PDA

View Full Version : Gelecek vaad eden genç önerileri

elapuesto
05.Ocak.2011, 23:20
m.city i çalıştırıyorum rezerv takıma yatırım yapıcam genç yetenekli geleck vaadeden oyuncu önerileriniz varmı ?

playeray
06.Ocak.2011, 00:17
Leonel Galeano bilmiyosan bi bak.

richard castle
06.Ocak.2011, 02:26
Ahmed Soukouna, Ritchie De Laet, Dedryck Boyata' yı düşünebilirsiniz.

Edit: Boyata zaten City' de yahu özür dilerim :)

elapuesto
06.Ocak.2011, 02:50
Ahmed Soukouna, Ritchie De Laet, Dedryck Boyata' yı düşünebilirsiniz.

Edit: Boyata zaten City' de yahu özür dilerim :)
ayrıca ritchie de laet i de manu nun düşmnanına vericeğini düşünmen senin ne kadar iyi niyetli olduğunu gösteriyor http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

richard castle
06.Ocak.2011, 02:57
ayrıca ritchie de laet i de manu nun düşmnanına vericeğini düşünmen senin ne kadar iyi niyetli olduğunu gösteriyor http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

Ahah cidden unutmuşum. De Laet Manu' da :D
Bir de Fenerbahçe' nin her oyunumun başında transfer ettiği Belaruslu Shitov adında bir stoper var. Oldukça da faydalı...Jackson Martinez' den verim almıştım, Meksikalı bir forvet. Ancak bunlarda çalışma izni sıkıntısı olabilir.
Aklıma geldikçe daha yazarım :)

elapuesto
06.Ocak.2011, 03:40
Ahah cidden unutmuşum. De Laet Manu' da :D
Bir de Fenerbahçe' nin her oyunumun başında transfer ettiği Belaruslu Shitov adında bir stoper var. Oldukça da faydalı...Jackson Martinez' den verim almıştım, Meksikalı bir forvet. Ancak bunlarda çalışma izni sıkıntısı olabilir.
Aklıma geldikçe daha yazarım :) dostum devam et rezerv i kurucam biraz daha bulursan
:icon_smile: seni scout olarak işe alıyorum wage yi sen belirlehttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

elapuesto
06.Ocak.2011, 03:41
işin şakası yaşı 17 18 19 olan daha çok ingiltere irlanda galler iskkoç ve batı avrupalı yetenekler arıyorum rezerv için

BaGa TaRKaN
06.Ocak.2011, 04:20
Şuan İtibari İle de Oynamaya En Yakın Kapasitede Olan Gençlerin Listesini Yazayım Ben:)

Jack Wilshere
Jordan Spence
Ian Morris
Levis Holtby
Jonjo Shelvey
Jack Rodwell
Steve Stubbs
Nathan Delfouneso
Danny Welbeck
Andrew Demetriou
Kyle Walker
Nimely-Tchuimeni
Tom Laskowski
Karl Buckle
Adam Shepherd
Tony Fowler
Dan Gosling

mad butcher
06.Ocak.2011, 04:46
ne kadar işine yarar bilmiyorum ama ben aron gunnarsson u 2. sezon ücretsiz transfer edip , sonrasında kira ve satış ücretinden 7m avro kaldırmıştım. senin ligin ing. olduğu için daha iyi bir ücrete satabilirsin :D

elapuesto
06.Ocak.2011, 04:57
scout ekibi büyümeye başladı devam beyler http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

mad butcher
06.Ocak.2011, 07:06
aslında böyle forumdan bakarak oyuncu almayı önermem . bir nevi hileye giriyor. scout programları gibi . buradan oyuncuyu almış ve geleceğini görmüş olan kişiler sana oyuncuları söylüyor :F sende ucuza alıp pahalıya satıyorsun. oyundan max. zevk almak istiyorsan :F kafa patlatacaksın , ben bir tek fmrte den kendi oyuncularımın pa larına baktım o da meraktan :F bir regen keşfetmiştim çok iyi yükselince dayanamadım baktım , ama hiç bir şekilde oyuncu arayıp almadım , 10 tane gözlemcim var , ispanya , braz - arg. , italya - gibi ülkelerde scout görevlendirdim , ve meksika - gana - amerika gibi ülkelerin u-19 larının bir çoğuna scout ile teker teker gözlemci raporu alırım. fazlaca genç oyuncu alırım , iyi olanları baş antrenör zaten sana söylüyor :F diğerlerini kiraya yolla para kazan .

son olarak rıdvan dilmen çok fazla oyuncu keşfediyor , iyi potansiyel kavramıyor ama görsen sana ayda 5 oyuncu önerir , her aylık raporlarında da 20 ye yakın adam olur :F önerdiklerini iyi scoutlarım ile yeniden gözlemdirir , duruma göre alırım.

richard castle
06.Ocak.2011, 15:04
Özellikle Levis Holtby potansiyeli son derece yüksek bir isim... Ayrıca son keşfim Guus Joppen, Hollanda' nın Helmond Sport takımında oynayan 20 yaşında bir stoper, ümit milli. Bir de oyuncu tavsiyesiyle Sunderland' dan Matthew Fletcher' i transfer etmiştim ancak gelişimine tanık olmadan yeni oyuna geçtim :)