PDA

View Full Version : Şehir farkı - Kiralık gelme

cenk1905
22.Ocak.2011, 17:52
arkadaslar fm bu kadar hassasmı anlayamadım sıze sormak ıstedım.Ben Adana demırspor ve kocaelisporu yonettım baslangıcta A.D. tanınırlıgı 4000 KSnin 3500du dogal olarak yıldıray basturk ksye gelmezken adye gelıyordu fakat ozellıkle 3 buyuklerden cem sultan vb. futbolculara kıralık teklıf yaptıgım zaman ksye gelmeyı kabul edıyorlar adye gelmıyorlar.Bunun nedenı ne olabılır?? ben soyle dusundum aslında KS kocaelıde ve ıstanbulda daha yakın AD adanada uzak kalıyor takımlara buarada yanlıs anlasılmasın ıkı takımda aynı anda teklıf yapmıyor farklı zamanlarda yapıyorm ve tek teklıf benım klubumden gelıyor ama yınede A.Dye gelmıyorlar.Okudugunuz ıcın tskler..

mehmetd
23.Ocak.2011, 16:25
lig farkı olabilir
maaş farklı olabilir.
vs.

cenk1905
23.Ocak.2011, 21:38
adana demırle kocaelı spor ıkısıde ıkıncı lıgde kıralık adamda maası clup oduyor zaten yok mu bılen??

mehmetd
24.Ocak.2011, 23:36
adana demırle kocaelı spor ıkısıde ıkıncı lıgde kıralık adamda maası clup oduyor zaten yok mu bılen??
ikisi de yüzde yüz mü ödüyor 1
2.si oyuncunun sevmemesi de olabilir diye şimdi aklıma geldi ya da o klübü seviyor da olabilir,klübün ülkesel yerel bilinirliği falan olabilir vs.

BaGa TaRKaN
25.Ocak.2011, 00:33
Tamamen Cinslik Başka Bişey Değil:D Aynı Ligde Olup Popülite Olarak Sen Daha Üstünsün Ama Oyunun Genel Anlamdaki Cinsliği ve Mantık Hatasının Olması Böyle Olmasının Nedenidir.

mad butcher
25.Ocak.2011, 01:59
oyun editöründe iller bölümüde vardır. istanbul mesela 20 dir yani en üst ; o ile oyuncular daha çok gelmek ister.

ayrıca antreman tesisleri de fark oluşturabilir.

şimdi editörden baktım , kocaeli 14 , adana 11 , istanbul 20

cenk1905
25.Ocak.2011, 02:29
oyun editöründe iller bölümüde vardır. istanbul mesela 20 dir yani en üst ; o ile oyuncular daha çok gelmek ister.

ayrıca antreman tesisleri de fark oluşturabilir.

şimdi editörden baktım , kocaeli 14 , adana 11 , istanbul 20

tskler kesınlıkle olay bu bencede :))

mad butcher
25.Ocak.2011, 12:49
tskler kesınlıkle olay bu bencede :))

rica ettim , yardımcı olabildiymsem ne mutlu bana :))

Han12
25.Ocak.2011, 18:45
Kesinlikle şehir de etkiliyor diye düşünüyorum. Aynı şehirde kalmak isteyen oyuncular çıkabiliyor bazen.

ozaniel
25.Ocak.2011, 18:54
Bazı oyuncular teklifi kabul ederken ailesini metropolitan bir bölgeye taşımaktan memnun diyor.

demirsporlu
26.Ocak.2011, 20:41
gardaş önceliklen takımımızın kısaltmasını doğru yazmanı rica edecem senden a.d diye bisey yok editleyip A.D.S yazmalısın. soruna cevap olarak kiralık adamın gelmesi zor olur ama boştaki adam daha kolay kabul eder nitekim işsizdir. yıldıray- cem sultan kıyaslaması o yüzden yanlış. cem sultan-necip kıyası yapabilirsin.

Burak Duran
26.Ocak.2011, 21:16
oyuncular şehir ve oynama olarak değerlendirir... mesela sende oynayarak birşey elde edemeyeceğini yada banko oynayamayacağını düşünüyor olabilir...

cenk1905
28.Ocak.2011, 22:20
gardaş önceliklen takımımızın kısaltmasını doğru yazmanı rica edecem senden a.d diye bisey yok editleyip A.D.S yazmalısın. soruna cevap olarak kiralık adamın gelmesi zor olur ama boştaki adam daha kolay kabul eder nitekim işsizdir. yıldıray- cem sultan kıyaslaması o yüzden yanlış. cem sultan-necip kıyası yapabilirsin.

pardon kardeşim haklısın acele yazdığım için dikkat edemedim. Bu arada şehir farkı sadece kiralık gelmedemi yoksa oyuncu transferıinde etkilimi çünkü siirtspor kariyerimde oyuncu transferlerinde zorluk yaşamamıştım