PDA

View Full Version : Nankörlük

zzzeeeggg
21.Aralık.2010, 13:20
1.Soru: Dortmund takımınında 4. yılımı bitirdim. 4 sene lig şampiyonlugu, son 2 sene şampiyonlar ligi şampiyonlugu ve son senede german cup aldım. sözleşmemin bitmesine 2 sene var.
Hatta klupten para bile almıyorum.

Bu kadar başarı yaptıgım halde favorilerden öte gidemedim... Sonradan aldıgım futbolcular, simgeleşti, ben hala yerimdeyim. Sizdede böyle mi ? Efsane ne zaman olucak...:icon_mad:

2.Soru: Dortmundan ayrıldım, barcelonanın başına geçtim, dortmunda nefret edilen adam oldum. Hatta futbolcuların tarafında silindim.:icon_mad:
3.Soru: Gerçekte mouriho portodan ayrıldıgında böyle birşey başına gelmez. :icon_lol:Galiba ileride geri dönsem beni kabul etmezler.:0:

Lucas Neill
21.Aralık.2010, 13:23
Evet ben de Arsenal ile 3 sene ligi kazandim 1 kez Samp ligini aldim 2 kez yari finalde elendim favori personeldim. Sonra istifa edip Inter'e gittim Man utd ve Liverpool istemisti onlari reddettim ama favori personellikten silindim. Futbolcular tarafindan hala favori personeldim ama

zzzeeeggg
21.Aralık.2010, 13:30
Ya barcelona gitmekte kararsız kaldım, almanya ligi zengin lig oldugu için çevrede ne kadar iyi oyuncu varsa hepsini topladım. Dünyanın en iyi klubü gibi birşey

zargı
21.Aralık.2010, 18:13
bu duruma bende kılım fatih terim o kadar basarı yasattı Galatasaraya gitti diye nefretmi ettik hala imparator diyoruz ama oyunda klupten ayrıldın mı bittin nefret edilen kişi haline geliyosun ve bu olay hic düzelmedi senelerdir böle Fm!

playeray
21.Aralık.2010, 19:40
Madem takımı bırakacaksınız, bütün oyunculara bi yenilgiden dolayı geçmiş performanstan vs. ceza verin. Kovulmanız %99. İstifa etmeyin :n: Ya da bilerek kötü sonuç alın.

Fm2010'da 7 sezon Beşiktaşı yönettim. Avrupada kupa kazanamadım. Uefada yarı final, ŞL'de çeyrek finalden öteye gidemedim. 5 kere Türkiye kupasını aldım, 7 kere ardarda lig şampiyonu oldum. Böyle Simgeler arasına girmiştim ben. :n:

La BruJiTa
21.Aralık.2010, 19:54
Çoğu zaman favori personel olmak bayağı zor olsada ilk sezonda Lille ile şampiyon oldum hemen favori personel oldum takımda.Ayrıca genelde 2 yıldan fazla sözleşme önerilmeyen Fransa Liginde 4 yıllık sözleşme önerdiler...

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/4081.jpg

zargı
22.Aralık.2010, 14:34
Madem takımı bırakacaksınız, bütün oyunculara bi yenilgiden dolayı geçmiş performanstan vs. ceza verin. Kovulmanız %99. İstifa etmeyin :n: Ya da bilerek kötü sonuç alın.

Fm2010'da 7 sezon Beşiktaşı yönettim. Avrupada kupa kazanamadım. Uefada yarı final, ŞL'de çeyrek finalden öteye gidemedim. 5 kere Türkiye kupasını aldım, 7 kere ardarda lig şampiyonu oldum. Böyle Simgeler arasına girmiştim ben. :n:

kovulsanda direk favorilerden cıkıyosun bise degismiyoki?

PaVLeNKo
22.Aralık.2010, 16:22
1.Soru: Dortmund takımınında 4. yılımı bitirdim. 4 sene lig şampiyonlugu, son 2 sene şampiyonlar ligi şampiyonlugu ve son senede german cup aldım. sözleşmemin bitmesine 2 sene var.
Hatta klupten para bile almıyorum.

Bu kadar başarı yaptıgım halde favorilerden öte gidemedim... Sonradan aldıgım futbolcular, simgeleşti, ben hala yerimdeyim. Sizdede böyle mi ? Efsane ne zaman olucak...:icon_mad:

2.Soru: Dortmundan ayrıldım, barcelonanın başına geçtim, dortmunda nefret edilen adam oldum. Hatta futbolcuların tarafında silindim.:icon_mad:
3.Soru: Gerçekte mouriho portodan ayrıldıgında böyle birşey başına gelmez. :icon_lol:Galiba ileride geri dönsem beni kabul etmezler.:0:

1-Efsane olabilmek için sanirim (editörden biliyorum) 100 Puan almak gerek..
2-Dortmund Barcelonanin rakibiyse sayet nefret etmeleri ondandir.ayni ligde olmadiklarina göre muhtemelen bunu tetikleyen senin menajer olarak davranislarin,bagliligin olabilir..

playeray
22.Aralık.2010, 18:18
kovulsanda direk favorilerden cıkıyosun bise degismiyoki?

O zaman çok çalışın simgelere girin :0:

zargı
22.Aralık.2010, 20:31
O zaman çok çalışın simgelere girin :0:

sen kardesşm bisey degismiyo sende laftan anlamıyomusun ne!

playeray
22.Aralık.2010, 20:59
sen kardesşm bisey degismiyo sende laftan anlamıyomusun ne!

3 sene oynayarak tabi giremezsin. Favori personeller o an klüpte olan oyuncular için geçerli. Sen favori olan bi oyuncuyu satarsan o da silinir. Sen de silinmeye mahkumsun. + Bende değiştiğine göre sende de değişir. Ayrıca bir kişide daha değişmişti Fm2010'da. Simge olmak uzun seneler ister.

zargı
23.Aralık.2010, 01:50
3 sene oynayarak tabi giremezsin. Favori personeller o an klüpte olan oyuncular için geçerli. Sen favori olan bi oyuncuyu satarsan o da silinir. Sen de silinmeye mahkumsun. + Bende değiştiğine göre sende de değişir. Ayrıca bir kişide daha değişmişti Fm2010'da. Simge olmak uzun seneler ister.

ya kardesim yazdıklarımı oku ondan sonra cevap ver ben 50 kere simgelesmis isimlere girdim bugüne kadar benm belirttgim problem farklı baska bir klube gdince simgesi oldugun klubun nefret ettigi adam oluyosun ondan bahsediyorum anlamadan dinlemeden konusuyosun yaa!

playeray
23.Aralık.2010, 16:46
ya kardesim yazdıklarımı oku ondan sonra cevap ver ben 50 kere simgelesmis isimlere girdim bugüne kadar benm belirttgim problem farklı baska bir klube gdince simgesi oldugun klubun nefret ettigi adam oluyosun ondan bahsediyorum anlamadan dinlemeden konusuyosun yaa!

Beni alakadar etmez git onu SI Games'e söyle :)

ancar
23.Aralık.2010, 17:52
Konu nereye gelmiş :D

demirsporlu
23.Aralık.2010, 19:10
gerçek hayatta bunun örnekleri var mesela tümer bjk da kaptanlık yapmış o kadar sevilen bi oyuncuydu ama şuan gerçektede oyundada nefret edilen adam konumunda keza daum da bjk da çok sevilirdi fazla bi başarı gösterememesine rağmen ama oda nefret edilen konumuna düştü vs.. eğer şl de barcelonayla çeliştiysen o zamanki menejeriyle sözlü sataşmaya girdiysen bunlara rağmen bi müddet sonra barca ya gittiysen bu durum olusmus olabilir. morinho örnegindede güzel örnek vermissin ama düsün morinhonun chelsea den sonra intere degilde barcelonaya gittigini chelseade nefret edilen adam olurdu cünkü azılı rakibi ebedi düşmanı barca.. bunun gibi olabilir benim fikrimce