PDA

View Full Version : milli maçlar arasında lig maçı (kadro çıkaramadım)

mad butcher
12.Ocak.2011, 15:13
lig maçı var şimdi , milli maçlar yüzünden tüm takımım tatilde ; yedek takımım ve u-18 lerden iyi olanları as takıma almıştım , geleceği olmayanları da pilot takıma yollayıp , koçların daha az oyuncuyla çalışmasını sağlıyordum.

şu anda 11 kişilik kadro bile kuramıyorum ? seçimi asistana sordum bu yazı çıktı. (resimde) [ayrıca oradaki bir çok oyuncu 16-18 yaşındaki oyuncular]

edit [ekleme] - eski saveye gelip pilot takımdan oyuncuları çağırınca da pilot takımın kadrosunda kayıtlı olduğu için seçemiyorum. şu an için tek çare u-18 deki kontratsız oyuncularla kontrat imzalamak , ama onun içinde oyunu bayağı geriden tekrar oynamam lazım , ve o oyuncularla da fark yiyeceğim gibi.

bir de bir oyuncum var amerikalı , c. ronalda gibi bi profili var ,, 2 yıldır milli maçlarda ilk 45 dk oynayıp , 2. yarı hemen çıkıyordu , hatta amerika basit takımlarla oynadığında ya da gruptan çıkmayı garantilediğinde 18 kişilik kadroda bile yer almıyordu . sakatlığı engellemek amacıyla olsa gerek ? açıkcası bayağı bir güzel olay fm 2011 için , milli takım menajeri üst düzey oyuncuyu sakatlanmaması için sadece ilk yarı oynatıyor ya da oyuncuyla alakalı bir şey olabilir.

http://img813.imageshack.us/img813/3089/milli.jpg

Trabzonspor
12.Ocak.2011, 17:34
Bu benimde başıma gelmişti alt yapıdan oyuncularla oynamıştım.

rainmakerr
12.Ocak.2011, 18:48
tatile al 1 günlük.

mad butcher
12.Ocak.2011, 19:05
onu denedim kontratsız takımda hiç olmayan oyuncular oynatmış asistan ve maçı 6-1 kaybetmiştim , bende geriye eski saveye döndüm milli takımda hazırlık maçları oynayan oyuncuları gerçi çağırıp öyle oynadım .

rainmakerr
12.Ocak.2011, 21:40
şöyle de yapabilirdin oynatmak istediğin altyapı adamlarını taktiğini seçip ayarlarından benim taktiğim ve kadromla oynayı seçtikten sonra gönder. ama tabi sen bilirsin bazen öyle buglar olabiliyor.

martymcfly
12.Ocak.2011, 22:49
11.1.1 patchiyle oynarken aynı şey bana da oldu. Unitedı yönetiyodum cityle maçım vardı. Çok kötü ve kondisyonu zayıf adamlarla çıkmak zorunda kaldım ve 1-0 kaybettim. 11.2 patchinde düzeltildi mi bilmiyorum.

eXcitinG
12.Ocak.2011, 23:01
Oyunda en nefret ettiğim oLay. GeneLde kupa maçLarından doLayı maçınız iptaL oLduğunda miLLi takım arasında ya da ayrı bir kupa maçı arasında eksik maçı oynatıyor yapay zeka. ÇoLuk çocuk iLe maç yapmak zorunda kaLıyorsun. Herşey iyi hoş ama biz eksik oLurken rakip nedense her seferinde tam kadro oLuyor, o asıL sıkıyor insanın canını.

mad butcher
13.Ocak.2011, 00:26
hiç biri daha maç başlarken bismil - lah demeden oyuncunun sakatlanması kadar saçma olmaz.

maça başlaya tıkla , maç ekranı yüklendikten 2 saniye sonra bi ekran gelsin , hobaaa oyuncun maçın 30. saniyesinde sakatlanmış. ilk 3 dk içinde sakatlanan oyuncuların sayısı bi hayli fazla. ben hiç bir maçta daha 1. dk da sakatlanan oyuncu görmedim , he olabilir mi olur ama fm deki kadar abartı ve sık sık olmaz. adamlar maça çıktıklarında kondisyonları %100 ve kondisyonu muhteşem olarak çıkıyor ama nafile. fm in bir sonraki yamada umutla çözmesini beklediğim sorunların başında geliyor.

mehmetd
14.Ocak.2011, 02:44
hiç biri daha maç başlarken bismil - lah demeden oyuncunun sakatlanması kadar saçma olmaz.

maça başlaya tıkla , maç ekranı yüklendikten 2 saniye sonra bi ekran gelsin , hobaaa oyuncun maçın 30. saniyesinde sakatlanmış. ilk 3 dk içinde sakatlanan oyuncuların sayısı bi hayli fazla. ben hiç bir maçta daha 1. dk da sakatlanan oyuncu görmedim , he olabilir mi olur ama fm deki kadar abartı ve sık sık olmaz. adamlar maça çıktıklarında kondisyonları %100 ve kondisyonu muhteşem olarak çıkıyor ama nafile. fm in bir sonraki yamada umutla çözmesini beklediğim sorunların başında geliyor.

daha evvelde birkaç kez anlattım,benim fm 2006 da başıma gelmişti,1.kaleci sakatlanınca 2.yi koydum başla dedim başlamadı, dedim oyundan atıcak şimdi hata verdi herhalde; meğersem 2.kalecide sakatlanmış:icon_twisted: tabi hemen oyundan çıktım,bi daha oynadım.
benim 1.kalecim yüzde 100dü hatta sakatlandıktan sonra da,ama 2.sini hatırlamıyorum.

lig maçı var şimdi , milli maçlar yüzünden tüm takımım tatilde ; yedek takımım ve u-18 lerden iyi olanları as takıma almıştım , geleceği olmayanları da pilot takıma yollayıp , koçların daha az oyuncuyla çalışmasını sağlıyordum.

şu anda 11 kişilik kadro bile kuramıyorum ?

edit [ekleme] - eski saveye gelip pilot takımdan oyuncuları çağırınca da pilot takımın kadrosunda kayıtlı olduğu için seçemiyorum. şu an için tek çare u-18 deki kontratsız oyuncularla kontrat imzalamak , ama onun içinde oyunu bayağı geriden tekrar oynamam lazım , ve o oyuncularla da fark yiyeceğim gibi.

bir de bir oyuncum var amerikalı , c. ronalda gibi bi profili var ,, 2 yıldır milli maçlarda ilk 45 dk oynayıp , 2. yarı hemen çıkıyordu , hatta amerika basit takımlarla oynadığında ya da gruptan çıkmayı garantilediğinde 18 kişilik kadroda bile yer almıyordu . sakatlığı engellemek amacıyla olsa gerek ? açıkcası bayağı bir güzel olay fm 2011 için , milli takım menajeri üst düzey oyuncuyu sakatlanmaması için sadece ilk yarı oynatıyor ya da oyuncuyla alakalı bir şey olabilir.

onu denedim kontratsız takımda hiç olmayan oyuncular oynatmış asistan ve maçı 6-1 kaybetmiştim , bende geriye eski saveye döndüm milli takımda hazırlık maçları oynayan oyuncuları gerçi çağırıp öyle oynadım .

sorununu hallettiğine sevindim.
o oyuncu ya profili kadar yetenekli değildir,ya dayanıklılğı düşük yada kolay sakatlanır türden bi adamdır

.1.ye örnek olarak ben fm 2006 da fb den profili uçuk bir sw kiralamıştım,ama 1 maç zor oynadı hatta onu da ben oynatmıştım ve o maçta hata verip oyundan atınca hiç maç oynamadan geri dönmüştü.asistan da gerek yok demişti almaya ama profili hep renkliydi.

dayanıklılığı düşük te ben hemen her maçta orta saha ları çıkarıyorum zira çok yoruluyorlar anladığım kadarıyla.

mad butcher
14.Ocak.2011, 03:20
yok , çok nadir sakatlanıyor ve hiç maç esnasında değiştirmedim , tüm fiziksel özellikleri 17 üstü