PDA

View Full Version : German Lower Leagues

Börk
28.Ocak.2011, 21:34
Bu veritabanı oyun ile gelen mevcut üç Alman ligleri yapısına iki ekstra katman ekler. Bu Almanya'nın en büyük beş ligi seviyelerinden kulüpleri herhangi bir (hariç / saniye ekipleri birçok yedek) olarak oynatabilirsiniz.
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga (18 takım 3 grup) (Nord, Süd ve Batı)
Oberliga (18 takım 12 gruba) (Bayern, Bremen, Hamburg, Niedersachsen-Ost, Niedersachsen-Batı, Baden-Württemberg, Nordrhein-Westfalen, NOFV Nord, NOFV Süd, Schleswig-Holstein, Hessen, Südwest)

Notlar

200'ün üzerinde daha fazla kulüpleri yer almaktadır inaktif bir sürgün / promosyon amaçlı katmanlı altıncı.

Regionalliga, her bölünme kazanan 3 terfi kazanır. Liga ve her birimden altındaki dört kulüpleri Oberliga yollanırlar.

Oberliga, her bölümü kazanan ve Regionalliga terfi kazanır her birimden en alt üç kulüpleri alt bölümüdür kıyamet dipsiz kuyu yollanırlar.

Şimdi, ben doğruluğu% 100 olmadığını off stres gerekir. Muhtemelen yaklaşık% 95's. Bu oluştururken Benim vurgu ve eserleri) bir sistem sağlamaktır b) oynamak için eğlenceli olduğunu söyledi. Ben mümkün olduğunca gerçeğe sadık olarak yapılmış olmasına rağmen, aşağıda bazı gerekli kötülükler vardır.

- üç Regionalliga bölünmeler Her üç yerine dört küme düşme hattında yer vardır. Dokuz bölmek değil, hangi kadar gitmek gerek 12 Oberliga bölünmeler ve böylece 12 takım var olmasıdır.
- kesinlikle 10 aşağıdaki yapılanma olmalı, konuşma, 12 Oberliga bölünmeler vardır. Umurumda mı? Gerçekten. Bu 12 tümen birleşme bir çift şu tarihe kadar kurgusal değil, geçen sezon kadar sadece% 100 up var.
- Oberliga olarak, yanlış bölgesel bölümünde muhtemelen bir kaç ekstra ekipleri, 18 her alt takımlar sayısını dengelemek için ihtiyaç nedeniyle vardır. Şeylerin kendileri tarafından oldukça iyi yürütmesini görünse de ben, çeşitli Alman köylerin yerini araştıran saat geçirmek için gitmiyorum.
- sezon programı ve alt bölümler için kış sonu tarihleri muhtemelen yanlış. Yine, ben fazlasıyla o endişe değilim.

Alıntıdır

http://www.thedugout.net " Jimmy Floyd"

Bu dosya ;

- C:/Program Files/Sport İnteractive/Football Manager 2011\editor data

içine atılacaktır.

İyi oyunlar :)

vego
28.Ocak.2011, 21:37
türkiyemspor var mı?

Börk
28.Ocak.2011, 21:40
Bildiğim kadarıyla Regionalliga'da yer alıyor Türkiyemspor.

kalemci
09.Mart.2011, 17:29
indirme linkini bulamadım :)