PDA

View Full Version : Sezer Öztürk

richard castle
28.Aralık.2010, 21:28
2 sezondan bu yana bana göre Eskişehirspor' un en faydalı oyuncularından biri... 2005 gençler şampiyonasında dikkatimi çekmişti ilk olarak. CA ve PA' sı ile profilini rica edebilir miyim? Teşekkürler...

richard castle
20.Şubat.2011, 15:03
Son maçın ardından agression' un artması lazım bana göre. Önemli bir göstergeydi.

BleedingMoon
20.Şubat.2011, 15:58
agression'ın o tavırlarla pek alakası yok. hücumda ve savunma ne kadar agresifsin? önemli olan o. belki alakalı olan ambition olabilir. hatta dirtiness olabilir.

crdsa
20.Şubat.2011, 16:44
FM'de mental özellikleri iyi kalmış cidden. Pele ile girdikleri frikik tartışmasına dayanarak demiyorum. Ondan önce de takımdan biraz kopuk, kendine ve şut çekmeye önem veren bir yapısı vardı.

Aşk-ı Şehir
20.Şubat.2011, 16:47
Sezer'in kafası dağınık bu aralar. Zaten Sezer maç içerisinde iyi performans sergileyemezse agresifleşiyor. O yüzden şu an için bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Ama böyle devam ederse muhakkak değişiklik yapmak gerekecektir..

LaigLeNoiR
20.Şubat.2011, 18:52
Sezer'in agresifleşmesini ben birazda bu sezon büyük takımlara transfer olamamasına bağlıyorum.

Cengo
22.Şubat.2011, 15:57
Çocuklar gibi yapmışlar, Pele de inat etmiş vermemiş.
Ne saçma olay bu yahu, Sezer'in tavrı bayağı saçma ve anlamsız.

ReaList
26.Şubat.2011, 15:45
Oyunu Türkiye liglerinde oynadığım zaman genelde kadromda bulundurduğum bir oyuncu bence özellikleri gerçekle örtüştürecek kadar iyi yansıtılmış diye düşünüyorum Pele ile arasında geçen olay ise anlık birşey şuana kadar pek agresif bir tavır içinde görmediğim kaliteli bir oyuncu.