durum gerçekleşebilir.

18 yasindan genc degiller. Biri 26 digeri 27 olmasi lazim. Yanlislikla serbest birakmis olamam zaten klup izin vermez.

http://i51.tinypic.com/30cqb6c.png
http://i52.tinypic.com/29wr0qb.png