PDA

View Full Version : İngiltere 7.ligi için transfer önerileri

kalemci
05.Ocak.2011, 01:19
her mevkiye her öneriye açığım şuan ilk 8 maçta 1 beraberliğim vardı şuansa 6 maçta sadece bi puan alabildim.takımın yarısı sakat sürekli izin vermekten elim ağrıdı.

Leprek0n
05.Ocak.2011, 01:50
Ayhan Akman :) anca 7.ligde oynayabilecek bir topçu

Rehavi
05.Ocak.2011, 01:50
Dix diye bir adam vardı birde Eckersley mi ne, ona benzer bi oyuncu daha vardı :D Bende pek başarılı olamadım, medya nın 22. bitirmesini beklediği takıma sezonu 17. bitirtebildim. Sezon sonu her yere başvurdum, kimseler almadı :D Rezil oldum rezil :D takımım blabla-super-mare dı yanlış hatırlamıyorsam.

Börk
05.Ocak.2011, 01:52
pek oyuncu gelmez ama finansın yerindeyse oumar tchomogu'yu öneririm.bir de afrika ülkelerinin genç takımlarına,search bölümünden de kontratı expired olan oyunculara göz gezdirmeni öneririm.

kalemci
05.Ocak.2011, 02:05
Ayhan Akman :) anca 7.ligde oynayabilecek bir topçu

serdar özkan gökhan zan bizden giden bütün eskiler anca 7.ligde oynar :D :D

Dix diye bir adam vardı birde Eckersley mi ne, ona benzer bi oyuncu daha vardı :D Bende pek başarılı olamadım, medya nın 22. bitirmesini beklediği takıma sezonu 17. bitirtebildim. Sezon sonu her yere başvurdum, kimseler almadı :D Rezil oldum rezil :D takımım blabla-super-mare dı yanlış hatırlamıyorsam.

fc unitedlayım bi tane gözlemcim var gidior bakıor sölüor ona göre adam alıyorum 5 tane transferden bi tanesı faydalı oldu daha :D :D

Bursaspor
05.Ocak.2011, 03:06
Alex Francis'e, James Curtis'e ve Lee Novak'a bir bak derim. Geçen sene Gateshead'de beni taşıyan oyuncular olmuşlardı.

kalemci
05.Ocak.2011, 13:15
pek oyuncu gelmez ama finansın yerindeyse oumar tchomogu'yu öneririm.bir de afrika ülkelerinin genç takımlarına,search bölümünden de kontratı expired olan oyunculara göz gezdirmeni öneririm.

yok hiç yerinde değil malesef :) ayrıca tchomogu ya teklif yaptım kaale bile almadı beni. afrikalıları getirmekte zorlanıyorum bi agbohu transfer ettim oda ilk hazırlık maçında sezonu kapattı.

Alex Francis'e, James Curtis'e ve Lee Novak'a bir bak derim. Geçen sene Gateshead'de beni taşıyan oyuncular olmuşlardı.

tavsiye için sağol deneyeceğim.

aliCHaN_FM
05.Ocak.2011, 15:59
Mustafa Sarp-Ayhan Akman-M.Batdal-Gökhaz Zan-veee SABRİİİİİ :D

capkin84
06.Ocak.2011, 14:23
zhio ,garvey , glipin, toni silva, kessack, simon cox, duncan, oğuzhan özyakup, navas bende welling united la başlamıştım bunları ilk sene free aldım ve takımı taşıdılar özellikle garvey tam bir gol makinesi şuanda npower 2 deyim hala oynayan isimler var bu isimlerden..
Birde alt ligde kötü sonuçlar alıyorsan oyuncu tercihlerinden çok taktiksel problemin var demektir...direk toplarla , ortasahada pas yapabileceğin ve en az 2 santraforunun olduğu bir taktik yapmalısın ileride fazla adamla kalmalısın... Ortasaha ve defans yapısı pek önemli değil alt liglerde...Son olark kadronu 30 kişi tut..Geniş olsun..Çünkü maç programı yoğun revizyon yapman şart...Yorgun oyuncuyu oynatırsan sakatlanır benden demesi..

kalemci
06.Ocak.2011, 18:35
zhio ,garvey , glipin, toni silva, kessack, simon cox, duncan, oğuzhan özyakup, navas bende welling united la başlamıştım bunları ilk sene free aldım ve takımı taşıdılar özellikle garvey tam bir gol makinesi şuanda npower 2 deyim hala oynayan isimler var bu isimlerden..
Birde alt ligde kötü sonuçlar alıyorsan oyuncu tercihlerinden çok taktiksel problemin var demektir...direk toplarla , ortasahada pas yapabileceğin ve en az 2 santraforunun olduğu bir taktik yapmalısın ileride fazla adamla kalmalısın... Ortasaha ve defans yapısı pek önemli değil alt liglerde...Son olark kadronu 30 kişi tut..Geniş olsun..Çünkü maç programı yoğun revizyon yapman şart...Yorgun oyuncuyu oynatırsan sakatlanır benden demesi..

garvey, toni silva, cox, özyakup gelmiyorlar bunlara teklifte bulunmuştum zaten kaale bile almıyorlar. 4-1-2-1-2 oynuyorum gollerin yüzde 50sini duran toplardan yüzde 40ınıda defanstan çıkarken yapılan pas hatalarından veya kaleci degajlarından yiyorum.takımın durumu çok kötü değil fc unitedlayım ilk yarıyı 5. bitirdim liderle 3 6.ya 5 puan farkım var, ve dediğin gibi takımı kalabalık tutmak şart ama ekonomik nedenlerden dolayı yapamıyorum verilen maaç bütçesi üst lige çıkma durumunda bie 210bin ben şuanda 205bin yatırdım adamlara ve maksimum alan 10bin alıyor oda sperberg diye bi amerikan 22 yaşında en iyi ve formda oyuncum eğer üst lige çıkarsam dediğin gibi doldurcam takımı.

rainmakerr
06.Ocak.2011, 21:44
alt liglerde kiralamaya yönelmeni öneririm.

kalemci
06.Ocak.2011, 22:05
alt liglerde kiralamaya yönelmeni öneririm.

biraz fazla alt lig olduğu için kaliteli oyuncular yanaşmıyor kiralamaya bu yüzden kiraladığımda gelebilecek seviyedeki oyuncuları freedende bulabiliyorum :)

lexoqe
06.Ocak.2011, 23:55
Millet gs oyuncularını öneriyor oynatamadığından. sen direk gs'nin başına geç. .)

rainmakerr
07.Ocak.2011, 17:02
biraz fazla alt lig olduğu için kaliteli oyuncular yanaşmıyor kiralamaya bu yüzden kiraladığımda gelebilecek seviyedeki oyuncuları freedende bulabiliyorum :)

peki hızla yükseleceğin için elindeki oyuncularla birlikte çok geniş kadro huzursluzluk yaratmaz mı? ben almak yerine kiralamayı tercih ederim ve doğrusu da budur bana kalırsa.

kalemci
07.Ocak.2011, 19:17
peki hızla yükseleceğin için elindeki oyuncularla birlikte çok geniş kadro huzursluzluk yaratmaz mı? ben almak yerine kiralamayı tercih ederim ve doğrusu da budur bana kalırsa.

gelen oyuncular genellikle bi yıllık kontrat istiyorlar o yüzden pek sıkıntı olmuyor ve ayrıca kiralayabileceğim oyuncular en iyisi npower 2 de onunda maaşını karşılamak sıkıntı yaratıyor bi tane iyi oyuncu kiralayacağıa 2 tane alternatif transfer ediyorum.