PDA

View Full Version : Key Sorunu

zikos
30.Ocak.2011, 02:53
MERHABA

DR ALDIGIM ORJİNAL FM 2010 oyunumun key ı nı gırdıgımde kutuda yapıştırılmış olan failed mesajı veriyor her zaman olan bir hatamı acilll yardımmmm

zikos
30.Ocak.2011, 03:02
cd key nerde olabilir ?

zikos
30.Ocak.2011, 03:08
kutuda yapıştırlmış olan key hata veriyooorr acill ne yapmalıyım

Sheriff
30.Ocak.2011, 03:22
DVD'nin içerisinden çıkan kitapçıktaki bilgilerle müşteri hizmetlerine ulaşarak sorununun çözülmesi konusunda yardım isteyebilirsin.

zikos
30.Ocak.2011, 03:35
DVD'nin içerisinden çıkan kitapçıktaki bilgilerle müşteri hizmetlerine ulaşarak sorununun çözülmesi konusunda yardım isteyebilirsin.
d r ile mi görüşmem lazım

Sheriff
30.Ocak.2011, 03:40
Sanıyorum Aral'la görüşmen lazım. Kitapcıkta ne yazıyorsa o.

zikos
31.Ocak.2011, 21:21
Sanıyorum Aral'la görüşmen lazım. Kitapcıkta ne yazıyorsa o.

merhaba tekrar rahatsız ediyorum steam falan diyorlar ordanmı kurmam lazım

mehmetd
02.Şubat.2011, 19:02
merhaba tekrar rahatsız ediyorum steam falan diyorlar ordanmı kurmam lazım

key i steam den kurarken istiyor zaten,eğer cd den oynicaksan zaten key e lüzum yok,

ama şöyle bişey var eğer internet üzerinden oynicaksan; key i gerek ve kutu evvelden açılmış ise bunu belirtmen lazımdı.şimdi geri alırlar mı bilmem.

cd üzerinden oyna yada internet üzerinden oynicaksan o zaman bunu aldığın yere söylemeliydin.

eğer internetten oynyacaksan bu konuda sigagames e başvurman lazım ingilizce olarak şunları belirtmelisin:

sayın...(isim bir yerde yazıyordu)

şu mağazadan orjinal fm 2010 aldım fakat key i hata veriyor ilgilenmesini iste vs. bunu belirten bi mesajı kibar bir dille yazarsan ilgileneceklerdir. bununla alakalı bir konu açılmıştı sitede oradan biliyorum;

yani:

1- cd üzerinden oyna.key gerekmez.
2- eğer ısrarla internetten oynayacaksan key lazım. bunu sigagames e bildir.

hadi kolay gelsin.