PDA

View Full Version : saAudit2005MT.dll Hatası

bobobobo
04.Ocak.2011, 00:21
Bilgisayarıma format attığım için oyunu yeniden kurdum ama ilk defa karşılaştığım böyle bir problemle karşılaştım ... internetten bu dosyayı indirdim ve yaptığım kısa araştırmaya göre fm dosyasına attım ( -ki zaten vardı ama yine de yeniledim ) ama yine sorun giderilmiş değil ... bu dosyayı system32 içine attım yine sorun giderilmedi ...
ancak şöyle de bir durum var : oyunun kurulum dosyalarından oyunu açmak istediğimde hata gelmiyor ama oyunda açılmıyor , crak dosyasından açmak istediğimde bu hatayı alıyorum ... ilk defa böyle bişeyle karşılaştım ..

bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

anil luque
04.Ocak.2011, 00:28
Kardeş ben c.rack yapmak istediğimde aynı hatayı verdi. Exe olarak c.rack yapmaya çalışıyorsan bu hatayı verir. Sen direk oyunun uygulama dosyasını kurulum klasörüne kopyala ve yapıştır. Ben öyle yaptım ve oynuyorum şu anda , sıkıntı yok.

Rurouni Kenshin
04.Ocak.2011, 13:52
saAuditMT.dll diye bir dosya göreceksin onu saAudit2005MT.dll olarak değiştir ve tekrar dene...olmazsa http://rapidshare.com/files/301043154/saAuditMD.FO.rar.html bu dosyayı indir, oyun klasörü içine at tekrar dene

bobobobo
05.Ocak.2011, 15:42
bu hatqayı hallettım ama sımdı de 11.2.1f164501 diye bir hata geliyor , google da arattım hiçbirşey çıkmadı , burada baktım benzer hata var ama nasıl çözüldüğü yazılmamış ...

aliCHaN_FM
05.Ocak.2011, 16:08
Eksik dosya atmış galiba