PDA

View Full Version : Önemli bir soru!!

jesmatador
29.Aralık.2010, 14:32
Arkadaşlar ben amcamın oğlundan bir oyun aldım benden büyük ama neyse konu o değil ama o verdiği cdden çıkarmadan önce bişey dikkatimi çekti üstünde football manager 2009 yazıyor ea sports yapmış gösteriyor fifa manager olurmu diye soru geldi aklıma o da değil direkmen football manager 2009 yazıyor üstünde bundesliga nın arması var arkasına baktım 3d gösteriyor kendin oynuyomuş gibi ama gerçekten fm 2009da o yok çok korkuyorum cdyi koyamadım korkudan :D Ama amcamlara gitmeden önce soruyum dedim acaba fm 09 mu alalı çok oldu ama akamadım korkudan açıklama yaparsınız sevinirm Lütfen biraz aciL cevap ama :s7::s7::s7::s7:

hsyn0618
29.Aralık.2010, 15:11
Kardeş neden korkuyosun ki ? Yükle oyunu beğenmez isen silersin...

jesmatador
29.Aralık.2010, 15:24
Yok virüslüdür falan bendede norton var geçirir virüsü sonra babamdan bin ton laf offf sorma :D

jesmatador
29.Aralık.2010, 19:11
Arkadaşlar lütfen cevap istiyorum ona göre yüklicem !

barahir
29.Aralık.2010, 19:50
Norton varsa yükle kardeş, sıkma canını..

jesmatador
30.Aralık.2010, 14:06
Cdyi koyunca o kadar korktum ki , ama girince buymuş anladım teşekkürler.

jesmatador
30.Aralık.2010, 14:08
Bu arada Önce setupla oyunu kuruyoruz dimi?

ancar
30.Aralık.2010, 14:36
Bu arada Önce setupla oyunu kuruyoruz dimi?

evet önce setup

jesmatador
30.Aralık.2010, 15:09
Şimdide setup sorunu var setupa basıyorum o kodlama gibi olan siyah bişe çıkıyo hiçte bişe gelmiyo o korkuyla yine kapattım sizce nedeni nedir?

jesmatador
30.Aralık.2010, 21:04
Arkadaşlar deminki sorunu yaptım ama şimdi bi sorun daha var steam üzerinden mi yüklenicek uniloc üzerindenmi sanırım yanlış yaptım ama yinede soriyim nasıl olucak?

jesmatador
31.Aralık.2010, 17:40
Arkadaşlar bir cevap istiyorum lütfenn :(

ancar
31.Aralık.2010, 18:07
steam ı gec oyle yukle

jesmatador
31.Aralık.2010, 18:23
Uniloc yani ?

jesmatador
03.Ocak.2011, 15:32
Arkadaşlar cevap istiorum lütfennnn

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:09
oyunu internet üzerinden oynamak istesen steam de yok cd den oynamak istersen öbür şıkkı seç.

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:10
cd derken?
cd'yi takıp mı oynicaz?

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:15
cd şıkkında:
cd takılı iken oynarsın.
cd yi çıkarırsan cd ister oynayamazsın.

steam ise:
internet üzerinden oynarsın
internet açık değilse oynayamazsın.

umarım anlaşılır olmuştur.

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:18
cd şıkkında:
cd takılı iken oynarsın.
cd yi çıkarırsan cd ister oynayamazsın.

steam ise:
internet üzerinden oynarsın
internet açık değilse oynayamazsın.

umarım anlaşılır olmuştur.

Sadece tek sorum olacak,steam'da online oynanmıyo demi :)

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:25
steam de online derken?
steam de internet açık olacak dolayısı ile online oynuyorsun ama steam de de online derken sen diğer kullanıcılarla olanı kastediyorsun herhalde o olmalı ama bende cd üzerinden olduğundan tam yanıt veremicem ama eskiden kuramadığımda bir sefer kurmuştum o zaman vardı herhalde tam bilmiyorum ama olması gerek.zaten steam de internet açık olduğundan online oynaman gerekir öbür seçenekte internet açık olması gerekmediğinden internet kapalı ise haliyle oynayamıyon ama ben zaten online oynamıyorum daha fazla bilgi için online oynayan birine sorman lazım.

BaGa TaRKaN
15.Şubat.2011, 19:27
Sadece tek sorum olacak,steam'da online oynanmıyo demi :)

Steamde İnternet Bağlantısına Gerek Yok. Steame İnternet Olduğunda Giriş Yapıp Durumu Offline Ayarlarsan Steamde Artık İnternet Olmadanda Oynarsın:)

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:31
En iyisi cd üzerinden oynamak ama amcaoğlunda cd takmıyorsun ve int. de kapalı...O nasıl giriyor anlamadım ama önemli deil teşekkürler...

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:33
Steamde İnternet Bağlantısına Gerek Yok. Steame İnternet Olduğunda Giriş Yapıp Durumu Offline Ayarlarsan Steamde Artık İnternet Olmadanda Oynarsın:)

ama ben kurduğumda internet bağlantısı istemişti ben şöyle biliyorum önce internete giriyorsun sonra kapatabiliyorsun diye ama internete en azından bi girmen lazım diye biliyorum haksızmıyım

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:34
En iyisi cd üzerinden oynamak ama amcaoğlunda cd takmıyorsun ve int. de kapalı...O nasıl giriyor anlamadım ama önemli deil teşekkürler...

o üçkağıt yapıyor o zaman bu da yasal değil o halde anladığım.

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:35
Yasal değil gibi sanki...
Ama arkadaş zengin değiliz diye fm'de mi oynayamicaz :D

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:41
yapabildin mi bari?
yani kurabildin mi demek istiyorum

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:43
Crunchball'ım bitsin yüklemeye çalışıcam bide steam'ı falan silicem fm'nin programlarını sildik oda kalmasın...

BaGa TaRKaN
15.Şubat.2011, 19:43

ama ben kurduğumda internet bağlantısı istemişti ben şöyle biliyorum önce internete giriyorsun sonra kapatabiliyorsun diye ama internete en azından bi girmen lazım diye biliyorum haksızmıyım

Aynı Şeyi Söylemiyormuyuz Be Hacım:D

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:48

Birincisi özür dilerim görmemişim ikincisi hacım değil hacı :D

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:50

bi anlam karmaşası olmuş.ben oyuna girip sonra internete bi ara girdiğinde sonra da oynayabilirsin tarzında anlamıştım o manada dedim oyuna tıkladığımda internet bağlantısı istiyor önce girmek sonra kapamak ve oynamak diye.

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:51
Birincisi özür dilerim görmemişim ikincisi hacım değil hacı :D

onu bana dedi.

jesmatador
15.Şubat.2011, 19:52
Bilmiyodum özür :D

mehmetd
15.Şubat.2011, 19:56
Crunchball'ım bitsin yüklemeye çalışıcam bide steam'ı falan silicem fm'nin programlarını sildik oda kalmasın...

c.ball ı boşver şimdi onu pc ye indir sonra da oynarsın

fm ile ilgili ise tüm oyunla alakalı şeyleri kaldır/sil eğer kayıtlı oyun vs.gibi şeyler varsa bi kopyasını başka yere al ccleaner ile temizlik yapmanı da öneririm sonra oyunu kur.

yemeğe gideceğimden daha fazla yazamicam.kolay gelsin.iyi oyunlar.

jesmatador
15.Şubat.2011, 20:00
Teşekkürler,ama aklıma şöyle bişe geldi amcaoğlu bi kaç gün sonra gelir yada yarın zaten ev yakın o daha iyi biliyor o kendi bilgisayarında var zaten ona yüklettiririm o yükler...

mehmetd
15.Şubat.2011, 20:26
sen bilirsin.
boşuna mesaj yazdığımız anlaşılıyor.
hadi iyi günler.

jesmatador
15.Şubat.2011, 20:40
Abim yarın gelmesse yüklicem daha yeter ne kadar beklicez :D