PDA

View Full Version : ses sorunu

elapuesto
14.Aralık.2010, 11:07
arkadaşlar maç içinde ses efektleri kesinlikle olmuyor yani düz bir taraftar sesi var gollerde veya pozisyonlarda hiç bir efekt olmuyor ayarlarada baktım hiç bir problem gözükmüyor deli olucam :mad:

richard castle
14.Aralık.2010, 12:07
Herhangi bir ses pakedi yüklediniz mi? Eğer yüklediyseniz sound ayarlarından all' ı işaretleyin. Onayladığınızda çıkması gerekir. Eğer yüklemediyseniz zaten taraftar tepkileri gol, tehlikeli atak sırasında duyuluyor sadece.

elapuesto
14.Aralık.2010, 12:19
Herhangi bir ses pakedi yüklediniz mi? Eğer yüklediyseniz sound ayarlarından all' ı işaretleyin. Onayladığınızda çıkması gerekir. Eğer yüklemediyseniz zaten taraftar tepkileri gol, tehlikeli atak sırasında duyuluyor sadece. yüklemedim ama ses ayarlarında all işaretli ayrıca tehlikeli pozisyonlarda ve gollerde ses tepki olmuyor sadece normal maç içi tepkisiz uğultular var

richard castle
14.Aralık.2010, 13:11
yüklemedim ama ses ayarlarında all işaretli ayrıca tehlikeli pozisyonlarda ve gollerde ses tepki olmuyor sadece normal maç içi tepkisiz uğultular var

Yamasız halinde tehlikeli pozisyonlar ve goller dışında taraftar tepkisi yok. Bende de all işaretliydi, birkaç maçta takip ettim ancak başka tepki göremedim.

elapuesto
14.Aralık.2010, 13:51
Yamasız halinde tehlikeli pozisyonlar ve goller dışında taraftar tepkisi yok. Bende de all işaretliydi, birkaç maçta takip ettim ancak başka tepki göremedim.
dostum bend goldede tepki yok http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon7.gif

richard castle
14.Aralık.2010, 14:29
dostum bend goldede tepki yok http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon7.gif

O zaman fikrim yok :S Yardımcı olamadım kusura bakmayın :(

elapuesto
14.Aralık.2010, 14:36
O zaman fikrim yok :S Yardımcı olamadım kusura bakmayın :(
olurmu öyle şey cevap verip ilgilenmen bile yeter bak genel tartışmlara bir soru sordum bir insan cvplamıyo yardım ediyim demiyo eyvallah kardeşim

richard castle
15.Aralık.2010, 03:21
olurmu öyle şey cevap verip ilgilenmen bile yeter bak genel tartışmlara bir soru sordum bir insan cvplamıyo yardım ediyim demiyo eyvallah kardeşim

Rica ederim :)