PDA

View Full Version : Maç Ortasında Atıyor

fermanager
23.Aralık.2010, 20:48
3 defa başıma geldi. 60-80 dakikalar arasında makinam kitleniyor. başlangıçta 4-5 lig seçsemde 5 yıldızdan düşmeyen bir makinam var. ekran bir anda eski televizyonlar gibi oluyor çizgi çizgi. maçı birde kazanıyorsam bunun olması can sıkıyor. oyunum orjinaldir. official olmayan birşey yüklü değil. editör bile kullanmam. bir tek logo falan yüklemeye çalıştım o kadar. kariyerimi takip edenlerin gördüğü kadar uyduruk logolar. yüzleri falan atmadım bile. nedir sıkıntı bilen var mı? :s7:

aliCHaN_FM
25.Aralık.2010, 10:53
Ekran kartın güncelmi. Virüsde olabilir

RasAnt
25.Aralık.2010, 15:04
Büyük ihtimal ekran kartında sorun var,şu siteden oyunu seç sistemini tarasın bakalım sorun verecek mi http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx

sorun vermezse ekran kartının sitesine gir güncelle oda olmazsa oyunu tekrar silip kur paketler falan yüklediysen onlardanda kaynaklanıyor olabilir

fermanager
27.Aralık.2010, 12:57
RasAnt sitedeki tüm seçeneklerden geçtim fm2011 için. ekran kartını güncelledim. 2 maçı sorunsuz oynadım. hayırlısı bakalım. sağolun.

ancar
27.Aralık.2010, 14:36
bilgisayarının ıslemcısı sısıyor olabılır fazla ısındıgı ıcın ekran kartın ıyı sogumadıgından olabılır