PDA

View Full Version : Bu ne demek şimdi ?

elapuesto
30.Aralık.2010, 14:55
liverpool takımını seçtim yanlız verilen bütçe 0 evet koca bir 0 ben şimdi transfer yapamıcakmıyım yoksa klüp oyuncu istediğim zaman alıyormu bütçe açarak..?

ozaniel
30.Aralık.2010, 15:04
Liverpool ekonomik krizde olduğu için transfer yapamıyorsun. Yeni başkanı beklemen gerek.

ancar
30.Aralık.2010, 15:09
yeni başkan gelene kadar 0 transfer bütçesi ile idare edecen

elapuesto
30.Aralık.2010, 15:16
yeni başkan gelene kadar 0 transfer bütçesi ile idare edecen
peki yeni başkan ne kadar sürede geliyor ayrıca oyuncu satsamda para olmuyomu bütçede yani temlikmi var paralara ?

cris king
30.Aralık.2010, 16:27
kardeş zaten ben şahsen hangi takımı seçersem seçeyim bir mevkide çok büyük bir eksiklik olmazsa ilk sezon transfer yapmıyorum yani beşiktaşa bile yapmadım düşün sağ bek'siz bir takıma :D ki bence liverpool'un kadrosu gayet iyi doğru taktikle başarılı olabilirsin 2.sezonda transferlerini yaparsın nasıl olsa...

elapuesto
30.Aralık.2010, 16:30
kardeş zaten ben şahsen hangi takımı seçersem seçeyim bir mevkide çok büyük bir eksiklik olmazsa ilk sezon transfer yapmıyorum yani beşiktaşa bile yapmadım düşün sağ bek'siz bir takıma :D ki bence liverpool'un kadrosu gayet iyi doğru taktikle başarılı olabilirsin 2.sezonda transferlerini yaparsın nasıl olsa...
kardeş peki biliyosan soruyorum m.city gerçek zamanda inanılmaz zengib bir klüp oyundada bütçesi aynımı

ancar
30.Aralık.2010, 16:34
kardeş peki biliyosan soruyorum m.city gerçek zamanda inanılmaz zengib bir klüp oyundada bütçesi aynımı

aynen yüksek bnm karıyere bakarsan 2. senede bana teklıf yaptılar orada verdıklerı butceye bır bak ıstersen başkan konusuna gelınce ne kadar zamanda degısıyor tam bılmıyorum