PDA

View Full Version : Taktik Hakkında Önerileriniz

jesmatador
20.Ocak.2011, 20:25
Arkadaşlar bugün yengemlere gittim fm 9 oynadım ama fiorentina ile çok başarısız geçen lecce ye bile yenildim nerede yanlış yapıorum anlamadım taktiği vereyim hemen....

------------------------Frey-----------------------------
Hamit--------Danielli------eeee unuttum :D-----------Vargas

---------------------Donadel(Bazen Felipe Melo'yu buraya alıp Jefferson'u koyuyorum)-----------------

---Zauri-----------------------------------------------------------------------Huseklepp--------------

-----------------------------------Felipe Melo-----------------------------------------

--------------------------------------Mutu----------------------------------------

--------------Gilardino--------------------------Sercan-----------------------

Yedekler
-------------
Avramov
Pasqual
Gobbi
Jovetic
Osvaldo
Lemello
Jefferson

bnmv
20.Ocak.2011, 20:52
"eeee unuttum:D:D" her şeyi açıklıyor:D
unuttuğun kişi gamberini ya da bocchetti olabilir mi:)

Bence hata kadronun çok fazla ofansif olması..Sercanı yedeğe çekip 1 tane daha mc ya da dmc ile oynamalısın.Böylece en önemli mevki olan ortasahayı ele geçirmen kolaylaşır ve topa hakim olup rakibi kendi alanına hapsedersin;)

Börk
20.Ocak.2011, 21:08
İlk önce açtığın başlık kurallara uygun değil.Sercan'ın İtalya ligine kaldıracak kadar kalite olduğunu düşünmüyorum.Ayrıca kanatlarından Husekeplepp'i ilk defa duydum.Açıkcası kadron kalitesiz.Bir forvet,2 tane kanat oyuncusu almalısın.

jesmatador
20.Ocak.2011, 21:14
"eeee unuttum:D:D" her şeyi açıklıyor:D
unuttuğun kişi gamberini ya da bocchetti olabilir mi:)

Bence hata kadronun çok fazla ofansif olması..Sercanı yedeğe çekip 1 tane daha mc ya da dmc ile oynamalısın.Böylece en önemli mevki olan ortasahayı ele geçirmen kolaylaşır ve topa hakim olup rakibi kendi alanına hapsedersin;)

Ya bizde aslında geride bi hata var adamlar counter attackla çıkıyolar atıyolar forvette sorun yok muhteşem forvetler...
Gamberini sattım bocchetti hiç duymadım :D bi paf adamdı unuttum adını...

@Börk

Bulamadım Başlık napayım :D Sercan güzel oyuncu atıyo her maç huseklepp süper....

Flawless Victory
20.Ocak.2011, 21:52
Başlığın mesela "Ne Yapsam Kaybediyorum" olabilirdi.

jesmatador
22.Ocak.2011, 00:13
Başlığın mesela "Ne Yapsam Kaybediyorum" olabilirdi.

Bizde taktik değiştirmek ktabımızda geçmez sadece oyuncu yer değişiklii vardır :D