PDA

View Full Version : Lig Sıralamaları

TikyAdidas
16.Ocak.2011, 14:24
Arkadaşlar oyun çıkmadan önce lig sıralaması diye birşey eklenecekti gelen giden futbolcuları etkileyecekti. Fakat anlamadığım birşeyler var. Fenerbahçe'yim 1. sezon uefayı aldım ligi kupayı nekadar kupa varsa aldım üzerine ilk yaz dzeko,modric,krasiç,zapata,vargas,taiwo gibi continental düzeyde yıldızlar aldım.
Tabi özellikle modric,krasiç uefa kupası sayesinde geldiler. Fakat oda ne uefa kupasının geldiği ülke lig sıralamasında 7.likten 11. liğe düştü 2. sezon bitti moussa sissoko,lukaku gibi değerli yine continental düzeyde adamları aldım.
Ligdeki diğer takımlardaki önemli yıldız diyebileceğim adamların hepsi hala ligimizde kaldı ama oda ne ligimiz 14. lüğe düştü.
Ondan sonrada gelen adamlara etki etti tabi. Ben Türkiye ligini 4. 5. lig yapmak istiyorum ama ilk sene uefayı almama rağmen bir gelişme olmadı bunun sebebi ne olabilir yükseltmek için neler yapılmalı bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

EndoplazmiK RetikuluM
16.Ocak.2011, 17:13
Sadece senin basarin ulke siralamasini o kadar etkilemez. 5-6 sira birden atlamak icin diger takimlarinda avrupada basari yakalayabilmesi gerekiyor.

CeNTeR_TR
16.Ocak.2011, 17:27
Milli Takım'ın başarı yakalaması lazım.

Diğer takımlarında Avrupada başarılı olması lazım.En azından başarıya yakın birşeyler yapması lazım.

remzi1242
16.Ocak.2011, 20:20
Dİğer takımlarında başarılı olması şart ve ligde her sene sen şampiyon oluyorsan lig kolay bir lig oluyor yani tek takım şampiyonluğa oynuyor böylede bi durum var

sarianet
16.Ocak.2011, 21:59
bence sen aynı anda iki üç menejer aç belki yarar sağlar :)