PDA

View Full Version : Forma Satışları

mad butcher
27.Aralık.2010, 18:59
javier pastore yi transfer edince forma satışlarında patlama oldu diye haber geldi , peki ne kadar forma satışı olmuş , bundan ne kadar gelir elde edilmiş nasıl öğrenebiliriz ?

Universal
27.Aralık.2010, 23:42
Ne kadar forma satıldığını öğrenemiyorsun; ama finans bölümüne girerek nelerden ne kadar kazandığını görebilirsin.

BaGa TaRKaN
28.Aralık.2010, 00:51
Evet Özel Olarak Öğrenemiyorsun Ama Kulübün Toplam Forma Satşındaki Elde Ettiği Geliri Finans Bölümünde Bulabilirsin. Ama Ne Kadarı Pastore'den Elde Edilen Gelir Onu Göremiyoruz.

mad butcher
28.Aralık.2010, 01:03
finans - ticaret kısmı olması lazım ?

ciomania21
28.Aralık.2010, 01:58
söyle bir yönteme başvurabilirsin. Arkadaşların dediği Finans / Income / Merchandising bölümünde sezon sonunda elde edilen gelirini klübün bir sezon önceki geliri ile karşılaştırarak bir nebze fikir sahibi olabilirsin.

omur55
01.Ocak.2011, 05:06
o ayki gelirlerde o ayki ticaret gelirlerine bakarak da anlayabiliyorsun bir ayn öncesine göre bakarak ama öyle ahım şahım forma geliri olmuyor oyuncuya veriyorsun 20 30 milyon gelir 2 milyon (örnek)

martymcfly
01.Ocak.2011, 17:50
Oyundaki büyük eksiklerden biri bence. Real Madrid, Ronaldo formalarından 100 milyon euro kazanıp çoktan bedaya getirdi bile oyuncuyu.
Fakat oyunda Man. Utd ı yönetiyorum ilk sezon lig ve cl yi aldım tek transferim Lloris, 23 mil euro merchandising geliri var. 2. sezon şubat ayındayım 21 milyon olmuş bu sene de. Niye bu kadar basit bir şeyi düzeltmiyorlar anlamıyorum.