PDA

View Full Version : Ceza sistemine karşı protesto:)

SeZeRinHo
13.Mayıs.2006, 21:20
Fenerbahçe ve Gs taraftarlarının hafif tatlı tartışması olmasa futbol bölümü traj yapmaz ya bi sınır koyun yada bukdr da disiplinli olmayın ne bu ya

gsliler Fblileri kıskanıyor dedim %10 uyarı aldım bunu herkes yapıyor

meddah
13.Mayıs.2006, 22:15
Öneri ve eleştiriler bölümüne..

comandante
13.Mayıs.2006, 22:16
abi yanlış yere açmışsın...yeri burası değil...seninkide birşey mi ben aziz yıldıvım fesat dedim diye aldım...ama aldım sonuçta.kuralları okuduysan itiraz etmek istiyorsan ceza veren kişinin bir üssüne baş vurman lazım.her itiraz eden başlık açarsa oooo

VoLkaN BaROs
13.Mayıs.2006, 23:05
Tatlı sert atışmalarınızın dozunu kaçırmazsanız size kimse birşey demez, ama sen o "ne var bunda" dediğin mesajında Gsli arkadaşlar çok kıskançsınız be ve siz utanmadan Hasan şaş diyorsunuz dersen bu mesajına müdehale ederler.

Siz belki aklınıza her geleni yazdığınız forumlara alışkınsınız ama burada kelimelerinize dikkat etmek zorundasınız. En başta argo konuşmaya asla müseade edilmez bu forumda, seviyeli düzegün tartıaşmayan kişiler de gerekli cezaları alırlar.

Biz de sürekli müdehale etmekten haz duymuyoruz. Ama mesajlarınızda karşı tarafa hakaret ederseniz uyarıyı da alırsınız. Bu forumda sohbet etmek isyorsanız seviyeli tartışmak durumundasınız.