PDA

View Full Version : Juan Pablo Pino

metinoktay
19.Aralık.2010, 02:01
http://www.ressim.net/6/upload/5396d0dc.jpg

oyunda hızlanması artıralabilecek bir oyuncu diye düşünüyorum. pa ve ca oranlarına bakabilir miyiz?

metinoktay
19.Aralık.2010, 15:56
11.2 de düzenlenmiş hızlanması, hızlanma yeterli sanırım :)

izmer96
19.Aralık.2010, 22:38
tebrikler cok iyi bir profil olmus

Lionel Andres Messi
20.Aralık.2010, 19:41
pinonun potansiyeli ardanın c.a.sından 4 puan daha az.ben p.a. 155 olmalıdır diye düşünüyorum

etrafta sakat adam geri yollanır diye söylentiler çıkmıştı fakat bir anda parlayıverdi.çok bencil biri gibi fakat sorumluluktan kaçmıyor,cesareti de iyi bir oyuncu. ek olarakçevikliğinin 14 veya 15 olmasını beklerdim ,daha çok 15.ama çok da itiraz edemem bu profile.

KaRaBükLü KraL
20.Aralık.2010, 20:40
Finishing biraz daha düşmeli bence 8 falan olabilir bu adama 10 bile fazla

Facx
23.Aralık.2010, 00:55
pozisyon alma ı ve topsuz alan biraz daha arttırlabilir özellikle pozisyon alma onun dışında yerinde bir profil

richard castle
23.Aralık.2010, 22:10
finishing bir puan artmalı bana göre. onun dışında son derece iyi bir profil...

Little General
30.Aralık.2010, 15:36
Adam koşarken ani dönüş yaptığı zaman hiç savrulmuyor.profil güzel olmuş

nerazzuri
30.Aralık.2010, 16:26
finishing bir puan artmalı bana göre. onun dışında son derece iyi bir profil...
artmalı mı? yok artık. aksine düşmeli. çok çok başarısız bu konuda.

richard castle
30.Aralık.2010, 22:43
artmalı mı? yok artık. aksine düşmeli. çok çok başarısız bu konuda.

10' luk finishingi olan bir oyuncuya göre çok iyi goller atıyor. Az pozisyona giriyor ama genelde kaçırmıyor. Composure ya da finishing bence artmalı...

ozaniel
30.Aralık.2010, 23:47
Az pozisyona giriyor ama genelde kaçırmıyor.

Adeta Pino'yu anlatmışsın. Biraz ağır, çok iyi çalım atamıyor ama şutları düzgün, iyi frikik kullanan ve oyun kurabilen bir oyuncu bence de.

Not: Tekniği yüksek oyuncular finishing'i az bile olsa güzel goller atabilir. Fakat Pino'nun şutları genelde çerçeveyi bulmakta zorlanıyor.

Hugo
31.Aralık.2010, 00:14
Decision ve Determination'u 3e falan düşmesi gerekir. 30 metreden kaleye vuruyor. Karşı karşıya kalınca kaleciyi geçmeye çalışıyor. Oyun zekası olmayan bir futbolcu.

bnmv
31.Aralık.2010, 21:37
Adeta Pino'yu anlatmışsın. Biraz ağır, çok iyi çalım atamıyor ama şutları düzgün, iyi frikik kullanan ve oyun kurabilen bir oyuncu bence de.

Not: Tekniği yüksek oyuncular finishing'i az bile olsa güzel goller atabilir. Fakat Pino'nun şutları genelde çerçeveyi bulmakta zorlanıyor.
Tam tersini düşünüyorum..Pino'nun en önemli özelliği hızı bence.. Bence çok pozisyona giriyor çok kaçırıyor.Takımda doğru dürüst oyun kurucu olmadığından fazla pozisyon bulamıyor..Oyun zekası çok düşük ve bencil.Oyun kuramadığını düşünüyorum.Kararları çok kötü.Aldığı her yerden vuran oyuncu..

ozaniel
31.Aralık.2010, 22:01
Ben ironi yapmıştım orada.:D

richard castle
31.Aralık.2010, 23:02
Benim oyunumda genelde asist oynadı. Kaleyi çok az düşünüyor.

Little General
01.Ocak.2011, 17:06
Maçta kaçırması olağan bir şey forvet değil zaten adam.

crdsa
18.Şubat.2011, 22:15
Hagi geldikten sonra sakatlanana kadar çok iyi performans gösterdi. Özellikle birden hızlanıp adam geçmesine hayran kaldım. Ve bu çalım denemelerinde başarılı olma yüzdesi oldukça yüksekti. Dribbling daha fazla yükseltilmemesi gerektiğini biliyorum. Top sürerken yüksek becerisi yok. Ama o teknik ve hızlı çalımlarını göz önünde bulundurmak lazım. Acceleration 18, pace 15 gibi bir şey nasıl olur acaba?

(Bu arada, ben bu konulara yazıyorum ama güncelleme için geç kaldık galiba. Neyse gelecek sene vs. Tartışmış oluruz en azından. :))

Prowler84
11.Mayıs.2011, 13:27
Pa'sının artmasını isteyenler; Bu hiçbirşeyi değiştirmez.Profesyonellik özelliği 7. Bu şartlarda gelişmeden çok gerileme olması bile muhtemel.

William Rookwood
26.Haziran.2011, 02:22
Finishing biraz daha düşmeli bence 8 falan olabilir bu adama 10 bile fazla

10 bile fazla mı? Attığı uzaktan golleri görmedin herhalde. Uzun şutlar 16 olmalı.

Börk
26.Haziran.2011, 02:23
Allah aşkına sizde kaç tane uzaktan gol attı.Tamam iyi vuruyor,sert vuruyor da çoğu isabetsiz.Long Shoot 14 bile fazla bir sayı bence :)

William Rookwood
26.Haziran.2011, 02:34
Zaten doğru dürüst 10-15 maç oynadı. 10-15 maç içerisinden üç tane uzaktan gol atmıştı. Oyun içerisinde ise taktiğe göre değişiyor. 11.1 11.2 ve 11.3 versyionlarında sürekli Pino'nun profili ile oynadılar. Gerçeğe en yakın profili 11.3'te oluştu. Top ayağına oturduğunda 3-4 tane atabilen hızlı ve iyi pas atan bir oyuncu oyunda

Revolution
26.Haziran.2011, 02:36
Long Shots artacaksa Decisions düşmeli.

crdsa
15.Temmuz.2011, 11:57
Allah aşkına sizde kaç tane uzaktan gol attı.Tamam iyi vuruyor,sert vuruyor da çoğu isabetsiz.Long Shoot 14 bile fazla bir sayı bence :)

Hayır, çoğu isabetli. Buralarda uzaktan şut konusunda gördüğüm en başarılı futbolculardan. Rastgele uzaktan şut denemiyor. Ayağına oturtarak topun kaleye ve sert gitmesini sağlıyor. Düzgün vuramadığı şutların sayısı az.

Sizde uzaktan kaç tane gol attı derken? Long shot değeri gollere göre mi şutlara göre mi belirleniyor? Long shot 15 ve üstü olanlar her sezon 5-6 tane uzaktan gol mü atıyor da Pino'ya 14 fazla?