PDA

View Full Version : FM 2011 İçerisinde Mesaj Kutusunu Temizleme

cengizvarts
01.Şubat.2011, 12:18
Arkadaşlar biraz garip anlatacağım olay: Necip Uysal'ı takibe aldım sonrasında da teklif yaptım tabi kabul etmiyor. 3-4 ay sonra bana mesaj geldi "Necip Uysal kontratını karşılıklı olarak feshetmek istiyor" cinsinden garip şekilde de kabul et ve reddet diyor. Necip Beşiktaşta, ben de 1461 Karadeniz i yönetiyorum garip değil mi??? :D üstelik de orada kabul et veya reddete de bassam o butonlar yine kalıyor orada ve mesaj da öyle okunmamış gibi sürekli karşıma çıkıyor nasıl silebilirim inbox'u yardımcı olursanız sevinirim ;)

lexoqe
01.Şubat.2011, 13:40
Anladığım kadarıyla, oyuncuyu takibe almışsın. Sonra başka kulüplerden ona teklif gelirse, sana da mesej geliyor otomatik olarak, sende teklif yap diye. oyuncuyu izlemekten vazgeçersen gidecektir.

cengizvarts
01.Şubat.2011, 14:28
oyuncuyu izlemeyi bıraktım hatta deneme teklif ettim 4 hafta geldi ama yine o mesaj kutusunu silemiyorum.
mesaj kutusunu bütün mesajları silmek istesek böyle birşey var mı? yk heralde bildiğim kadarıyla doğru mu???

lexoqe
01.Şubat.2011, 14:45
İsminin olduğu buttonda haber abonelikleri var. Orada oyuncular, personeller, takımlar, ligler vb. şeyler var. Oyuncular kısmında büyük ihtimalle Necip Uysal olacaktır. Necip'in olduğu dizede ''-'' işareti ile onu çıkarsan sorunun büyük ihtimalle çözülecektir. Oda olmaz ise, bjk senin anlaşmalı olduğun kulübündür. o mesej oradan gelmektedir.

cengizvarts
01.Şubat.2011, 15:07
yok kardeşim ya o da değil oradan da baktım ama benimkisi farklı bir problem neyse çözüm bulursam yazarım buraya

cengizvarts
01.Şubat.2011, 15:10
yok kardeşim ya o da değil oradan da baktım ama benimkisi farklı bir problem neyse çözüm bulursam yazarım buraya

cengizvarts
02.Şubat.2011, 13:43
oyuncuyu zor da olsa aldım ve mesaj kendiliğinden silindi :)

aliCHaN_FM
03.Şubat.2011, 17:51
En Güzel çözümü Kendin Yapmışsın