PDA

View Full Version : Özellikler

ghorts
31.Ocak.2011, 02:50
arkadaslar ben oyuna yeni basladim bir sıkıntım var herhangi bir oyuncunun ozelliklerine bakarak o oyuncunun kotu yada iyi oyuncu oldugunu anlayamıyorum simdiden tesekkurler.

Börk
31.Ocak.2011, 02:56
Oyuncuya bakarken sadece teknik özelliklere bakmamalısın mesela.Passing 18,Teknik 18'dir ama zihinsel ve fiziksel özellikler sıfırdır.Determation,Composure,Concentration zihinsel olarak fazlaysa büyük katkı sağlar.Bir kanat oyuncusunda teknik,orta açma,hızlanma,top sürme gibi özelliklere bakılır.defansta heading,marking,konstrasyon,soğukkanlılık,tackling gibi özelliklere bakılır.

vego
31.Ocak.2011, 02:56
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=89914

ghorts
31.Ocak.2011, 03:03
Oyuncuya bakarken sadece teknik özelliklere bakmamalısın mesela.Passing 18,Teknik 18'dir ama zihinsel ve fiziksel özellikler sıfırdır.Determation,Composure,Concentration zihinsel olarak fazlaysa büyük katkı sağlar.Bir kanat oyuncusunda teknik,orta açma,hızlanma,top sürme gibi özelliklere bakılır.defansta heading,marking,konstrasyon,soğukkanlılık,tackling gibi özelliklere bakılır.
guzel bilgiler verdin yardimin icin tesekkurler..

jesmatador
31.Ocak.2011, 10:03
Yazacağımı yazdın börk valla :D

World Hollow o1
31.Ocak.2011, 13:08
iyi veya kötü oyuncu yoktur ya.

Taktiğe uyan veya uymayan vardır.. :)

4x4'lük adamı takıma getirirsin o fırsatçı golcü oynar ama sen onu geriye dönük forvet oynatırsın sana kötü yansır..

taktiğin varsa eğer ona göre transfer daha mantıklı.. :)

ghorts
31.Ocak.2011, 14:52
iyi veya kötü oyuncu yoktur ya.

Taktiğe uyan veya uymayan vardır.. :)

4x4'lük adamı takıma getirirsin o fırsatçı golcü oynar ama sen onu geriye dönük forvet oynatırsın sana kötü yansır..

taktiğin varsa eğer ona göre transfer daha mantıklı.. :)
tesekkurler birde PA ne demek :D

Zekirdek
31.Ocak.2011, 14:57
@ghorst

PA: Potansiyel Ability yani oyununcunun ulaşabileceği en yüksek yetenek.

ghorts
31.Ocak.2011, 15:16
@ghorst

PA: Potansiyel Ability yani oyununcunun ulaşabileceği en yüksek yetenek.
eyvallah arkadasim kusura bakmayin bende oyunda ilk senem.:D

mehmetd
02.Şubat.2011, 21:51
madem yenisin hemen bozalım seni:
fm genie scout:D

bu programla oyuncuların yeteneklerine bakabilirsin.

genel olaraksa;
sayısal olarak üst rakamlar yazan oyuncular iyidir.mevkisine göre iyi puanları olanlar iyidir.vs.