PDA

View Full Version : Ülkelerin gözükmemesi

Harun Aslan
01.Ocak.2011, 14:22
merhaba arkadaşlar, yeni oyun açarken dikkat ettim Afrika ülkerinden bitek Güney Afrika gözüküyor diğerleri yok ve bi kaç ülkede böyle örneğin arama kısmına Annan yazıyorum bulmuyor ne yapıcam bu soruna karşı yardımcı olursanız sevinirim.

Dip Not : arama kısmına Ghana yazınca Ghana'yı görüyorum ama.

Lim10
01.Ocak.2011, 14:27
Oyunun database'sinde sadece Güney Afrika Ligi olduğu için, açıkça diğer Afrika Ligleri çok çok vasat ve kalitesiz olduğu için oyuna dahil etmeye dahi gerek görmüyorlar.Annan'ın çıkmama durumu oyunu açarken seçtiğin Database boyutu ile alakalıdır.

Harun Aslan
01.Ocak.2011, 14:29
Oyunun database'sinde sadece Güney Afrika Ligi olduğu için, açıkça diğer Afrika Ligleri çok çok vasat ve kalitesiz olduğu için oyuna dahil etmeye dahi gerek görmüyorlar.Annan'ın çıkmama durumu oyunu açarken seçtiğin Database boyutu ile alakalıdır.

Database boyutu large bugun oynarken dikkat ettim bi kaç oyuncu daha çıkmıyordu ilk önce filtreyi düzenleme kısmından olanaksız transferlerı gösterme kutucuğunu doldurdum sandım geçiştirdim, bi süre sonra messinin profiline bakmak ıcın gırdıgımde o gozukuyo kutucukta boştu anlamadım bı türlü niye çıkmıyor bazı oynucular :S