PDA

View Full Version : Oyuncuya Teklif Yapılamıyor

ghorts
21.Ocak.2011, 01:20
arkadaslarr mesela ben bir oyuncu begendim gayet ozelliklerinide fena degil ama oyunun basinda o ulkeyi acmadigim icin oyuncuya transfer teklifi edemiyom bu ayarlamak mumkun mu simdiden teeskuurlker?

BaGa TaRKaN
21.Ocak.2011, 01:23
Nasıl Yani?

Eğer Sanal Oyuncu Değilse Oyunun Kendi Yarattığı Sanal Oyuncu Değilse Misal Almanya Milli Takımında Lisans Olmadğı İçin Sanal Oyuncular Vardır Bu Oyunculara Teklif Yapamazsın.

Transfer Teklifinin Sekmesi Aktif Olan Her Oyuncuya O Lig Açık Olsa da Olmasada Teklif Yapabilirsin.

***Sanaldan Kasıt Hayali Oyuncudur. Regen Oyuncular Sanal Oyuncu Değildir.

mehmetd
21.Ocak.2011, 05:28
Nasıl Yani?

Eğer Sanal Oyuncu Değilse Oyunun Kendi Yarattığı Sanal Oyuncu Değilse Misal Almanya Milli Takımında Lisans Olmadğı İçin Sanal Oyuncular Vardır Bu Oyunculara Teklif Yapamazsın.

Transfer Teklifinin Sekmesi Aktif Olan Her Oyuncuya O Lig Açık Olsa da Olmasada Teklif Yapabilirsin.
***Sanaldan Kasıt Hayali Oyuncudur. Regen Oyuncular Sanal Oyuncu Değildir.

katılıyorum,o hayali oyuncu olabilir.örneğin bende 130 pa dan üst alt yapı oyuncusu çıkmazken şamp.liginde oynadığım rakibim -örneğin- b.münihte süper bi adam çıkıyordu böyle ama kontrat ta öneremiyordun adamlada kontrat yap-a-mıyorlardı.

2.seçenek te farklı görüş olarak yaşı gereği yada o tarz bir kontrat durumu gereği kontrat öneremiyebiliyorsun. örneğin kiralıktır, yaşı gençtir, brezilyalı yada rusya da oynuyordur falan yani.

mad butcher
21.Ocak.2011, 09:26
muhtelemen alman milli takımı gibi oyunculardan birisidir ya da bazı takımlar seçili olmadığı için örnek olarak bulgaristan oyunda seçili değilde cska sofya nın takımında bi kaç kontratlı oyuncuyla beraber , geri kalanı kontrat imzalayamıyacağın oyuncularla dolu. bunlara kontrat imzalamak mümkün değil , onlar oyunda daha az yer kaplaması için bulunan sanal oyuncular

BaGa TaRKaN
21.Ocak.2011, 12:58
Sadece Tek Bir Durumda O da İstistadır, Kendi Takımındaki Hayali Oyuncuna Sözleşme Önerebilir Gün Yüzüne Çıkarabilirsin. Bu İstisnası Sadece Senin Kadronda Geçerlidir.

mehmetd
21.Ocak.2011, 23:47
Sadece Tek Bir Durumda O da İstistadır, Kendi Takımındaki Hayali Oyuncuna Sözleşme Önerebilir Gün Yüzüne Çıkarabilirsin. Bu İstisnası Sadece Senin Kadronda Geçerlidir.

hocam hayali kadromdan 130 pa bile çıkmaz.o rakipler için geçerli.:icon_confused: