PDA

View Full Version : Dzeko insan mı?

mad butcher
27.Aralık.2010, 05:07
http://img401.imageshack.us/img401/7797/28256380.jpg

almadığı ödül yok , bence bu insan değil uzaylı , 35 maç , 53 gol , 23 asist attı bu yıl ..

neymar komple forvet , topu kanallara atmayı sever
dzeko ise uç forvet.
topları araya atarım taktiklerimde ve kısa pas yaparım sürekli , uzun şut çektirmem. kornerleri uzak direğe dzekoya nişanlarım o da kornerlerden çok gol atar(neymar kaleciye markaj) , bi 5 tane de penaltı golü var :D

aldığı ödüllerim ss lerini atacaktım ama sayfa açılmaz :D zaTEn s,z hesaplarsınız artık. ama tek sorunum defans :I 4 atar 5 yerim :D

hee ekleme olarak orta saham arda ve nuri ikisili (öldürücü toplar atar, yaratıcılıkları çok yüksek) , sol stoch , sağda ise messiden gibi profili olan regen var(öldürücü arapasları yapar, yaratıcılık 20) . kjær de iyi asist yapıyor (uzun oynamayı sever , pas 15) defans oyuncusu olmasına rağmen.

wolfson
27.Aralık.2010, 11:28
oyunun zevki azcık kaçmıştır :D

serkan1520
27.Aralık.2010, 12:38
korner taktiği ile atmıştır bu kadar ama türkiye liginde normal

richard castle
27.Aralık.2010, 13:04
Christian Benitez de aynı :)

aliCHaN_FM
27.Aralık.2010, 13:12
Bu kadar hücumcuyla oynarsan tabiki çok gol yersin. Orta sahanın hepsi hücumcu ve defans yapmayı sevmeyen adamlar. Nuri yada Arda yı kesip defansif bir orta saha alman lazım. Eğer arda ve nuri ikilisini göbekte oynatırsan rakip senin kalene çok rahat bir şekilde gelir. Dediğim gibi kesici bir adam lazım sana

wolfson
27.Aralık.2010, 17:02
Christian Benitez de aynı :)

Yaw ben aldım onu o kadar da oynamadı :S

denizgs93
27.Aralık.2010, 17:35
Yaw ben aldım onu o kadar da oynamadı :S

Poacher oynat.Orta sahadan topu alıp gol atıyor :D

mad butcher
27.Aralık.2010, 17:56
@ serkan , evet korner taktiğinin bunda payı büyük en az 15 gol diyebilirim , geçen yıl yılın futbolcu ödülünde 2. olmuştu bende dedim bu yıl 1. yapayım , dzeko ya yüklendim :D buca gibi maçlarda yedek değilde as takımla çıktım , ama avrupada son maçta psg yi 6-0 yendiğim maçta 5 gol 1 asist yapınca yazasım geldi .d avrupa şamp. liginde geçen yıl ödül bayağı aldı bu yılda alacak gibi .d

@ alican , bir de abartı hucum oynuyorum , hızlı , geniş alan ,, yedekte gökhan inler , hamit , selçuk inan gibi isimlerde var ama ben orta sahaya pastore yi almayı düşünüyorum iyice iş çığrından çıkacak gibi :D

nikootinn
27.Aralık.2010, 18:00
abartmış biraz :D

cris king
27.Aralık.2010, 21:05
kardeş siz nasıl bu kadroları kuruyorsunuz benim aklım hala almıyor ya bi arkadaş açmıştı ya herkes mi başarılı diye bir konu hakkaen öyle heralde bu forumdaki en başarısız kişi benim 3 yıldır tek bjk ile tek bir kupa yok belki bu sezon tsl alabiliriz ama şuanda bile 2.yim ligde ve en büyük yıldızım Rafael Sobis diğeri ise serbest olarak aldığım Salomon Kalou :) sizlerin takımlara transferlere bakıyorum ağzım açık kalıyor :)

Zekirdek
27.Aralık.2010, 21:53
@cris king

48 ay taksit ile kuruyorlar bu kadroları.

RasAnt
27.Aralık.2010, 22:21
Fenerbahceye oyuncu almak çok kolay 4.sezonuma başlarken transfer butcem 0 dı 60 M Euro verdi maaş içinde 1 M Euro verdi valla bizde para cok bjk bilemem :D

mad butcher
27.Aralık.2010, 23:12
48 ay taksiti hiç kullanmadım , başkan bi kere 25m bağış yaptı , hee pardon ilk sezonunma neymar için 13m peşin 10m de taksit yaptım başka da taksit yok.. ayrıca her yıl şamp. ligi gruplardan çıktım. 1 kere bjk nin şampiyon olmasına izin verdim o da şamp. ligine direkt katılsın diye :D ben ne de olsa çıkıyorum , bari direkt katılsın ki belki puanımız artar diğer türlü eleniyor. geri kalan yıllarda hep şamp. oldum

1. sezon transferleri ekran görüntüsü
http://img515.imageshack.us/img515/846/54745777.jpg

2. sezon
http://img138.imageshack.us/img138/3765/91887720.jpg

3. sezon
http://img593.imageshack.us/img593/5279/16264887.jpg

4. sezon
http://img839.imageshack.us/img839/3263/85805810.jpg (resimde satış toplam gözükmüyor , satış 27m toplamda)

bu sezon
http://img375.imageshack.us/img375/7051/14833093.jpg

örnek aron gunnarson , bedavaya gelmiş , kira vererek 3.6m , 2. sezonda satarak 4.8m kazanmışım .
örnek hasan 4m almışım 12m e satmışım

örnek : diop , 550k ya almışım , bu yıl 4m kira ücreti alarak kiraya vermişim . 33 yaşındaki luganoyu , yoboyu 3m avroya satmışım eee bu senle alakalı biraz. kendine gelir üreteceksin ve en önemlisi şamp. ligi gruplarından çıkacaksın

Zekirdek
27.Aralık.2010, 23:16
İnsan olduğu konusuna pek katılmıyorum, ciddi kuşkularım var. :)

denizgs93
28.Aralık.2010, 01:47
@ serkan , evet korner taktiğinin bunda payı büyük en az 15 gol diyebilirim , geçen yıl yılın futbolcu ödülünde 2. olmuştu bende dedim bu yıl 1. yapayım , dzeko ya yüklendim :D buca gibi maçlarda yedek değilde as takımla çıktım , ama avrupada son maçta psg yi 6-0 yendiğim maçta 5 gol 1 asist yapınca yazasım geldi .d avrupa şamp. liginde geçen yıl ödül bayağı aldı bu yılda alacak gibi .d

@ alican , bir de abartı hucum oynuyorum , hızlı , geniş alan ,, yedekte gökhan inler , hamit , selçuk inan gibi isimlerde var ama ben orta sahaya pastore yi almayı düşünüyorum iyice iş çığrından çıkacak gibi :D

arkadaşlar bu korner taktiği dediğiniz tam olarak ne oluyor?

mad butcher
28.Aralık.2010, 02:23
kornerleri uzak direğe atarsın , uzak direğe kafa toplarında ve zıplamada yüksek olan oyuncuyu arka direğe atak olarak yaparsın. kısa boylu oyuncunu kaleciye meydan okuma yaparsın , diğer uzun oyuncunu ön direğe atak yaptın mı ;

top arka direkte uzun boylu oyuncuna gelir , o da kafayı vurur , kaleye yönelirse kısa boylu oyuncun kaleciye markaj yaparak onu engeller ve arka direği tutan oyuncu çizgiden çıkarmazsa gol olur , korner biraz arkaya kaçarsa ya da kafayı vuracak olan oyuncunun yani uzak direğe atak yapan oyuncu gol atamayacağını anlarsa kafa ile ön direkteki adama pas atar bu sefer o gol atar. bazende top kaleciye doğru yönelir ve kaleciye markaj yapan oyuncu golü atar.

mad butcher
28.Aralık.2010, 04:58
bu arada zekirdek arkadaşım 48 ay teklif konusuna ekleme yapayım .D üstteki yoruma artı olarak (4msj üstü)

şimdi 36m avroya eren derdiyok u aldım peşin , 17.5m avro bütçem vardı (10m avro yönetime rest çektim de geldi) , rayco adında 12.5m e aldığım regen bekleneni veremeyince 10m e sattım , sezon başı naki yi almıştım o da kötü performans sergileyince aldığım fiyata sattım (8m) , 36m avro bütçem oldu ve eren derdiyoku aldım

yani bu kadrolar 48 ay (bir çoğuna göre hile) ile alınmıyor .d oyuncu satacaksın üstüne koyup iyisini alacaksın :D

hee 36m verilir mi , naki mutsuz , 2 hafta ceza kesince moral 0 a indi , zaten kötüydü , neymar sakat 3 ay boyunca , e bizde mecbur kaldık :ı

ama kadroda dzeko - neymar - cardozo (satıp iyisini alacağım) - eren derdiyok 4 lüsü oluştu :D naki de 5. oyuncu , sezon sonu gideceği için 2. sezonda kadromda yer alacak