PDA

View Full Version : Menejerlik Teklifi Gelmemesi Sorunu

capkin84
22.Ocak.2011, 14:11
Arkadaşlar 8 lig açık oynuyorum ve fenerbahçeyle almadığım kupa kalmadı .5.sezondayım ve bırakın teklif almayı , medyada adım dahi geçmiyor... 11.1.1 yaması ile oynuyorum... Bu oyunda bu iş zorlaştımı yoksa hiçmi yok..Anlamış değilim....

BaGa TaRKaN
22.Ocak.2011, 14:20
Valla Ben Şuan Filistin Milli Takımındayım, İlk Sezon Bitti Arjantin'den Banfield'den Teklif Aldım:)

Oyun Başında Seçmiş Olduğun İtibarın Çok Etkiler, İtibari Ne Kadar Yüksek Seçersen Teklif Alman O Kadar Kolaylaşır.

capkin84
22.Ocak.2011, 14:31
Valla Ben Şuan Filistin Milli Takımındayım, İlk Sezon Bitti Arjantin'den Banfield'den Teklif Aldım:)

Oyun Başında Seçmiş Olduğun İtibarın Çok Etkiler, İtibari Ne Kadar Yüksek Seçersen Teklif Alman O Kadar Kolaylaşır.

itibarın derken ??? ne demek istediğini anlamadım ?

BaGa TaRKaN
22.Ocak.2011, 14:35
Oyun Başında Menejer Eklerken Kendinizi Geçmiş Tecrübe Düzeyiniz, Profesyonel Futbolcu, Uluslararası Futbolcu, Yarı-Pro Futbolcu, Pazar Ligi Oyuncusu, Otomatik Gibi Seçenekler Mevcuttur.

capkin84
22.Ocak.2011, 14:52
Oyun Başında Menejer Eklerken Kendinizi Geçmiş Tecrübe Düzeyiniz, Profesyonel Futbolcu, Uluslararası Futbolcu, Yarı-Pro Futbolcu, Pazar Ligi Oyuncusu, Otomatik Gibi Seçenekler Mevcuttur.

Tamam anladım ... da yalan mı söyliyelim... uluslar arası futbolcuyum diyerek.. daha önce ki serilerde ben hep otomatik olarak ayarlardım..ve teklif yağardı... Bu seride de otomatik şuan..

naletinsan
22.Ocak.2011, 15:00
ben uluslar arası futbolcu yaptım ilk olarak 1.5 sezon Es-Es i yönetiyordum psv den teklif geldi ve kabul ettim

Woltmer
22.Ocak.2011, 18:15
Aynı durum bendede mevcut bjk ile 5 lig 1 uefa 3 tr kupa filan aldım bendede otomatik seçili itibarkimse benden bahsetmiyor anlamadım gitti
Önceki serilerde teklif yağardı

capkin84
22.Ocak.2011, 18:44
şampiyonlar ligi , süper kupa kıtalararası kupa hepsini aldım ..Abartmışlar yani medyada adım dahi geçmiyor. yokmu arkadaşlar hile yapmadan ( kendini uluslar arası futbolcu göstermeyip sıfırdan başlayan ) teklif alan...

kalemci
23.Ocak.2011, 07:03
bence kendini uluslar arası futbolcu göstermek hile değil yani bi takıma babacarı almak ne kadar hileyse uluslararası futbolcu göstermekte o kadar hile. yani sonuçta bu bi fantezi oyunu isteyen kendini uluslararası gösterir isteyen pazar-ligi. ben genellikle alt liglerde oynadığım için yani takımı birinci lige çıkarıp en azından bi kupa almadan gitmek istemediğim için kendimi yarı-pro yaparım.ayrıca ligimizdeki 18 teknik direktörün sadece 4 ü futbolculuk yapmamış hagiyle schusteri de uluslararası futbolcu sayabiliriz bence bunu hile diye adlandırmak yapana büyük haksızlık.

Fearless Coward
23.Ocak.2011, 11:41
Bu bir hile değil arkadaşlar ben Semi-Pro yapmıştım bir keresinde yine de 3. sezonumda çok iyi teklifler almıştım.Zaten kalemci açıklamış Hagi'yi uluslararası futbolcu olarak sayalım teknik direktörlük kariyerinde başarısı var mı? sadece Türkiye Kupası'nı kazandı.Ama Galatasaray'ı çalıştırabiliyor şu anda bu yönden bakmak lazım birazda...

serwan
23.Ocak.2011, 14:00
şampiyonlar ligi , süper kupa kıtalararası kupa hepsini aldım ..Abartmışlar yani medyada adım dahi geçmiyor. yokmu arkadaşlar hile yapmadan ( kendini uluslar arası futbolcu göstermeyip sıfırdan başlayan ) teklif alan...

ben aldım.. çok kez.. sporting gijon'u çalıştırıyorum.. 2.sezondan itibaren bir sürü teklif aldım.. real'de barca'da man utd'da falan adım geçti çok kez.. medyadan sorular geldi ama ilgilenmiyorum dedim.. sonra azaldı teklifler.. şu an 8. sezondayım.. artık sadece ismim geçiyor.. teklif gelmiyor..

capkin84
24.Ocak.2011, 16:49
bence kendini uluslar arası futbolcu göstermek hile değil yani bi takıma babacarı almak ne kadar hileyse uluslararası futbolcu göstermekte o kadar hile. yani sonuçta bu bi fantezi oyunu isteyen kendini uluslararası gösterir isteyen pazar-ligi. ben genellikle alt liglerde oynadığım için yani takımı birinci lige çıkarıp en azından bi kupa almadan gitmek istemediğim için kendimi yarı-pro yaparım.ayrıca ligimizdeki 18 teknik direktörün sadece 4 ü futbolculuk yapmamış hagiyle schusteri de uluslararası futbolcu sayabiliriz bence bunu hile diye adlandırmak yapana büyük haksızlık.

isteyen istediği gibi göstermekte özgürdür.. Benim dikkat çekmek istediğim nokta diğer versiyonlara göre ortaya çıkan farklılık.. Oyunun en büyük zevkinin bu duruma gelmesi.. Hiç futbol oynamama rağmen kendimi uluslar arası futbolcu göstermek benim için hile..

cengavs
24.Ocak.2011, 18:49
ben kupa almadan beşiktaş ve Palermo dan teklif aldım 1.5 sezon es es le harikalar yarattıktan sonra ama hiç kupa kazanamadım

kalemci
24.Ocak.2011, 19:02
isteyen istediği gibi göstermekte özgürdür.. Benim dikkat çekmek istediğim nokta diğer versiyonlara göre ortaya çıkan farklılık.. Oyunun en büyük zevkinin bu duruma gelmesi.. Hiç futbol oynamama rağmen kendimi uluslar arası futbolcu göstermek benim için hile..

ama bence bu normal bi eğer iyi bi takım yönetiyorsan BJK, GS, FB tarzında onlarda td olmak için ya eski topçularından yada dünyada adını duyurmuş bi td olacaksın ama eğer 3. lig takımı yönetiyorsan önemli değil zaten 3.lig takımını BJK, GS, FB seviyesine getirene kadar tanınmışlığın bi haylı artar ve teklif gelir. geçen seriler gibi olmaması kesinlikle gerçeğe daha yakın.

capkin84
25.Ocak.2011, 10:29
ama bence bu normal bi eğer iyi bi takım yönetiyorsan BJK, GS, FB tarzında onlarda td olmak için ya eski topçularından yada dünyada adını duyurmuş bi td olacaksın ama eğer 3. lig takımı yönetiyorsan önemli değil zaten 3.lig takımını BJK, GS, FB seviyesine getirene kadar tanınmışlığın bi haylı artar ve teklif gelir. geçen seriler gibi olmaması kesinlikle gerçeğe daha yakın.

Hadi bakalım öyle olsun..Şuan welling united kariyerime devam ediyorum ..Amatörden aldığım takımı champions chipe kadar taşıdım aralıksız her sene şampiyon oldum sene yede premier ligdeyiz nasipse beklicez görücez itibarımda sıfırdan ulusal düzeye çıkmış durumda o teklif gelecekmi görücez..

forzaOnur
26.Ocak.2011, 14:19
2017 yılındayım beşiiktaşla almadıgım kupa kalmadı türk milli takımı dışında managerlik teklifi almadım :d

capkin84
27.Ocak.2011, 18:52
Birde arkadaşlar şuna dikkat ettim.. 4 sezonluk yarım boraktığım fenerbahçe kariyerimde almadığım kupa kalmamasına rağmen, ca değerim 135 i geçememiş... Fakat yeni başladığım ve 4. sezonuna girdiğim welling united kariyerimde ca 161 i bulmuş durumda .. Yani ingilterenin amatör klupleriyle alt lig şampiyonlukları,, Fenerbahçeyle kazandığım şampiyonlar ligi, süper lig, süper kupa , kıtalararası şampiyonluklarına rağmen bana daha çok puan kazandırmış...

RasAnt
28.Ocak.2011, 16:41
CA ya nasıl bakılıyor öyle :S

capkin84
28.Ocak.2011, 17:14
CA ya nasıl bakılıyor öyle :S

scout veya editör program kullanarak ..Oyuncu araştırı gibi kendi adını yaz be potansiyel durumunu gör...

Siriuss
29.Ocak.2011, 17:12

filistin milli takımında sıkılmıyor musun yahu :)

Chivalry
30.Ocak.2011, 14:00
feneri 5 sene üst üste şampiyon yaptım sonra sıkıldım istifa ettim köşeye çekildim teklifler beklemek için ve tam 21 ayda sadece ve sadece 3 teklif geldi : danimarka, ingiltere, palmeiras...

Liverpoola başvurdum güldüler geçtiler. Tananmışlığım dünya çapında ama cacık yok hala.

EDİT : bu mesajı yazarken tatildeydim teklif gelmiş atletico goianiense midir nedir hep brezilyadan geliyor ama gitmek istemiyorum ben

capkin84
31.Ocak.2011, 16:58
feneri 5 sene üst üste şampiyon yaptım sonra sıkıldım istifa ettim köşeye çekildim teklifler beklemek için ve tam 21 ayda sadece ve sadece 3 teklif geldi : danimarka, ingiltere, palmeiras...

Liverpoola başvurdum güldüler geçtiler. Tananmışlığım dünya çapında ama cacık yok hala.

EDİT : bu mesajı yazarken tatildeydim teklif gelmiş atletico goianiense midir nedir hep brezilyadan geliyor ama gitmek istemiyorum ben

Bu sorunu yaşayan çok fazla kişi var ve sanırım çözümüde yok... En azından çözüm öneren yok... Türkiye liginden daha doğrusu oyundan kaynaklanan bir problem olduğunu düşünoyorum..

Chivalry
07.Şubat.2011, 19:20
Yalnız sürekli brezilya liginden ve özellikler cruzeiro + palmeirastan teklif geliyor. Şaşırtıcı.

capkin84
10.Şubat.2011, 10:29
Evet arkadaşlar ..Sorunun Türkiye liginden kaynaklandığı ortada..Amatörden itibarım tanınmıyor otomatik olarak başladığım welling united kariyerimde 5 sezonluk emek neticesinde takımı premier lige çıkardım.. ligin 11 .haftasına kadar hiç bir takımla adım dahi geçmemişti.. Lgide 8. sıradaydım ve son iki hftada chelsea ve city i devirmiştim.. ve everton ve goias dan aynı anda teklif aldım.. Takımdaki maddi problemler yüzünden 500 kişilik stadda oynuyordum.. Evertona evet dedim.. Ve 1 ay geçmedi manc. city , tothenam gibi kuluplerler adım geçmeye başladı..