PDA

View Full Version : Takımdaki form düşüşü

juanov
22.Ocak.2011, 21:52
hala fm 2010 oynuyorum.burası fm 2011 bölümü demeyin bu sorun fm 2005ten beri var.2-3 gündür dardanelspor kariyerimle uğraşıyorum.ligin çok üzerinde bir kadro oluşturduğum ve lige harika bir başlangıç yaptım m takımım 16 maç harika gittikten sonra anlamsız bir şekilde sonraki 7 maçın sadece 1ini kazanabildim takım ondan sonra kafasına göre maç kazanmaya başladı.lig sonuncusuna yenilen lig 3.sünü yenen bir takım haline geldim.her maç ya gol ya asist yapan oyuncum 4 maçta 1 asist yapmaya başladı.daha önce galatasaray gibi takımlarla oynadığımda da bu saçmalıkla karşılaşmıştım.buna taktik çözülmesi deniyor ama bu bir rezalet.bunun bir çaresi yok mu takımımla 15 puan farkla şampiyon olabilecekkken son haftada şampiyon olabildim.bunu nasıl açıklayabilirsiniz?bu olay fm 2005ten beri olan bir olay.ligin en iyi kadrosuna sahip bir takımın şampiyon olmasına oyun niye izin vermiyor saçma zorluklar çkrtyr

sarianet
22.Ocak.2011, 21:59
fenerbahçede ilk sezpn banim de başıma aynısı geldi fakat ikinci sezonda taktiğim oturdu ve şampiyon oldum şimdi 3. sezonumdayım 25.hafta namağlup gidiyorum
sabır lazım bunun için :)

mad butcher
22.Ocak.2011, 22:03
önce bir sakin ol ,derin derin nefes çek , sonra forumu biraz araştır , burada edinebileceğin bilgi çoktur.

match preparation bölümünden özel atak taktikleri çalıştır. oyuncuların kötü oynuyorsa 6.3 den düşük aldığı zaman uyarı ver ya da 1 haftalığını kes ,

http://img62.imageshack.us/img62/1264/cezap.jpg

çalışma azmi ve kararlığı artacaktır verilen uyarılar sonrası ; böylece daha kararlı ve daha azimli hale gelecektir oyuncuların. bu önerilerden şimdilik biri

edit: pardon fm 2010 oynamadığım için orada match prepation bölümü olduğundan emin değilim. olmayadabilir.

ozaniel
22.Ocak.2011, 22:03
Rehavet diye bir şeyden haberin var mı? Ligin en iyi kadrosu diye illa 1. olmak zorunda mı(bkz. Beşiktaş)? Her sorunla karşılaşıldığında insanlar FM'ye suçu atıyor ama gerçek hayatta da olan şeyler yaşadıkların, takımın bir noktadan sonra rehavete girmesi normal ve takım konuşmaları ile engellenebiliyor.

mad butcher
22.Ocak.2011, 22:08
bu arada şimdi hatırladım , fm 2009 da 2. ligde karsspor ile açık ara liderdim , son 10 haftada alınan sonuçlar sonrası üst lige yükselememiştim , sonra tekrar aynı ligi oynamaktan sıkıldığım için silmiştim o kariyeri. ama o zaman fm hakkında iyi bir bilgim yoktu. bence bu oyun bilgisiylede alakalı. başta belirttiğim gibi forum - rehberler bölümünde gezin , tartışmalar bölümünde takıl , elbet bilmediğin ve işine yarayacak bilgiler edinebilrisn

playeray
22.Ocak.2011, 22:50
Fm 2010'da hiç taktiğim çözülmedi açıkçası. 7 sene üstüste süper ligi aldım. Sadece 2 taktik kullandım.

juanov
23.Ocak.2011, 00:21
teşekkürler cevaplar için dikkate alıcam