PDA

View Full Version : Devre Arası Transfer Güncellemesi [TURKSPORTAL UPDATE TEAM]

EreN
02.Şubat.2011, 02:37
Devre arası transfer döneminin bitmesiyle birlikte Football Manager severler SI'nin resmi yamasına kadar sabredemeyebilir diye düşündük ve TSI Data Ekibi olarak bu yamayı transfer döneminin bitmesinden yaklaşık 1 saat sonra yayına koymaya karar verdik.

İngiltere Premier Ligi

Almanya Bundesliga

İspanya La Liga

İtalya Serie A

Fransa Ligue 1

Türkiye Spor Toto 1. Lig

Türkiye Bank Asya

Büyük liglerdeki transferler eksiksiz olarak dataya yansıtılmıştır.
Update çıkarılan son resmi yama olan 11.2.0 üzerine yapılmıştır.
İndirdiğiniz dosyayı windows versiyonunuza göre Belgelerim içerisinde bulunan Sports Interactive'in içindeki Editor Data klasörüne kopyaladıktan sonra oyun kurma ekranında versiyon seçimini yaparken sağ alttaki değişiklikleri işaretlemeyi ve bir sonraki ekranda Devre Arası Güncellemesini seçmeyi unutmayınız.

LİNK;
http://hotfile.com/dl/102617213/c265e1d/Devre_Aras_Update_v3.xml.html
http://www.sendspace.com/file/kvmxzq
http://rapidshare.com/files/446665394/Devre_Arasae__Update_v3.xml

Güncelleştirmedeki her türlü eksik ve hatayı bu başlık altında belirtirseniz hemen halletmeye çalışacağız.

Turksportal Update Team
EreN & Börk

GeNç KaRTaL
02.Şubat.2011, 02:48
11.3 çıkana kadar yeni transferlerle oynamak isteyenler için çok güzel bir çalışma.Ellerinize sağlık.

Walter Sakana
02.Şubat.2011, 04:32
Elinize sağlık

Rehavi
02.Şubat.2011, 07:41
Bu hareket Fm yüklettirir :) Yalnız sadece transferler mi aktarıldı, yoksa oyuncu özellikleri üzerine düzenleme yapıldı mı?

El Barto
02.Şubat.2011, 10:22
Elinize sağlık gençler.

ParduS
02.Şubat.2011, 13:45
Bir şey sorabilir miyim.. Ben 11.0 versiyonuyla oynuyorum. Buna benzer bir güncellemeyi tek başıma yapabilir miyim, evetse nasıl ?

Çalışmanızdan dolayı tebrikler.

Börk
02.Şubat.2011, 14:13
Ne demek işinize yaradıysa ne mutlu bize :)

@Rehavi

Oyuncu özelliklerinde herhangi bir düzenleme yok.

@ ParduS

Eğer editor kullanmayı biliyorsan neden olmasın. C:/Program Files/Sports İnteractive/Football Manager 2011/Tools/Editor

Dizini de böyleydi sanırsam.Şu an evde olmadığım için emin olamadım :)

ParduS
02.Şubat.2011, 14:48
Ne demek işinize yaradıysa ne mutlu bize :)

@Rehavi

Oyuncu özelliklerinde herhangi bir düzenleme yok.

@ ParduS

Eğer editor kullanmayı biliyorsan neden olmasın. C:/Program Files/Sports İnteractive/Football Manager 2011/Tools/Editor

Dizini de böyleydi sanırsam.Şu an evde olmadığım için emin olamadım :)

yanıt için teşekkürler ama tools klasörü yok bende :)

Selman Ozturk
02.Şubat.2011, 15:15
Elinize sağlık arkadaşlar.

sentugo
02.Şubat.2011, 17:30
Arkadaşlar anında bazı eksiklikler gözüme çarptı.. Bursaspor'u aldım ve büyük hatalar olduğunu gördüm

Muhammet Demir hala takımda gözüküyor oysa ki Gaziantepspor'a gitti (Ki Ahmet Arı Bursaspor'da gözükürken..)
Nunez ve Steinerd takımdan gönderildi.. Yama da hala takımda gözüküyorlar.

Not: Eren Albayrak'ın sözleşme yenilememesi olayını iyi ayarlamışsınız..

Tebrikler, bu kadar kısa sürede bu kadar iyi olur ancak..

Börk
02.Şubat.2011, 18:55
yanıt için teşekkürler ama tools klasörü yok bende :)

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\tools\editor

dizin bu şekilde olacak.eğer tools dosyasını bulamadıysan "Ara" penceresinden tools diye aratabilirsin.

@ Sentugo

Kusura bakmayın gözümüzden kaçmış.Teşekkürler :)

EreN
02.Şubat.2011, 20:31
Arkadaşlar anında bazı eksiklikler gözüme çarptı.. Bursaspor'u aldım ve büyük hatalar olduğunu gördüm

Muhammet Demir hala takımda gözüküyor oysa ki Gaziantepspor'a gitti (Ki Ahmet Arı Bursaspor'da gözükürken..)
Nunez ve Steinerd takımdan gönderildi.. Yama da hala takımda gözüküyorlar.

Not: Eren Albayrak'ın sözleşme yenilememesi olayını iyi ayarlamışsınız..

Tebrikler, bu kadar kısa sürede bu kadar iyi olur ancak..

geri bildirimleri alıp 1 gün içerisinde eksikleri gidereceğiz.

C h A o S
02.Şubat.2011, 20:35
Emeğinize sağlık.Bir çok kişi yararlanacaktır...

giovanni
02.Şubat.2011, 20:37
"Büyük liglerdeki transferler eksiksiz olarak dataya yansıtılmıştır." denilince hemen baktım.
Buca
Manisa
Ankaragücü
çok az değişiiklik var...Daha değiştirilmesi gerekn tonla oyuncu var...Diğer takımlara daha bakamadım bile...
Hele manisa unutulmuş gibi...Dica sol bek yabancı Gökhan gitti...Manucho artık manisada buca da değil..Bence tam anlamıyla yapıp öyle sunun arkadaşlar...
Gene de emek var ortada teşekkürler...

Börk
02.Şubat.2011, 20:43
"Büyük liglerdeki transferler eksiksiz olarak dataya yansıtılmıştır." denilince hemen baktım.
Buca
Manisa
Ankaragücü
çok az değişiiklik var...Daha değiştirilmesi gerekn tonla oyuncu var...Diğer takımlara daha bakamadım bile...
Hele manisa unutulmuş gibi...Dica sol bek yabancı Gökhan gitti...Manucho artık manisada buca da değil..Bence tam anlamıyla yapıp öyle sunun arkadaşlar...

sizlere bunu sunmadan hataları nasıl öğreneceğiz ki ? hata olabilir bu kadar süre içerisinde elimizden geleni yaptık :)

aslında bizlerin pek bir hatasını olduğunu da düşünmüyorum.orada olan oyuncuyu niye yazmayalım.medyada pek yer bulamamış bu gerçekleşen süper lig transferleri.

EreN
02.Şubat.2011, 22:36
Buca
Manisa
Ankaragücü

Türkiye liginde ufak bir referans site sorunu yaşadık. Çok az değişiklik yok, yüzlerce transfer girildi pek küçümsenecek gibi de değil hem vakit hem emek açısından. Geri bildirimler sonucu v3 'te tamam oturmuş olacaktır yama.

Raheem Lawal.
02.Şubat.2011, 22:41
Ellerinize sağlık

giovanni
02.Şubat.2011, 22:45
eleştiri gibi olmuş yazdıklarım..Aslında eleştiri değildi..transfermarkette hepsi var..Elinize kolunuza emeğinize saglıkk

EreN
02.Şubat.2011, 23:05
eleştiri gibi olmuş yazdıklarım..Aslında eleştiri değildi..transfermarkette hepsi var..Elinize kolunuza emeğinize saglıkk

Tabi ki eleştiri dozajında ve yapıcı olduktan sonra verilen emeğin üstüne emek katılır daha güzelleri ortaya çıkar. Siz üyelerimiz için yapıyoruz yamaları :))

Sirius Black
03.Şubat.2011, 00:36

Eleştri ve yergi arasındaki farkı bildiğiniz sürece arkadaşlar için problem olmaz sanırım, rahat olun. :)

Yarın deneyeceğim eksiklik görürsem, yazarım.

Lampiride
03.Şubat.2011, 02:02
Editör data dosyası bende yok ne yapmam lazım ?

Börk
03.Şubat.2011, 02:03
Editör data dosyası bende yok ne yapmam lazım ?

O klasörü kendin oluşturacaksın :)

Lampiride
03.Şubat.2011, 02:08
O klasörü kendin oluşturacaksın :)

dosyayı oluşturdum yamayı içine çıkardım ama oyuna girerken görmüyo yamayı ?

Börk
03.Şubat.2011, 02:48
dosyayı oluşturdum yamayı içine çıkardım ama oyuna girerken görmüyo yamayı ?

klasörün ismini nasıl yazdın ? dizinini kopyalar mısın ?

sananes
03.Şubat.2011, 20:25
çok teşekkürler emeğinize sağlık.Gördüğüm bir hatayı bildiriyimde düzeltme şansınız olsun Pazzini inter'de değil milan'da yamanızda.Milano şehrinin yanlış takımına göndermişsiniz yani :)

Börk
03.Şubat.2011, 20:32
Sağ olasın Burhan.Bugün hataları gidermeyi düşünüyorum.

saboje
04.Şubat.2011, 17:35
türkiye liglerini tamamen ve de eksiksiz olarak kendim için güncelledim, yardımı olacaksa size yollayabilirim...

muztava
05.Şubat.2011, 14:45
türkiye liglerini tamamen ve de eksiksiz olarak kendim için güncelledim, yardımı olacaksa size yollayabilirim...

sanırım eksiksiz transferler gecikecek daha.sorun olmazsa ben alabilirim hazırladığın güncellemeyi.

Cmert
05.Şubat.2011, 22:20
Öncelikle ellerinize sağlık bende premier lige bi baktım bir kaç gözden kaçan hataları gördüm bildirmek istiyorum.
-Jermain jones Blackburn kiralık
-El hadji Rangers a satıldı mame diouf hala kiralık olarak blackburn de
-Gary neville futbolu bıraktı
-Kakuta Fulham a kiralandı

Türkiyede ise konya-ankaragücü-manisa başta olmak üzere bir kaç adet eksiklikler var. (türkiye ligi transferleri için mackolik ve goal.com um hazırladıkları gelen gidenler oldukça yeterli)

Börk
05.Şubat.2011, 23:17
Dediğiniz hataları giderdik arkadaşlar :) Hepsini yansıtmaya çalıştım yine Süper ligden veya başka liglerden hata görüyorsanız bildirirseniz çok mutlu oluruz :)

ozaniel
05.Şubat.2011, 23:27
Ellerinize sağlık, benim gördüğüm burada belirtilmeyen Tabata var.

giovanni
06.Şubat.2011, 16:30
Dediğiniz hataları giderdik arkadaşlar :) Hepsini yansıtmaya çalıştım yine Süper ligden veya başka liglerden hata görüyorsanız bildirirseniz çok mutlu oluruz :)

Bu cümleyi ettiğinizden sonra yukarıdaki linki,eksiklikler giderildiği için aynen gene indirdim ve gene oyun açtım ama eksiklikler aynen duruyor..
Ya böyle bir cümleyi yazmayın
ya da yazdıysanız linki güncelleyin arkadaşlar...
doğru değil mi???

Cmert
06.Şubat.2011, 16:40
Kontıratı fesedilmiş ve kiralık gönderilen oyunculara dikkat edilirse çok daha iyi olur ... Tüm ligler için

Estranged
06.Şubat.2011, 19:14
Bu cümleyi ettiğinizden sonra yukarıdaki linki,eksiklikler giderildiği için aynen gene indirdim ve gene oyun açtım ama eksiklikler aynen duruyor..
doğru değil mi???

Bir üst versiyon yayınlandığında düzeltilecektir. Tek bir hata için yeni bir versiyon çıkarmaya gerek duymamış arkadaş.

EreN
07.Şubat.2011, 04:57
Arkadaşlar şehir dışında olmam sebebiyle ve Börk arkadaşımın link değiştirme yetkisi olmadığından ötürü linki tazeleyemedim bu konuda affınıza sığınıyorum.
Goal.com'dan yararlanmıştık Türkiye Ligi transferlerinde fakat büyük eksiklikler olduğunu sitede siz söyledikçe farkettik ve düzenlemeye gittik. Linkler yenilendi. Eğer başka hata görürseniz buraya yazarsanız hemen düzeltilecektir.

EreN
07.Şubat.2011, 04:57
doğru değil mi???

Link güncellendi

saboje
07.Şubat.2011, 13:37
en basit iki şeyi söyleyeyim o zaman; musa nizam denizli'ye kiralık gitti, billy mehmet samsunspor'a gitti sivas'a değil... bir öncekinde de aynı hatalar vardı...

deniz.91
07.Şubat.2011, 13:41
Yama için elinize sağlık ama bazı önemli eksiklikler gördm.Kayserisporda Emir Kujoviç sivasta grosicki transferleri oyuna yansıtılmamış.Ayrıca billy mehmete sivassporda gözüküyo ama sanırım bankasyaya transfer olmuştu ayrıca gençlerbirliğindeki smeltzde başka takıma transfer olmuştu

Börk
07.Şubat.2011, 14:04
Dediğim gibi arkadaşlar ben bu transfeleri hiç bir yerde göremiyorum.Eğer zahmet olmazsa bize ulaştırın bizde dataya geçelim.Dediğiniz sitelerde bunların hiç biri yok.Siz herhalde takımlarınız yakından takip ettiğiniz için biliyorsunuz.

deniz.91
07.Şubat.2011, 14:16
Dediğim gibi arkadaşlar ben bu transfeleri hiç bir yerde göremiyorum.Eğer zahmet olmazsa bize ulaştırın bizde dataya geçelim.
göremiyorum derken pek anlamadm nerden geldiğini soruyorsan Emir Kujovic isveçin Halmstads BK (http://en.wikipedia.org/wiki/Halmstads_BK) takımından geldi kayserispora 4.5 yıl sözleşme imzalandı.Kamil grosicki ise sivasa Jagiellonia Białystok (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jagiellonia_Bia%C5%82ystok&action=edit&redlink=1) takımından geldi

saboje
07.Şubat.2011, 14:17
Dediğim gibi arkadaşlar ben bu transfeleri hiç bir yerde göremiyorum.Eğer zahmet olmazsa bize ulaştırın bizde dataya geçelim.Dediğiniz sitelerde bunların hiç biri yok.Siz herhalde takımlarınız yakından takip ettiğiniz için biliyorsunuz.

http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=TransferDosyasi ankaragücünde serbest bırakıldı denilen oyuncular ve zurita transferi hariç hepsi doğru...

Börk
07.Şubat.2011, 14:35
Teşekkür ederim arkadaşlar tüm eksiklikleri bu sefer giderip yayınlayacağız.Referans için ayrıca teşekkür ederim sana saboje.

uaylmz
07.Şubat.2011, 14:55
sevgili dostlar windows 7 kullanıcısıyım indirdiğim bu yamayı nereye kopyalayacağım belgelerimde editör data klasörü yok ? güncellemeyi yapan arkadaşların emiğine sağlık yardımcı olursanız sevinirim saygılar ...

Börk
07.Şubat.2011, 15:00
O dizinde kendin bir editor data klasörü oluşturacaksın :)

uaylmz
07.Şubat.2011, 15:08
oluşturdum içine attım yeni oyun kurarken chance işaretleyerek giriyorum yinede gözükmüyor güncelleme :S

Börk
07.Şubat.2011, 15:11
işaretlerken resmini alabilir misin bi ?

uaylmz
07.Şubat.2011, 15:18
http://http://www.dosyasitesi.com/1163297

Börk
07.Şubat.2011, 15:20
imageshack.us bu siteye upload eder misin ?

Cmert
07.Şubat.2011, 15:56
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=TransferDosyasi ankaragücünde serbest bırakıldı denilen oyuncular ve zurita transferi hariç hepsi doğru...

Evet buradaki bilgiler yeterli ama olmayan takımlar içinde ben size yardımcı olmaya çalışırım şimdi onları inceliyorum biittidiğinde sizleride bilgilendiricem...

Börk
07.Şubat.2011, 15:58
http://hotfile.com/dl/102617213/c265...te_v3.xml.html
http://www.sendspace.com/file/kvmxzq
http://rapidshare.com/files/44666539..._Update_v3.xml

.bu arada son versiyon v3'ü çıkarttık.türkiye ligini dataya tamamen işledik.serbest bırakılan oyuncular ve eksiklikler de giderildi.Linkler güncellendi.

uaylmz
07.Şubat.2011, 16:06
imageshack.us bu siteye upload eder misin ?

http://img703.imageshack.us/i/44482701.png/ buyur kardeş

sicey59
07.Şubat.2011, 17:21
11.0.3 yaması ne zaman çıkar ?_?

Börk
07.Şubat.2011, 17:38
http://img703.imageshack.us/i/44482701.png/ buyur kardeş

Doğru yere atmamışsın data oyun görmüyor.Attığın dizini bir kopyalar mısın ?

uaylmz
07.Şubat.2011, 17:52
C:\Users\Yılmaz\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editör data

doğru dizin neresi :)

Börk
07.Şubat.2011, 18:25
editör değil editor olacak :)

deniz.91
07.Şubat.2011, 19:11
.bu arada son versiyon v3'ü çıkarttık.türkiye ligini dataya tamamen işledik.serbest bırakılan oyuncular ve eksiklikler de giderildi.Linkler güncellendi.

kujoviç transferinin yansıtılmış halimi

uaylmz
07.Şubat.2011, 19:32
editör değil editor olacak :)

vaybeee :)) sağolasın ilgin için :)

Börk
07.Şubat.2011, 20:50
kujoviç transferinin yansıtılmış halimi

evet tüm süper lig transferleri eksiksiz oyunda.

gcmss
07.Şubat.2011, 21:34
s.a arkadaşlar. öncelikle yamayı hazırlayan kardeşler emeğinize, parmaklarınıza sağlık :) yamayı yükledimde bi sorunum var benim. 11.2.0 güncellemesini yükledim ama **** ini bulamadım :( cd de yok bende**** e sahip olanlar upload yapabilir mi ? veya özelden mesaj. forum kurallarını bilmiyorum ***** paylaşmak yasakmı değil mi hiç bi fikrim yok. şimdiden teşekkürler.

Börk
07.Şubat.2011, 21:43
Maalesef..

gcmss
07.Şubat.2011, 21:47
peki güncellemeyi indirenler indirdikleri adresi verebilir mi orda c rack de vardır herhalde. o da mı yasak ?

Estranged
07.Şubat.2011, 21:51
O da yasak :)

gcmss
07.Şubat.2011, 21:52
of herşey de yasak ya :) neyse başka bi yama bulcam artık. ilginiz için teşekkürler

AtayH
09.Şubat.2011, 10:15
resmi yama ne zaman gelcek acaba ?

muztava
09.Şubat.2011, 11:00
resmi yama ne zaman gelcek acaba ?

Geçen sene ayın sonuna doğru çıkmıştı diye hatırlıyorum.Sanırım bir 10-15 günü daha var.

AtayH
11.Şubat.2011, 10:01
Geçen sene ayın sonuna doğru çıkmıştı diye hatırlıyorum.Sanırım bir 10-15 günü daha var.

Hmm daha var o zaman beklicez bakalım teşekkürler

BLAZİN1903
14.Şubat.2011, 13:07
hotfile ve rapid linkleri ölmüş sadece sendspace çalışıyor...

editor data dosyasını kendim oluşturdum güncellemeyide attım içine ama yine görmedi c>kullanıcılar>volkan>belgelerim>sportsinteractive>footballmanager2011>editor data

Börk
14.Şubat.2011, 18:49
editor data'yı editör olarak yazmadığından eminsin değil mi yukarıda böyle bir şeyle karşılaştık çünkü :) sen oraya girerken girdiğin dizini bire bir buraya yaz.bazı klasörlerin adları birleşik olmuş.

sicey59
18.Şubat.2011, 15:04
Artık dayanamıyorum çıksın şu yeni yama oyundan soğuyorum . . .

Börk
18.Şubat.2011, 17:18
Ay sonuna yaklaştık.Az bir zaman sonra çıkacak yeni yama.Bunu buraya neden yazdın onu anlayamadım ben :)

KODEST
19.Şubat.2011, 09:30
Sİmdi V3 cıktı dediniz. o ne oluyor?

sicey59
19.Şubat.2011, 13:47
Ay sonuna yaklaştık.Az bir zaman sonra çıkacak yeni yama.Bunu buraya neden yazdın onu anlayamadım ben :)

İsyandan :D

Börk
19.Şubat.2011, 14:14
Çıkan v3 bu güncellemenin son versiyonu demek.Son versiyonda tüm hatalar giderilmiştir.

Jesus_FB
19.Şubat.2011, 23:20
ben MAC OSX kullanicisiyim nereye koymak icab eder bu yamayi?

EreN
20.Şubat.2011, 01:40
ben MAC OSX kullanicisiyim nereye koymak icab eder bu yamayi?

Her yerde artistsin heer yerde :)
Mac OS X: /Kullanıcılar/<Kullanıcı Adı>/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor

Rais
21.Şubat.2011, 21:42
>footballmanager2011>editor data

atılcak denmiş ama bende editor data yok. DB ve sound klasörleri var onlarda boş.Ben kendim mi oluşturucam bunu

Jesus_FB
25.Şubat.2011, 19:26
Her yerde artistsin heer yerde :)
Mac OS X: /Kullanıcılar/<Kullanıcı Adı>/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor

len mac'te kullancilar mi var belgelerim mi var :)

1965
27.Şubat.2011, 13:50
Bahsedilen hataların tamamı düzeltildi mi acaba? En azından Türkiye Liglerinde hata olmasa güzel olur. Emek verenlere teşekkürler..

Börk
27.Şubat.2011, 14:03
Türkiye liginde herhangi bir hata yoktur.Teşekkürler.

Hugo
28.Şubat.2011, 22:18
Ben de resmi yamayı bir hayli bekledikten sonra bunu indirmeye karar verdim. Çalışma için teşekkürler. Rapidshare linki uçmuş bu arada. Sendspace'ten idnridim, o çalışıyor.

AtayH
02.Mart.2011, 16:42
resmi yamanın çıkacağı yok galiba...

bende indiriyorum,teşekkür ederim emeklerinizin için şimdiden

tojourus
02.Mart.2011, 22:47
ne yamaymış be 1 aydır resmi yama çıkacak diyip diyip oynamıyorum fm.. sanırım ben de bunu indiricem ama daha beklesem mi :D

doncarlo
04.Mart.2011, 14:11
11.2.0 yükledim.Yeni oyuna tıklıyorum database gözükmüyor acaba yanlış yere mi attım yardım edermisiniz ?

edit:sorun düzeldi.

gkhnyldrm20
05.Mart.2011, 21:03
Muhammet Demirci var mı oyunda?

diyardiyar
07.Mart.2011, 16:16
arkadaslar ben 11.2.1 oynuom ama olmuo yardımcı olurmusunuz oyun ing yapamadım :(

gorkem35
08.Mart.2011, 14:46
Resmi yamayı beklemetense bunu indirip oynadım. Emeğinize sağlık fakat anladığım kadarıyla oyundada birkaç değişiklik yapılmış.
*Türkiye Ligi için galibiyet beraberlik primleri normal haline getirilmiş
*Türki cumhuriyetin oyuncuları yabancı statusunden çıkarılmış
*Fakat eğer yanlışım yoksa türk oyuncuların transfer pazarındaki aktiflği artırılmış. Listeye konulan birini bütün takımlar istiyor satmama gibi bir şansın yok ki buda hiç gerçekçi olmamış. Musa Çağıran Atletico Madride, Çağlar Getafe ye, Mehmet Sevilla ya, Cana Hoffenheim e, Neill Lyon a, Hakan Newcastle ye yani bunlar gerçekçiliği çok bozmuş

leventb12
08.Mart.2011, 20:45
Hocam Genel Tartışmalara Bakın Benim Konuma UPTADE TEAM'e Teşekkürler!

kareem1987
08.Mart.2011, 20:59
teşekkürler..iyi bir yama...

stratos
09.Mart.2011, 10:52
bunu fm2010 için nasıl yapabiliriz.?

queenemre
09.Mart.2011, 20:32
peki bu editor yamasini 11.3 icin kullanabiliyor muyuz yoksa onun icin yenisi mi yayinlanacak ?

Börk
09.Mart.2011, 20:54
Evet,11.3 için de kullanılabilir.

caner9292
10.Mart.2011, 01:05
Devre Arası Transfer Güncellemesi Kurulum:
1.İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkartıp içerisindeki "MaNiAc_EgE - 2 Şubat 2011 - Ara Transfer Yaması" adlı .xml dosyasını "Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data" içerisine atacaksınız.
2.Editor data klasörü yoksa aynı şekilde siz oluşturabilirsiniz.
3.Sonra oyundayken Ana Menü'den Yeni Oyun seçerken "Change"'e tik koyun.
4.Devam edince "MaNiAc_EgE - 2 Şubat 2011 - Ara Transfer Yaması"'ni seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Börk
10.Mart.2011, 01:08
Devre Arası Transfer Güncellemesi Kurulum:
1.İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkartıp içerisindeki "MaNiAc_EgE - 2 Şubat 2011 - Ara Transfer Yaması" adlı .xml dosyasını "Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data" içerisine atacaksınız.
2.Editor data klasörü yoksa aynı şekilde siz oluşturabilirsiniz.
3.Sonra oyundayken Ana Menü'den Yeni Oyun seçerken "Change"'e tik koyun.
4.Devam edince "MaNiAc_EgE - 2 Şubat 2011 - Ara Transfer Yaması"'ni seçip oyuna başlayabilirsiniz.

?

bunu fm2010 için nasıl yapabiliriz.?

Aynı dizine dosyayı atarak Fm10 için yapabilirsiniz :)

Resmi yamayı beklemetense bunu indirip oynadım. Emeğinize sağlık fakat anladığım kadarıyla oyundada birkaç değişiklik yapılmış.
*Türkiye Ligi için galibiyet beraberlik primleri normal haline getirilmiş
*Türki cumhuriyetin oyuncuları yabancı statusunden çıkarılmış
*Fakat eğer yanlışım yoksa türk oyuncuların transfer pazarındaki aktiflği artırılmış. Listeye konulan birini bütün takımlar istiyor satmama gibi bir şansın yok ki buda hiç gerçekçi olmamış. Musa Çağıran Atletico Madride, Çağlar Getafe ye, Mehmet Sevilla ya, Cana Hoffenheim e, Neill Lyon a, Hakan Newcastle ye yani bunlar gerçekçiliği çok bozmuş

Bu bizim elimizde olan bir şey değil ne yazık ki :) Zaten oyunda gerçekçilik aynen bu şekilde.Kimlerin Real Madrid'e gittiğini biliyoruz.Yapay zeka çok zayıf ondan olabilir.

Ceki58
17.Mayıs.2011, 06:52
11,3 sürümü var

resimlerde de gözüktüğü gibi yazılan her şeyi yaptım fakat change'ye bastığımda hiç bir şey gözükmüyor

[img=http://i1105.hizliresim.com/2011/5/17/2145.jpg] (http://goo.gl/mc9cY)

[img=http://i1105.hizliresim.com/2011/5/17/2145.jpg] (http://goo.gl/mc9cY)