PDA

View Full Version : Turksportal Oscar Ödülleri 2010 Sahipleri Belirlendi

RaSenGan
02.Ocak.2011, 00:03
http://img827.imageshack.us/img827/864/75286316.png

1- En İyi Admin= Sekopej (Serkan abi 12 oy alarak yılın admini seçiliyor kutluyoruz kendisini.)
2- En İyi Üst Yönetici= GeNç KaRTaL (Şemsi abi rekor oy alarak 25 oyla yılın en iyi üst yönetici seçiliyor.Kutluyoruz kendisini.)
3- En İyi Yönetici= RaSenGan (12 oy ile en iyi yönetici olarak seçiliyorum.Teşekkür ederim herkese bu güzel ödül için.)
4- En İyi Erkek Üye= Börk & BaGa TaRKaN (6 oy ile Berk ve Mehmet abi en iyi erkek üye olarak seçiliyorlar kutluyoruz kendilerini.)
5- En İyi Bayan Üye= ayseeg (Bu kategoriye 3 arkadaşımız aday göstermiş.2 oy ile ayseeg en iyi bayan üye olarak seçiliyor.)
6- En İyi Araştırmacı= Perpetua (12 oy ile en iyi araştırmacı olarak Ömer abimiz seçiliyor.Tebrik ediyoruz.)
7- En İyi İmza= Zekirdek & Sleepwalker (Zekirdek = İstatistik mini etek gibidir � çok fazla şey gösterir ama esas görülmesi gereken şeyi göstermez - Alex FERGUSON , Sleepwalker = Fear can hold you prisoner. Hope can set you free)
8- En iyi Menajer= GeNç KaRTaL (FM Liglerini domine eden Şemsi abi yılın en iyi menajeri olarak seçiliyor.)
9- En Taktik Bilgili= Walter Sakana(Gabi abi İlhan abiyi geçerek 7 oy ile bu ödülü kazanıyor.)
10- En Karizma Üye Adı= EndoplazmiK RetikuluM (7 oy ile Emir kazanıyor ödülü.Bu ödülü başkası kazanamazdı zaten :D )
11- En Sevilen= RaSenGan (En sevilen 12 oy ile ben seçilmişim.Teşekkür ederim herkese.)
12- En Bilgili= Perpetua (13 oy ile Ömer abi en bilgilimiz seçiliyor.Tebrik ediyoruz kendisini.)
13- En Yakışıklı/Karizmatik= Vieri (Yıllandır değişmiyor ve Mustafa abi yine bu ödülü kazanıyor.=
14- En Sakin= Sekopej (11 oy ile Serkan abi en sakinimiz seçiliyor.İnşallah askerden döndüğünde değişmemiş olur bu özelliği (: )
15- En Komik= Aydın (En komik yine Aydın abi seçiliyor.Ama az daha mehmetd onu geçiyordu.)
16- En Ciddi= DisCo (15 oy ile açık ara en ciddi Burak abi seçiliyor.)
17- En Aktif= RaSenGan (17 oy ile en aktif ben seçilmişim.Teşekkür ediyorum.)
18- En Anlaşması Zor= Xacubona (9 oy ile Mustafa en anlaşması zor kişi seçiliyor.)
19- En Duygusal= İlhan (3 oy ile en duygusal İlhan abi oluyor.)
20- En Sabırlı= Sekopej (14 oy alarak en sabırlımız Serkan abi seçiliyor.)
21- En Çok Yüz Yüze Görüşmek İstediğiniz= Börk (8 oy alarak en çok yüz yüze görüşülmek istenen kişi Berk oluyor.)
22- En Fanatik= Bjk4ever (13 oy alarak açık ara en fanatiğimiz oluyor.)
23- En Fair(Rakip takıma saygılı)= Sekopej & TR.CaPTaiN (6 oy alan Serkan abi ve Muhammed abi en rakip takıma saygılı kişi olarak seçiliyorlar.)
24- En İyi Futbol Yorumcusu= TR.CaPTaiN (8 oy ile en iyi futbol yorumcusu Muhammed abi oluyor.)
25- En Yardımsever= Uchiha İtachi (8 oy ile en yardımsever bilgisayar uzmanımız Yaşar abi oluyor.)
26- En Online= RaSenGan (11 oy ile en online ben seçilmişim.Teşekkürler.)
27- En İyi Bölüm= Kariyer Hikayeleri (6 oy ile en iyi bölüm Kariyer Hikayeleri bölümü oluyor.)
28- En Beğendiğiniz Konu= Turksportal'dan Enstantaneler (3 oy ile enstantaneler konusu en beğenilen konu seçiliyor.)
29- En Yararlı Konu= Oyun İçi Bilgi Alışverişleri & Forum Kuralları (İki konu da 3 oy alarak bu ödülü kazanıyor.)
30- En İyi Kariyer= Nannar - Dinarspor (4 oy ile en iyi kariyer olarak Hasan Hüseyin hocamızın kariyeri seçiliyor.)
31- En Çok Açılmasını İstediğiniz Bölüm= Yeni Site (Bizler de sabırsızlıkla açılmasını bekliyoruz yeni sitemizin.)
32- Yılın En Çok Gelişim Kaydedeni= RaSenGan (22 oy alarak yılın en çok gelişim kaydedeni seçilmişim.Demek ki yavaş yavaş adam oluyorum :D )
33- Turksportal'da Yılın Kişisi= GeNç KaRTaL (8 oy ile yılın kişisi Şemsi abi seçiliyor.Tebrik ediyoruz kendisini.)

garydelgadov
02.Ocak.2011, 00:11
Rasengan üye adını görünce en iyi yöneticide elim ayağım titredi yanlışlıkla kapattım ekranı.Şimdi sakinim çok şükür.
Herkesi tebrik ediyorum dolu dolu bir yıl daha geçiririz umarım..:)

Hugo
02.Ocak.2011, 00:11
Yılın "kişisi" nedir ya :D Tebrikler Şemsi yılın kişisi olmuşsun :D
Kazananları tebrik ederim. Sıradaki oscar oylamasında bir komisyon oluşturulsun onlar adayları belirlesin. Katılım daha fazla olur bence. Ama o zamanlara daha çok var. 2011 aralığında falan bu iş görüşülebilir.

RaSenGan
02.Ocak.2011, 00:15
Yılın "kişisi" nedir ya :D Tebrikler Şemsi yılın kişisi olmuşsun :D
Kazananları tebrik ederim. Sıradaki oscar oylamasında bir komisyon oluşturulsun onlar adayları belirlesin. Katılım daha fazla olur bence. Ama o zamanlara daha çok var. 2011 aralığında falan bu iş görüşülebilir.

Kişi = Üye işte :D

Rasengan üye adını görünce en iyi yöneticide elim ayağım titredi yanlışlıkla kapattım ekranı.Şimdi sakinim çok şükür.
Herkesi tebrik ediyorum dolu dolu bir yıl daha geçiririz umarım..:)

Komik şey :D

GeNç KaRTaL
02.Ocak.2011, 02:20
Önceki senelerde verilen oscar ödüllerine baktım.2008'de en iyi imza ödülü almışım bir tek.4 seneden fazla Turksportal'da takılıyorum.Bu sene her anlamda çıkış senem oldu diyebilirim sanırım.:) Dereceye giren herkese tebrikler ayrıca. :)

2007 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31836&highlight=Turksportal+Oscar+%D6d%FClleri)

2008 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=71244)

2009 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=83175&highlight=Turksportal+Oscar+%D6d%FClleri)

Lucas Neill
02.Ocak.2011, 02:35
Bu arada beyler Istatistik mini etek gibidir sözü Ferguson'un degil Ebbe Skovdahl'indir.

nekop
02.Ocak.2011, 02:45
bu senede gol yok.

RaSenGan
02.Ocak.2011, 02:57
bu senede gol yok.

En Çok Yüz Yüze Görüşmek İstemediğiniz olsaydı emin ol açık ara alırdın.

El Barto
02.Ocak.2011, 11:51
Dereceye giren arkadaşları tek tek öperim. :)

maNga 33
02.Ocak.2011, 15:51
Rasengan oscara damga vurdu :D:D:D

oscar ödüllerini alan arkadaşları tebrik ediyorum :)

EndoplazmiK RetikuluM
02.Ocak.2011, 20:53
En Karizma Uye Adi :icon_cool:

nannar
02.Ocak.2011, 21:41
senenin son 4 ayında okulun müdür yardımcılığına geçiş yapınca haliyle FM'i ve forumu boşladık :D Eskisi kadar aktif olamayınca geçen yıl aldığım ya da güçlü aday olduğum "en iyi menajer" ve "en iyi taktik" yapan gibi oyunla ilgili kulvarlarda bu yıl geride kalmışız :n: Ama neyseki memleketimizle yaptığımız kariyer bize bir ödül getirmiş.... Oscar alan tüm menajerleri tebrik eder, bana oy veren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım... Bakalım gelecek yıl neler olacak :)

30- En İyi Kariyer= Nannar - Dinarspor (4 oy ile en iyi kariyer olarak Hasan Hüseyin hocamızın kariyeri seçiliyor.)

Homer J.S
02.Ocak.2011, 22:19
En iyi yönetici olacaktım aygün yüzünden olamadım. :) :p Ödül alanları tebrik ediyorum.

Uchiha Itachi
02.Ocak.2011, 22:36
25- En Yardımsever= Uchiha İtachi (8 oy ile en yardımsever bilgisayar uzmanımız Yaşar abi oluyor.)

Olurda cennete giremezsem oy veren arkadaşları tek tek bulurum haberiniz olsun :D

El Barto
23.Kasım.2011, 16:14
2011 versiyonu yolda mı? :)

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 16:50

Evet Bu Sene İkimizde Çok Çalıştık Ödül Bekliyoruz :zuhaha

El Barto
23.Kasım.2011, 16:51
Ben Mustafa Abi ile konuştum anahtarı bana bırakacak bu sene sonunda :D

Revolution
23.Kasım.2011, 16:57
En aktif üye de beni yaparsınız bu yıl :D

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2011, 16:57
Ben Mustafa Abi ile konuştum anahtarı bana bırakacak bu sene sonunda :D

Beni Unutursan Gelirim Newcastle Sokaklarına Bulurum Seni :0: :D

nannar
23.Kasım.2011, 17:13
BaGa sana turnuvaların en HIZLI (!) menajeri ödülü, bana da turnuvaların en BALLI menajeri ödülü verilecekmiş :n:

GeNç KaRTaL
23.Kasım.2011, 17:15

Bu olay aklımdaydı.1 hafta sonra falan açmayı düşünüyordum.1 ay yeterli olur sanırım oylama için.