PDA

View Full Version : Reklamları İptal Etmek

CeNTeR_TR
13.Ocak.2011, 00:37
Tahmin ediyorum ki oyuna girerken çıkan reklamlardan herkes bıkmıştır ve aynı zamanda zaman kaybı diye isyan ediyordur (: Daha önceki fm serilerinde olduğu gibi bu seride'de oyunu açarken çıkan reklamları iptal edebiliyoruz.

Nasıl iptal edeceğiz ;

Bilgisayarım > C > Program Files > Sports İnteractive > Data > Movies > ( İçindeki Tüm Klasörleri Siliniz )

Yinede oradaki dosyaların yedeğini alırsanız herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde eski düzene getirmeniz için yardımcı olacakdır

BaGa TaRKaN
13.Ocak.2011, 01:03
Yok Valla Ben Hiç Sıkılmadım Gerçi Oyunu Açınca Hemen Alta Alıyorum Ya Neyse:D Ama Ben Sıkılmadım Turgut'um:zuhaha

mad butcher
13.Ocak.2011, 02:02
ben oyunu kaydederken ya da açarken foruma ya da feyse bakarım şipşak :D sonra hemen oyuna dönerim. güzel bir şeye benziyor ama :W eminim oyunu açarken alta çekenlerin sayısı bi hayli fazladır

playeray
15.Ocak.2011, 20:57
Oh maşallah bizim bilgisayar hızlı değil bakamıyoruz :D

0smangazi
21.Şubat.2011, 18:35
ben oyunu kaydederken ya da açarken foruma ya da feyse bakarım şipşak :D sonra hemen oyuna dönerim. güzel bir şeye benziyor ama :W eminim oyunu açarken alta çekenlerin sayısı bi hayli fazladır

aynen :icon_biggrin:

martymcfly
22.Şubat.2011, 22:18
Reklamları kaldırsanız bile bir süre bekliyor anasayfanın gelmesini.

smithykingdom-selçuk
23.Şubat.2011, 11:46

aynen. oyun içinde bile 5-10 d.k lık molalar verip foruma nete bakmak iyidir :) 1-2 kere bu yüzden crashdumps bile almıştım eski pc de. ama şimdi idare edio kerata