PDA

View Full Version : Aşırı Antreman Sorunu

Leprek0n
13.Ocak.2011, 03:33
Programda ne kadar değişiklik yaptıysamda bu soruna bir çare bulamadım sürekli antremanın ağırlığından şikayetçi oluyorlar acaba sizde de bu sorun varmı ?

sarianet
13.Ocak.2011, 03:51
benimde her hafta bilemedin ik haftada bir futbolcum sakatlanıyor hiçbi ayarın a sına dokunmadım antrenman bölümünde ?

Leprek0n
13.Ocak.2011, 04:38
sakatlıktan yana problem yokta antremanla ilgili teknik heyet tavsiyelerinde oyuncular genelde antremanın fazlalığından şikayetciler kulak asmamakmı dogrudur yoksa antreman seviyesini dusurmekmi ? (Not : Hafifte antreman seviyesi)

mad butcher
13.Ocak.2011, 05:19
çalışma azmi ile alakalı olabilir diyeceğim ama bende van der wiel azim 16 yine beğenmiyor , teknik heyet tavs. geldiği zaman , tavsiyeyi umursama yapıyorum ; üstelik antremanlarım ağır - heavy. o kadar dikkate alma derim.

metinoktay
13.Ocak.2011, 15:41
bana da çok geliyordu öyle biraz artırmıştım antremanları, sakatlık da olmaya başlamıştı, tekrar mediuma indirdim, sakatlık durdu ancak hala bazı oyuncularda antreman programından mutsuz olanlar var. ben de kaale almıyorum. özellikle genç oyuncular bundan şikayet ediyor.

kraliyetnet
13.Ocak.2011, 21:44
benim antremanlarım ağırın bir kademe altındadır hep. yani oldukca yüksek diyebiliriz. şikayetler geliyor ancak umursamıyorum. konusma bölümünden konuscam bu sizin iyiliginiz için diye ama ingilizce yok bende :) umursamayın gecin. o kadar para veriyoz calıssınlar ;)