PDA

View Full Version : Buy Stadium

goosfraba
02.Ocak.2011, 03:19
Bu özellik hakkında neler biliyorsunuz?

Fenerbahçe'de iken bu seçeneği kullandım ama değişen birşey görmedim.

barahir
02.Ocak.2011, 03:25
Tokatspordayken bu seçeneği kullandım sezon ortasında merak etmiştim.. Sezon sonunda yönetim Stadyum alımını tamamladı diye bi mesaj geldi.. Ve bu alım karşılığında bankaya 2,85 milyon € borçlandım, bilmem kaç ay taksite bölmüşler

Hemen finansa girip kontrol ettim baktım o para stadyum gideri olarak gözüküyodu. Klüp bilgilerinden Facilities'e baktığımda önceden kira bedeli mevcutken aynı stadyumda kira ödemiyodum artık.. O Benim Olmuştu :) hahaha :D

goosfraba
02.Ocak.2011, 03:28
stadyum alımı bende de tamamlandı ama ortada bir stad yok :D herhalde bi yerleri parselledi yönetim? :)

barahir
02.Ocak.2011, 03:43
mevcut kiralık stadı alıyolar ya işte :) alım tamamlandıktan sonra kira bedeli gözükmüyo infoda

mad butcher
02.Ocak.2011, 05:24
buy stadium , stadyumu satın alıyorsun , mesela fener stadı kira ödüyor , stadı alınca kira ödemiyorsun

build new stadium ise yeni stadyum inşa ettiriyor , benim finans 300 milyon avrolarda 50m transfer bütçesi var ama harcamaya gerek duymuyorum , 1-2 yıl sonra bi kaç oyuncu satıp stadyum inşaa ettireceğim artık ama stadyum büyüklüğü konusunda dertliyim :D 120 binlik stad yapacak olsalar , oyuncuları satar 300m avroluk bütçe oluştururum . kadrom derin ne de olsa :D

training facilites ya da youth facilities ise biri antreman tesislerini diğeri ise genç akademisini geliştirir.

yabancı kontenjanı sorunu ediyorsan genç akademisini sürekli geliştir.

goosfraba
02.Ocak.2011, 05:33
şimdi anladım olayı. teşekkür ediyorum :)

GeNç KaRTaL
02.Ocak.2011, 06:46
Türkiye'de satın alınamıyor aslında stadyumlar.Fenerbahçe zamanında almak istemişti ama izin verilmemişti diye biliyorum.

Universal
02.Ocak.2011, 12:41
Oyunda böyle bir özellik olduğunu ilk defa duyuyorum, kim bilir daha ne kadar özellik vardır, artık daha detaylı inceleyeceğim. :)

vego
02.Ocak.2011, 13:09
Bende 2012 de inönüyü satın almıştım:)

eng1n
02.Ocak.2011, 15:55
Türkiye'de satın alınamıyor aslında stadyumlar.Fenerbahçe zamanında almak istemişti ama izin verilmemişti diye biliyorum.

Evet alınmıyor Stadlar Spor bakanlığına bağlı galiba sadece kiralıyabiliyorlar

RasAnt
02.Ocak.2011, 23:28
Bnde yeni öğrendim bunu faydalı bilgi ama gerçekte yok tabi bu özellik

attirson
03.Ocak.2011, 00:22
Aynı şey Fenerbahçede banada olmuştu uyuz olmustum neden stad olmadı diye :D şimdi anladım :D

cris king
03.Ocak.2011, 03:56
Tokatspordayken bu seçeneği kullandım sezon ortasında merak etmiştim.. Sezon sonunda yönetim Stadyum alımını tamamladı diye bi mesaj geldi.. Ve bu alım karşılığında bankaya 2,85 milyon € borçlandım, bilmem kaç ay taksite bölmüşler

Hemen finansa girip kontrol ettim baktım o para stadyum gideri olarak gözüküyodu. Klüp bilgilerinden Facilities'e baktığımda önceden kira bedeli mevcutken aynı stadyumda kira ödemiyodum artık.. O Benim Olmuştu :) hahaha :D

vayy yönetici kardeşim hemşerim :) GOP stadını bizim Gençlikspordan niye aldın ya Ömer hocayı tanıyosan çok kızmıştır :D o adamdır bana futbolu öğreten futbol sevgisini dolaylı olarakda fm sevgisini aşılayan eğer ilçelerdensen birgün beklerim GOP'a Tokatspor maçına :D

barahir
03.Ocak.2011, 04:28
vayy yönetici kardeşim hemşerim :) GOP stadını bizim Gençlikspordan niye aldın ya Ömer hocayı tanıyosan çok kızmıştır :D o adamdır bana futbolu öğreten futbol sevgisini dolaylı olarakda fm sevgisini aşılayan eğer ilçelerdensen birgün beklerim GOP'a Tokatspor maçına :D

Evet ziledenim ama maç zamanları genelde Üniversitede olduğum için gitme fırsatım olmuyor:) Sadece ligin ilk maçlarında fırsat buldukça GOP dayım :)

perpetua
05.Ocak.2011, 20:53
Ben de ilk defa burada okudum bu olayi ve acikcasi bozuldum.

Arastirmacilara sormadan is yapmis SI yine. Eger ki boyle sey ekleyeceksiniz oyuna, bari bizim devletin stat yapmasi olayini da ekleyin.

Ben gidip biraz soyleneyim bari.

Universal
05.Ocak.2011, 22:00
Ve Ömer abi isyan bayrağını açar. :)

midfielder1912
06.Ocak.2011, 15:35
Ccc perpetua reyiz Ccc bileklerimiz keseriz...

perpetua
06.Ocak.2011, 19:47
Ve Ömer abi isyan bayrağını açar. :)
Burada yazdiklarima bakmayin, dogru yerde ve zamanda yanlis yaptiklarini dusundugum seyleri pekala soyluyorum kendilerine.

Bugun oyunda (sadece Turkiye ligi degil, oyunun genelinde) bazi yenilikler ve degisiklikler varsa bunlarin altinda bir cok arastirma sefinin itirazlari var. Ama 100 tane itiraz varsa, 5 tanesi 1 yil icerisinde duzelebiliyor. Zaman kisitli ne de olsa.

Ccc perpetua reyiz Ccc bileklerimiz keseriz...
Hoca abartma yahu. Muslum Baba degilim ki. :p