PDA

View Full Version : Backgrounds

TikyAdidas
01.Şubat.2011, 17:50
Arkadaşlar oyuna kendi seçtiğim resimlerin arkaplanlarını koymak istiyorum. Belgelerim/sports interactive/Fm 2011/Graphics/Backgrounds ' a seçtiğim resimleri koydum ve oyun içinden arkaplan resimlerini kullan seçeneğini aktivite ettim. Fakat bişeyler eksik sanırım bu resimleri aktive edebilmem için ne yapmam gerekiyor acaba?

TR.CaPTaiN
01.Şubat.2011, 18:51
Kullandığınız temanın dosyasına girip, koyduğunuz resmin adını default olarak ayarlarsanız olacaktır.

TikyAdidas
01.Şubat.2011, 19:14
Kullandığınız temanın dosyasına girip, koyduğunuz resmin adını default olarak ayarlarsanız olacaktır.

Tam olarak dediğinizi anlamadım yaklaşık 10-15 tane resim var kullanmak istediğim klasörde bulunan.HEpsininde ismi farklı ve kullanığım tema skins klasöründe bulunuyor. Arkaplanlardan ayrı olarak.

TR.CaPTaiN
01.Şubat.2011, 19:20
http://www.yukleresim.com/images/61096583170376453726.jpg (http://www.yukleresim.com/)

mehmetd
02.Şubat.2011, 21:26
Arkadaşlar oyuna kendi seçtiğim resimlerin arkaplanlarını koymak istiyorum. Belgelerim/sports interactive/Fm 2011/Graphics/Backgrounds ' a seçtiğim resimleri koydum ve oyun içinden arkaplan resimlerini kullan seçeneğini aktivite ettim. Fakat bişeyler eksik sanırım bu resimleri aktive edebilmem için ne yapmam gerekiyor acaba?

oradan değil de ondan. arkadaş anlatmış.örneğin bendeki;

C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\skins\neue2\graphics\main menu

içindeki background resimini değiştirmek gibi.

sende kendininkine bakarak oradan değiştirebilirsin.

TikyAdidas
03.Şubat.2011, 04:08
Çok teşekkür ederim. Şimdi anladım sağolasın.

TikyAdidas
03.Şubat.2011, 04:22
Son bir sorum daha olacak 16-17 tane resim attım fakat resim ismini default olarak yaptığım resim oldu sadaece diğerleri default2 3 4 diye gidiyor. Ama menülerdeki geçişlerde sadece default olan resim gözüküyor menüden menüye geçtiğimde ötekilerinde gözükmesi için ne yapmam gerekiyor?