PDA

View Full Version : Pastore Gelmiyor

onur5106
08.Ocak.2011, 21:09
arkadaşlar barcelona kariyerim var pastoreyi almak istedim kulübüyle anlaştım ama oyuncu ve menajer imzalama ücretini çok istiyor oyuncu 10 milyon menajer 6 milyon felan istiyor zaten 35 e anlaştım zaten ilk sene bir de pastore ilk başta maaşı 120.000 e felan geliyodu ama anlaşamadım daha sonra aynı teklifi kulübe bi daha yaptm kulüp kabul etti ama pastore veya başka bir oyuncu istediği parayı bayağı artırdı pastore 170.000 den felna fazla istemeye başladı bilenlerden çözüm bekliyorum

gorkem35
08.Ocak.2011, 21:17
Oyunun artık bir parçası menejerler. Oyuncudan daha önemli anlaşma konusunda. Eğer oyuncunun maaşını düşük tutmak istiyorsan yada başka klube değilde sana gelmesini istiyorsan oyuncunun maaşını kes menejere fazla para öner. Demek istediğim oyuncuya 10 deilde 6 menejere bir seferlik 8-9 falan ver sonuçta oyuncuya her yıl 10 vermektense menejere 1 seferlik 8 vermek daha mantıklı bence. O zaman kabul eder oyuncuda menejerde

muztava
08.Ocak.2011, 22:31
arkadaşlar barcelona kariyerim var pastoreyi almak istedim kulübüyle anlaştım ama oyuncu ve menajer imzalama ücretini çok istiyor oyuncu 10 milyon menajer 6 milyon felan istiyor zaten 35 e anlaştım zaten ilk sene bir de pastore ilk başta maaşı 120.000 e felan geliyodu ama anlaşamadım daha sonra aynı teklifi kulübe bi daha yaptm kulüp kabul etti ama pastore veya başka bir oyuncu istediği parayı bayağı artırdı pastore 170.000 den felna fazla istemeye başladı bilenlerden çözüm bekliyorum

arkadaşın da dediği gibi menajer parasını artırıp sözleşme süresini uzatırsan daha karlı çıkmış olursun.düşük ücret ile almış olursun normalden.ama nakit paranın olması gerek menajere vermek için bir seferde.

bunu genel tartışmalar bölümüne yazarsan daha çok yardım alabilirsin.burası teknik sorunlar bölümü ne de olsa.

RasAnt
08.Ocak.2011, 22:44
Bende denedim pastoreyi fener için gelmek istedi kulübüylede anlaştım yalnız imzalama parası çok uçuk istiyor menejeri en son parayı veriyorum sanırm 3.5 M euro verdim menejere reddetti hangi menejer bu parayı reddedebilir ki ? saçmalığın daniskası hatta kabul etmeyince pasttoreyede imzalama parası verdim 3.5 m euro yok gene menejer razı olmadı.

onur5106
08.Ocak.2011, 23:49
Oyunun artık bir parçası menejerler. Oyuncudan daha önemli anlaşma konusunda. Eğer oyuncunun maaşını düşük tutmak istiyorsan yada başka klube değilde sana gelmesini istiyorsan oyuncunun maaşını kes menejere fazla para öner. Demek istediğim oyuncuya 10 deilde 6 menejere bir seferlik 8-9 falan ver sonuçta oyuncuya her yıl 10 vermektense menejere 1 seferlik 8 vermek daha mantıklı bence. O zaman kabul eder oyuncuda menejerde

menajere verebileceğim en büyük parayı veriyorum ama yetmiyor barcelona da en fazla 6 milyon felan veriyo normal olarak çünkü biraz daha versem bonservis bedeline denk gelcek

richard castle
09.Ocak.2011, 03:38
Gerçeğe yansımış biraz galiba. Chelsea, Barcelona ve Real Madrid ilgileniyormuş ancak: ' Şu an kendimi büyük bir takımda oynamak için hazır hissetmiyorum. ' demiş birkaç gün önce.

Time Cris
09.Ocak.2011, 22:40
Ya bu menejere para verme hangisi? Ben bu satıştan pay veriyorum.Sizin dediginiz hangisi acaba ingilizce açılımı hiç dikkat etmedim önceden

DaveJones
09.Ocak.2011, 22:55
Agent Fee.

mad butcher
10.Ocak.2011, 01:45
1- konu genel tartışmalara açılmalıydı

2- bende pastore 15m serbest kalma maddesi var , almaya alırım ama gerek görmüyorum , sana gelmiyorsa boardroom dan transfer bütçesinden böl , haftalığa ekle , daha fazla maaş ve menajer ücreti verebilirsin

3- bence pastoreyi almadan ziyade regenlere yönel , feneri yönetiyorum 18 yaşını doldurduktan sonra gelecek 5 regen daha var , sürekli regen avına çıkıyorum ve çok iyi oyuncular keşfettim . parada adında bir oyuncum vardı 18 yaşında geldi , 20 yaşında stochu geçti özellikleri , stoch u 15m avroya sattım , bi regen gördüm özellikleri çok iyi idi , çok iyi oynayan dia yı bedavaya sattım desem yeridir , o regeni oynattım , şimdi profili 17 den düşük özelliği yok . orta sahada çok fazla regen var , nuri - arda vs. sakat , şampiyonlar liginde 21 yaş altı oyuncular oynatabilidğim için o regenleri oynatıyorum , çok da iyi oynuyorlar. Türkiye kupasında da regenleri oynatıyorum . 3 klas forvetim var , 1 de altyapıdan çıkan oyuncu var , geleceği parlak ama 10 maçta golü yok , hala oynatıyorum 16 yaşında olmasına rağmen.
pastore zannedersem amc de oynuyordu , bu sezon bi brazilya u-21 inde bi regen gördüm 16 yaşında , tekniksel özellikleri 15 ila 17 arası ,8.5m avroya kaptım hemen , stad için para biriktiyordum ama :D kıydım paraya ve aldım. sadece kendi oyuncularımın pa-ca larını görmek için mini fmrte ye bakarım , o da çok iyi oyuncularımın pa larını merak ederim :D neyse aldığım o oyuncunun pa sı 188 çıktı . diyecek söz bulamadım :D ve orta sahadaki çok iyi regenleri kiraya verip para kazanmaya başladım , ne de olsa orta saha için mükemmel bir oyuncu buldum. kira ücretlerinden ise 10m avro kazandım. yani o adam bedavaya geldi. çok var 500k ya alıp kira ücreti yıllık 4m aldığım oyuncu :D çok uzun yazdım ama örnek çok var bende , transfer hiç yapmam , sadece genç transferi yaparım , o as oyuncuyu geçer , as oyuncuyu 15-20m e satar para kazanırım :) ayrıca 18 yaşından beri kulüpte olduğu için as takımda oynattığım zaman dil problemi vs. çekmez.

gorkem35
10.Ocak.2011, 01:51
Ya bu menejere para verme hangisi? Ben bu satıştan pay veriyorum.Sizin dediginiz hangisi acaba ingilizce açılımı hiç dikkat etmedim önceden

Oyuncu yıllık maası - pesin verecegin para - menejer parası
bu 3ü altalta kontrat onerirken

richard castle
10.Ocak.2011, 04:50
http://www.goal.com/tr/news/444/italya/2010/12/28/2280705/pastore-kimseyi-be%C4%9Fenmiyor

Bu derece başarılı yansıtılır :)

onur5106
10.Ocak.2011, 18:10
1- konu genel tartışmalara açılmalıydı

2- bende pastore 15m serbest kalma maddesi var , almaya alırım ama gerek görmüyorum , sana gelmiyorsa boardroom dan transfer bütçesinden böl , haftalığa ekle , daha fazla maaş ve menajer ücreti verebilirsin

3- bence pastoreyi almadan ziyade regenlere yönel , feneri yönetiyorum 18 yaşını doldurduktan sonra gelecek 5 regen daha var , sürekli regen avına çıkıyorum ve çok iyi oyuncular keşfettim . parada adında bir oyuncum vardı 18 yaşında geldi , 20 yaşında stochu geçti özellikleri , stoch u 15m avroya sattım , bi regen gördüm özellikleri çok iyi idi , çok iyi oynayan dia yı bedavaya sattım desem yeridir , o regeni oynattım , şimdi profili 17 den düşük özelliği yok . orta sahada çok fazla regen var , nuri - arda vs. sakat , şampiyonlar liginde 21 yaş altı oyuncular oynatabilidğim için o regenleri oynatıyorum , çok da iyi oynuyorlar. Türkiye kupasında da regenleri oynatıyorum . 3 klas forvetim var , 1 de altyapıdan çıkan oyuncu var , geleceği parlak ama 10 maçta golü yok , hala oynatıyorum 16 yaşında olmasına rağmen.
pastore zannedersem amc de oynuyordu , bu sezon bi brazilya u-21 inde bi regen gördüm 16 yaşında , tekniksel özellikleri 15 ila 17 arası ,8.5m avroya kaptım hemen , stad için para biriktiyordum ama :D kıydım paraya ve aldım. sadece kendi oyuncularımın pa-ca larını görmek için mini fmrte ye bakarım , o da çok iyi oyuncularımın pa larını merak ederim :D neyse aldığım o oyuncunun pa sı 188 çıktı . diyecek söz bulamadım :D ve orta sahadaki çok iyi regenleri kiraya verip para kazanmaya başladım , ne de olsa orta saha için mükemmel bir oyuncu buldum. kira ücretlerinden ise 10m avro kazandım. yani o adam bedavaya geldi. çok var 500k ya alıp kira ücreti yıllık 4m aldığım oyuncu :D çok uzun yazdım ama örnek çok var bende , transfer hiç yapmam , sadece genç transferi yaparım , o as oyuncuyu geçer , as oyuncuyu 15-20m e satar para kazanırım :) ayrıca 18 yaşından beri kulüpte olduğu için as takımda oynattığım zaman dil problemi vs. çekmez.

bak menajerlik açarken ligleri seçiyosun orda o liglerin en az hangisii olduğunu seçiyosun ben hepsini 1. ligler yaptım o zaman daha gerçekçi oluyo ilk karşına gelen gibi olduğunda ise çok saçma olarak çok genç ve çok iyi oyuncular çıkyıor o dediğim yer playable diye seçtiğin bi yer bar oynanabilir ligler diye o liglerin alt liglerini de mesela türkiyeyi seçtin ya orda 2. lig yazıyo ve playable yazıyo işte öyle olduğu zaman çok oyuncu çıkıyo ama onu süper lig yaparsan bank asyadan ve 2. ligden iyi oyuncu çıkmıyo öyle daha gerçekçi oluyor o durumda pastore geleceğin en iyi oyuncularından bence

mad butcher
11.Ocak.2011, 14:25
bende de sadece 1. ligler var . 12 ülke 13 lig , bir tek bank asya var 2. lig olarak oradan da iyi oyuncu çıkmıyor. ayrıca açılmayan liglerden de iyi oyuncu çıkıyor . atıyorum ukrayna açık değil , dnipro nun oyuncuları gözükmüyor ama orada 1 genç oyuncu vardır , geleceğin yıldızıdır hatta genelde o tür oyuncular daha iyi oluyor altyapıdan çıkan oyunculara göre.

http://img825.imageshack.us/img825/1102/harr.jpg

örnek olarak bu oyuncunun ilk takımı montreal seçilebilir ligler arasında değil ve altyapıdan gelişmemiş , direkt serbest olarak almış ve profilini görsen 17-20 arası neredeyse tüm özellikleri. böyle çok fazla oyuncum var , ama atıyorum brazilya seçili ligler arasında , oradan genç oyuncu görüyorsun 14 yaşında anca 18 yaşında geliyor sana ama pa sına neredeyse asla ulaşamıyor. bjk abartı bir ücrete düşük profilli birini almıştı bayağı bi şaşırdım 22 yaşındaydı ve at. madrid altyapısındandan gelme neyse meraktan mini fmrte den baktım 140 / 190 ca - pa oranı var ama 2 yıl geçti hala hiç gelişmedi. ama benim altyapıdan yetişmemiş oyuncum 1 yılda gelişiminin en üst noktasına çıktı zaten altyapıdan çıkan oyunculara göre profili abartı oluyor ve 18 yaşlarında olarak çıkıyor.

onur5106
11.Ocak.2011, 17:56
bende de sadece 1. ligler var . 12 ülke 13 lig , bir tek bank asya var 2. lig olarak oradan da iyi oyuncu çıkmıyor. ayrıca açılmayan liglerden de iyi oyuncu çıkıyor . atıyorum ukrayna açık değil , dnipro nun oyuncuları gözükmüyor ama orada 1 genç oyuncu vardır , geleceğin yıldızıdır hatta genelde o tür oyuncular daha iyi oluyor altyapıdan çıkan oyunculara göre.

http://img825.imageshack.us/img825/1102/harr.jpg

örnek olarak bu oyuncunun ilk takımı montreal seçilebilir ligler arasında değil ve altyapıdan gelişmemiş , direkt serbest olarak almış ve profilini görsen 17-20 arası neredeyse tüm özellikleri. böyle çok fazla oyuncum var , ama atıyorum brazilya seçili ligler arasında , oradan genç oyuncu görüyorsun 14 yaşında anca 18 yaşında geliyor sana ama pa sına neredeyse asla ulaşamıyor. bjk abartı bir ücrete düşük profilli birini almıştı bayağı bi şaşırdım 22 yaşındaydı ve at. madrid altyapısındandan gelme neyse meraktan mini fmrte den baktım 140 / 190 ca - pa oranı var ama 2 yıl geçti hala hiç gelişmedi. ama benim altyapıdan yetişmemiş oyuncum 1 yılda gelişiminin en üst noktasına çıktı zaten altyapıdan çıkan oyunculara göre profili abartı oluyor ve 18 yaşlarında olarak çıkıyor.

benim dediğim bu değil bak orda iknci ligi seçersen aynı ligin ikinci ligden üstün liglerini de seçmiş oluyorsun menajerlik açarken lig seçme yerindekiini söyle bana

mad butcher
11.Ocak.2011, 20:55
sende bizi çömez yaptın :D neyse adam dünya starı elbette o kadar maaş isteyecek . bende 3 oyuncu var 185bin avro alıyor , dzeko nun gol atmaması için oynatmıyorum bile adam adana demirspor ile karşılassın 5 tane gol atıyor 5x20bin gol atma ücreti :D kazandığım için gelen 300bin avro dzekonun haftalığı + gol ücreti ve maç başına ücreti karşılamıyor artık :D bu açığı kapatmak için sürekli büyük takımlarla hazırlık maçı yapıyorum. regen geliştirip satıyorum ki bütçe oluşturayım . sen koskoca barçayı yönetiyorsun :D ben ise feneri

onur5106
11.Ocak.2011, 21:17
sende bizi çömez yaptın :D neyse adam dünya starı elbette o kadar maaş isteyecek . bende 3 oyuncu var 185bin avro alıyor , dzeko nun gol atmaması için oynatmıyorum bile adam adana demirspor ile karşılassın 5 tane gol atıyor 5x20bin gol atma ücreti :D kazandığım için gelen 300bin avro dzekonun haftalığı + gol ücreti ve maç başına ücreti karşılamıyor artık :D bu açığı kapatmak için sürekli büyük takımlarla hazırlık maçı yapıyorum. regen geliştirip satıyorum ki bütçe oluşturayım . sen koskoca barçayı yönetiyorsun :D ben ise feneri

yanlış anlama öyle bişey kastetmedim sadece beni yanlış anladın dedim benim barçayı yönetmem ilk defa oluyor nedeni ise messi fenerde olduğumda alamıyorum veya aldığımda 30 u geçiyor ben messinin nasıl oynadığını görmek istedim yoksa fenerbahçeyle ben de açtım ve dünyanın en zengin en yi kadrosuna sahiptim

mad butcher
11.Ocak.2011, 21:29
en iyi kadrosuna sahip olabilirsin ama en iyi kadro ile en zengin takıma sahip olmak kaç sezon sonrasında oldu ?

onur5106
12.Ocak.2011, 17:16
en iyi kadrosuna sahip olabilirsin ama en iyi kadro ile en zengin takıma sahip olmak kaç sezon sonrasında oldu ?

en fazla 5 sene diye hatırlıyorum

mad butcher
12.Ocak.2011, 18:41
bayağı bir ilginç geldi dediğin . 2017 yılındayım ; 2015 yılında barça nın , madrid in finansı 1.1 trilyon oluyordu , şimdi fener ile en fazla 5 yıl içinde en zengin oldum diyorsun , 5 yıl içinde finansın nasıl oyunun başında 70m iken 1.1 trilyona çıkartabildin ? 2017 yılındayım finans 250m avro , en son şamp. ligini kaldırmama rağmen durum bu. sen en iyi kadroya sahiptim ve en zengindm diyorsun , en iyi kadroda varsa bayağıda bir maaş ödemen lazım :? cidden merak ettim bu işi

Selman Ozturk
15.Ocak.2011, 02:02
Agent dediğimiz Futbolcu Temsilcisi ile muhtemelen bir yerde anlaşmazlığa düşmüşsündür ve seni sevmediği personellere eklemiştir. Bu yüzden istediğin kadar cömert ol seni yolmaya bakacaktır Pastore'nin temsilcisi.

Şunu deneyebilirsin, başarılı sonuç alacağına inanıyorum: Pastore'nin temsilcisinin profiline gir. Temsilcisi olduğu oyunculara bak. Mutlaka 50-100 bin euro'luk bi oyuncusu vardır. Ona teklif yap ve oyuncusunu al. Böylece o temsilcinin favori personellerinden olursun ve Pastore konusunda da sana ciddi kıyaklar yapabilir :)

mad butcher
15.Ocak.2011, 10:23
Agent dediğimiz Futbolcu Temsilcisi ile muhtemelen bir yerde anlaşmazlığa düşmüşsündür ve seni sevmediği personellere eklemiştir. Bu yüzden istediğin kadar cömert ol seni yolmaya bakacaktır Pastore'nin temsilcisi.

Şunu deneyebilirsin, başarılı sonuç alacağına inanıyorum: Pastore'nin temsilcisinin profiline gir. Temsilcisi olduğu oyunculara bak. Mutlaka 50-100 bin euro'luk bi oyuncusu vardır. Ona teklif yap ve oyuncusunu al. Böylece o temsilcinin favori personellerinden olursun ve Pastore konusunda da sana ciddi kıyaklar yapabilir :)

Hiç denedin mi işe yarıyor mu ,, gayet mantıklı geldi bana :D tüm oyuncularım yeni kontrat isteyip unhappy oluyor , bende reddettiğim için hemen hemen tüm agentler nefret ettiği kişiler arasında 1. sırada beni koyuyor :S başka takıma 30k ya giden bana 150k ya gelmiyor :I eğer dediğin gibiyse finansal açıdan rahatlarım :F

Selman Ozturk
15.Ocak.2011, 22:21
Hiç denedin mi işe yarıyor mu ,, gayet mantıklı geldi bana :D tüm oyuncularım yeni kontrat isteyip unhappy oluyor , bende reddettiğim için hemen hemen tüm agentler nefret ettiği kişiler arasında 1. sırada beni koyuyor :S başka takıma 30k ya giden bana 150k ya gelmiyor :I eğer dediğin gibiyse finansal açıdan rahatlarım :F

Sık sık bu yönteme başvuruyorum, sonuçlar oldukça başarılı.

martymcfly
16.Ocak.2011, 02:40
Saçma sapan işler oluyor oyunda sinir etti Pastore.
Dükkanı Aylık 1.2 milyon euro maaş, 37 milyon euro imzalama bedeli (yazıyla: otuzbeş milyon doğru okudunuz) ve menejeri de 13 milyon euro istiyor.

http://img97.imageshack.us/img97/9712/javierpastoreprofilecon.png

Maaşı 675K da anlaştık. kulüp 7.5 milyon imzalama bedelinden daha fazla vermiyor. Pastore de 8.5 da direniyor. Bu yüzden 3 denememde de sözleşme imzalamadı. United'ı yönetiyorum bu arada. Menejeri beni öldürmek istiyor o ayrı :D

http://img263.imageshack.us/img263/7661/javierpastore2profileco.png

Sonra transfer olmak istedi Palermodan. 20 milyon önerdim. Kulüp geri dönüş yaptı 23 isteriz diye. Mesajları yukarı doğru okurken bir baktım aylık 425K maaşla Bayernle imzalamış bile ben kabul edemeden.

kartal_07
21.Ocak.2011, 12:07

HOCAM SİZİN KULLANDIGINIZ ANTRENMAN PROGRAMI NEY ACABA OYUNCULARINIZ ÇOK İYİ GELİŞİYO SANKİ. BİRDE BU OYUNCULARIN PA SINI NERDEN BAKABİLİYORUZ?

Selman Ozturk
21.Ocak.2011, 12:52
Saçma sapan işler oluyor oyunda sinir etti Pastore.
Dükkanı Aylık 1.2 milyon euro maaş, 37 milyon euro imzalama bedeli (yazıyla: otuzbeş milyon doğru okudunuz) ve menejeri de 13 milyon euro istiyor.

http://img97.imageshack.us/img97/9712/javierpastoreprofilecon.png (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg97.imageshack.u s%2Fimg97%2F9712%2Fjavierpastoreprofilecon.png)

Maaşı 675K da anlaştık. kulüp 7.5 milyon imzalama bedelinden daha fazla vermiyor. Pastore de 8.5 da direniyor. Bu yüzden 3 denememde de sözleşme imzalamadı. United'ı yönetiyorum bu arada. Menejeri beni öldürmek istiyor o ayrı :D

http://img263.imageshack.us/img263/7661/javierpastore2profileco.png (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg263.imageshack. us%2Fimg263%2F7661%2Fjavierpastore2profileco.png)

Sonra transfer olmak istedi Palermodan. 20 milyon önerdim. Kulüp geri dönüş yaptı 23 isteriz diye. Mesajları yukarı doğru okurken bir baktım aylık 425K maaşla Bayernle imzalamış bile ben kabul edemeden.

Bunun sebebi yukarıda da belirttiğim gibi oyuncunun Agent'ıyla ilgili. Kısmen çözümünü de yukarıda belirttim. O şekilde denerseniz sonuç alabilirsiniz. Bir de oyuncu temsilcilerini üzmeyin, sinir etmeyin, gün gelir onlara muhtaç olursunuz maalesef :)

martymcfly
21.Ocak.2011, 14:30
Evet iyi fikir artık başka transferlerde denerim bunu. Onun yerine Pjanic'i aldım iyi gidiyor, maliyeti de ucuz.

Lim10
21.Ocak.2011, 14:36
Ben 2014'de Newcastle'ye aldım Pastore'yi ilk denememde.İmzalama ve menajer ücretleri benimde bütçemi aşıyordu, transfer bütçesinin büyük bölümünü maaş bütçesine aktarıp, istedikleri rakamları birazda aşağıya çekerek sözleşme imzaladım.Daha sonra transfer bütçesine geri aldım gereken kadarını.Yıllık 12.75 M$'a oynuyor şuan.

eXcitinG
21.Ocak.2011, 15:31
Benim gibi yapın. Ben Manchester Utd. yönetiyorum şu anda. Ben geLmeden önce aLmışLar Pastore yi. Hemde çok cüzi bir rakama. 26 miLyon Euro ya transfer etmişLer, yıLLık 6,5 feLan aLıyor. Gerçekten de muhteşem oynuyor.

Ilhan
21.Ocak.2011, 16:59
Bu bir teknik sorun değil, bu bölüme teknik sorunlarınızı açabilirsiniz.

Cengo
21.Ocak.2011, 18:18
Gelmiyorsa serbest bırak. Geliyorsa senindir, gelmiyorsa zaten hiç senin olmamıştır :p

Menajer olayı kadar sinir bozucu bir durum yok, çözümü varsa çok merak ediyorum.

mad butcher
21.Ocak.2011, 23:58
HOCAM SİZİN KULLANDIGINIZ ANTRENMAN PROGRAMI NEY ACABA OYUNCULARINIZ ÇOK İYİ GELİŞİYO SANKİ. BİRDE BU OYUNCULARIN PA SINI NERDEN BAKABİLİYORUZ?

özel bir program kullanmıyorum oyuncunun profiline göre özel bir program hazırlıyorum yani her oyuncunun kendi antreman ı var, uğraştırıcı ama verimli

örnek bir oyuncum 120k avroya aldım , güç 2 , dayanıklılık 6 idi , sürekli darbe alıp kondisyonu maçın başında çok düşüyor ve sakatlanıyordu , streng e yüklendim özel antreman güç olarak ayarladım. ve liglerde ilk 11 de oynattım , en önemlisi bu zaten

http://img121.imageshack.us/img121/7148/34706041.jpg

raporlarda çok iyi oyuncu olarak gözüküyordu , 16 yaşında 8 maç , 17 yaşında 17 maç oynattım ve 1 gol 7 asist 7.14 ortalama ile oynadı, bu arada stoch özel ders verdi . caneri sattım ve bu oyuncuyu oynatmaya karar verdim. 18 yaşında 28 maçta 3 gol 21 asist yaptı ve 7.72 lik ortalama ile oynadı. toplamda 36 maç oynattım ve hala 75. dk lara gelince oyundan değiştiriyorum ki kondisyonu çok düşüp sakatlanmasın diye . kısacası ne kadar emek o kadar ekmek.yeni sezon öncesi profili

http://img267.imageshack.us/img267/6858/37203793.jpg

güç ve aerobik (güç - dayanıklılık - çeviklik) yoğunlaştığım için teknik - taktik gelişmedi daha :] güç 10 olsun tekniği - taktiği dengelerim ve beni uzun yıllar idare edecek bir ortasaha sol oyuncum olur. caneri 7m e sattım ve ondan daha iyi oynayan genç oyuncum var artık. [güç 2 den 8 e , dayanıklılık 6 dan 11 e , çeviklik 12 den 15 e çıktı)

yani diyeceğim oyuncunun eksik özelliklerini kapatıp ona göre antreman uyguluyorum. orta saha sol da oynayan oyuncu bu ; orta açma , top sürme - teknik - pas - hız - dayanıklılık - ilk dokunuş gibi özellikleri iyi olmalı , bu yüzden atak - ball control - taktik - aerobic e ağırlık vermelisin. ve tekrardan belirteyim ilk 11 de şans vermelisin kötü de oynasa lig maçlarında oynat. iyi kadron varsa zaten lig garanti , sorun çıkarmaz.

bir başka oyuncum alt yapıdan çıktı .
http://img403.imageshack.us/img403/7642/1111xh.jpg

16 yaşında düşük profiline - başlarda kötü oynamasına rağmen 32 maçta oynattım , 8 gol , 12 asist 7.34 ortalamsı var. yine dikkatini çekerim güç 3 , dayanıklılık 5 de . 1 yıl sonraki profili ise

http://img413.imageshack.us/img413/7713/2121d.jpg

daha 16 yaşında 20 maç üstü oynayan çok oyuncu var , iyi oyuncuların yanında geleceğe yatırım şart :D

oyuncu pa larını öğrenmeye gelince fmrte den bakabilirsin ama tavsiye etmem , ben sadece çok merak ettiğim , kadromda sabit olan bi kaç oyuncunun pa sına baktm :D zaten as kadromda oyunu değiştirmeyeceği için bakmıştım . ama fmrte den arama ile pa sı 180 üstü oyuncuları da bulabiliyorsun . oyunun zevki kaçıyor ama kullanan var.

Flawless Victory
22.Ocak.2011, 16:00
Bazen çok düşük ücretlere geliyorlar. Özellikle oyunda 1 yılı doldurduysanız, klüpleri satmak için çırpınıyor, o gelmek.