PDA

View Full Version : 4-3-3 Xanax from the master_ozzy

master_ozzy
09.Ocak.2011, 23:37
aranızdan hatırlayan vardır fm 2006 da 442 wings 442 master taktiklerini yayınlamıstım daha once uzun süredir oynamıyodum fm arkadaslar fm 2011 hakkında cok sey soyleyince basladim yine taktik antreman baya değişmiş zorlaşmış buralara da bakındım pek taktik gönderen yok gs de 2 sezon denediğim taktiğimi yayınlayayım dedim küçük takımlarda tempoyu slow yapmak yeterli olur diye tahmin ediyorum zira cl de barcayı reali o sekilde eledim mac skorlarını koymuyorum 2 sezonda 2 süper lig 2 türkiye kupası 1 cl kazanıldı buyrun iyi oyunlar...

http://img207.imageshack.us/img207/6452/56136646.jpg

http://hotfile.com/dl/95562964/0fc6f1d/4-3-3_Xanax.tac.html

pozisyonlar için bi kaç oyuncu önericem transfer yaparken monthly installment açık olursa 48 aylık sorun yaşamazsınız en azından gs için;
gk:ufuk,sinan bolat
dr;sabri
dl;hakan balta,atila turan,taiwo
dc;zapata,ömer toprak,servet,rami,sakho
dmc;annan,vidal,musa çağıran
mcl;nuri sahin,hamsik,paulo henrique,emre belezoglu
mrc;moussa sissoko,lukman haruna,baris özbek,selcuk inan,ernst
amr;alexis sanchez,volkan sen,renato augusto,afellay,serdar gürler
aml;luis suarez,hlousek,veli kavlak
sc;kadlec,kadlec,kadlec :D

Lim10
09.Ocak.2011, 23:50
Son 2 yılın en çok kullanılan taktiği klasik olarak:)Sonuçlar etkileyici.Özellikle Şl kupasını almak büyük başarı taktik için.Ama 48 ay taksit kullanılıp oluşturulan bu gerçek dışı kadro taktiğin başarısını önemli ölçüde düşürüyor bana göre.

master_ozzy
09.Ocak.2011, 23:57
oyunun verdigi bi özellik sonuçta hile deil 48 ay taksit ama bi bakıma haklısın finaller bitince 2. lig kariyer açıp güzel bi taktik daha yayınlıycam ;)

Lim10
10.Ocak.2011, 03:28
oyunun verdigi bi özellik sonuçta hile deil 48 ay taksit ama bi bakıma haklısın finaller bitince 2. lig kariyer açıp güzel bi taktik daha yayınlıycam ;)

"Oyunun verdiği bir özellik" zaten bütün 48 ay taksit kullanıcılarının El Clasico'dan bile daha klasik hale gelmiş olan savunma mekanizmasıdır.48 ay taksit göreceli bir kavram.Henüz 2. sezon şu kurduğun kadro normal mi yani?Benim sadece değinmek istediğim nokta bu başarıları normal transfer şartlarıyla oluşturulmuş bir takımla yapsan, taktiğin kadro kalitesinin önüne daha fazla geçmiş olurdu.

master_ozzy
10.Ocak.2011, 16:26
peki öle olsun denedin mi bari taktiği :)

GeNç KaRTaL
10.Ocak.2011, 17:26
Kullanıcı adını görünce hatırladım seni.2006'da yaptığın taktikler baya iyiydi.Görmüşken söyleyeyim dedim.Pek fm oynamadığım için deneyemeyeceğim büyük ihtimal taktiğini.Yine de eline sağlık.:)