PDA

View Full Version : Özel kupa

mad butcher
19.Ocak.2011, 21:46
Sezon başlarında hazırlık maçlarını düzenlerken özel bir turnuva yapabiliyoruz. Örnek olarak Old Cup adında bir turnuva açtığımda reputation yarım yıldız olarak görünüyor. Peki bu kupayı her yıl geleneksel hale getirip daha popüler hale getirme özelliği eklense oyuna daha zevkli olmaz mı ¿ Efes Cup misal her yıl yapılır. Oyunda da bir kupayı her yıl düzenlediğimiz zaman popülütesi artsa ve kupaya katılmak isteyen takımlar çoğalsa ? daha fazla tv geliri eklense oyunda ayrı bir zevk olacağını düşünüyorum

http://img402.imageshack.us/img402/5953/adszbbw.jpg

16ali16
19.Ocak.2011, 22:30
Güzel fikir ben olsun isterim ama fazla takım olmasa daha iyi.

mad butcher
19.Ocak.2011, 22:54
yok; klasik 4 takımlı elemeli turnuva. orada kastetmek istediğim , kupayı başta sıradan takımlar gelmek isterken , zamanla kupaya orta - iyi takımlarda davet edildiğinde kabul etme olasılığı artsın. yine kupa düzenlenmeye devam ettikçe daha fazla seyirci çeksin , dinamik ligden ayrı , ama dinamik lig gibi zamanla önemi artabilecek bir turnuva olsun. kupanın 7. yılında kupayı kazandığımızda ; Geleneksel olarak düzenlenen old cup un bu yılki sahibi everton oldu gibi yazı çıksın karşımıza. oyunda zamanla sıkılan olabilir benim gibi .d daha farklı şeyler arıyor insan haliyle :]

ozzymanborn
22.Ocak.2011, 18:30
Geleneksel olarak düzenlenen turnuvalar ligler editöründe ekstra olarak eklenebilmekte o şekilde istediğin turnuvayı yapabilirsiniz. Ancak tabi ilk baştan yapılacak.