PDA

View Full Version : Taktik Değişiyor

sakary Ali
23.Ocak.2011, 17:37
Arkadaşlar taktik kendi kendilğine değişiyor..Mesela oyun kurucuyu ayarlıyorum bir zaman sonra bakıyorum none oluyor..Duran topları ayarlıyorum bir zaman sonra mixed oluyor..Sonra bakıyorum taktiğin ismide kendiliğinden değişmiş Current olmuş..Neden böyle oluyor?

Fearless Coward
23.Ocak.2011, 17:38
Arkadaşlar taktik kendi kendilğine değişiyor..Mesela oyun kurucuyu ayarlıyorum bir zaman sonra bakıyorum none oluyor..Duran topları ayarlıyorum bir zaman sonra mixed oluyor..Sonra bakıyorum taktiğin ismide kendiliğinden değişmiş Current olmuş..Neden böyle oluyor?

Aynen bendede oluyor taktiği yapılan değişikliklerden sonra kaydetmediğimizden kaynaklanıyor bu bende dün çözdüm bu olayı...

BaGa TaRKaN
23.Ocak.2011, 17:39
Günaydın Yarenim:zuhaha

11.2.1 mi Oyunun, Son Patch'de Bu Sorun Çıktı Bariz Belli Olan Sorunlardan Biri, Diğer Patchte Düzeltilir Büyük İhtimal.

sakary Ali
23.Ocak.2011, 17:41
Yok biliyordumda artık yeter düzeltiyorum 5 sn sonra bakıyorum yine değişmiş..

Kaan onla alakası yok üst üste 54 kez kaydetiyorum yok olmuyor :D

mad butcher
26.Ocak.2011, 19:09
hatalardan birisi :D sinir bozucu gerçekten. her önemli maç öncesi taktiği 0 dan yaparım bu yüzden. bazen maç arsında oyuncunun profiline bakarım. yine taktik 0 lanır. yeni yamada düzeltilmesini bekliyorz

Raheem Lawal.
26.Ocak.2011, 19:59
Yok biliyordumda artık yeter düzeltiyorum 5 sn sonra bakıyorum yine değişmiş..

Kaan onla alakası yok üst üste 54 kez kaydetiyorum yok olmuyor :D

Bendede Aynı sorun var Çözemedim, 55. Dene Ya Tutarsa :D

serwan
26.Ocak.2011, 23:20
aynı sorun bende de var ama hiç böyle bişey olabileceğini düşünmemiştim. rezalet ya.. kendi kendime düşünüyodum ne ara yaptım ben bunu falan diye.. ulan SI allah bildiği gibi yapsın seni..

Rind-i Şeyda
26.Ocak.2011, 23:29
Tactic Creator'den değil de diğer türlü dizilişi seçip taktik yapıp Match Preparation ekranına hiç gitmeyince sorun çıkmıyor. Çözdüm olayı sonunda.

Revolution
26.Ocak.2011, 23:39
Bende niye olmuyor yahu :D versiyon 11.2.1

C h A o S
26.Ocak.2011, 23:41
Bende de en son sürüm var ancak banada olmuyor.

muztava
27.Ocak.2011, 00:22
Taktik Kayıt Sorunu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=94037

Bir bakın derim.

serwan
27.Ocak.2011, 03:05
bu arada bişey soracaktım da yeni başlık açmayayım dedim.. burdan da sorabilirim.. 1 sene kullandığım taktik sonraki sezona başladığımda tamamen unutulmuş oluyor.. match preparation kısmına bakıyorum 1 sezon oynattığım taktik sonraki sezon başında sıfırlanmış.. saçma mı bana mı öyle geliyor?