PDA

View Full Version : 3 Saatte Sevgili Nasıl Bulunur ?

BaFraLı
03.Şubat.2011, 11:45
http://byfiles.storage.live.com/y1plpLiPfB0DHpjUzlw782Wg7mDwlY06u-ryWip9kzYV_0Ou83QbGWYI7Fw4lwoDaY5GtQsRu8HSjs

Yaklaşan 14 şubat sevgililer gününü sevgilisiz geçirmek istemeyenleredir bu yazım. Bir amme hizmetidir yaptığım.Yalnızlara ilaç, aşkı arayanlara ışık, �yine mi gol değil hakim bey yine mi ha!� diye ağlayanlara beyaz bir mendildir uzattığım. Üzülmeyin, dert etmeyin, kronometrelerinizi çalıştırın, 3 saatte aşkınızı kolunuza takın.

7.00: Yataktan kalkış, evet bugün önemli bir gün, sonunda sizin de bir sevgiliniz olacak. Sabahın yedisinde kalkılır mı kardeşim diyenlere de bir çift lafım var. Sevgili bu boru değil, bir gün erken kalksanız ne olur.
Yedide kalktın, hemen tıraşını ol(bayanlar oha diyor biliyorum ama erkeklere sesleniyoruz kardeşim, abaza bayan mı olur),duşunu al, saçlarını tara, kot pantolon giy, üstüne beyaz gömlek, en üste de blazer ceket, hop at kendini dışarı, geç kalıyoruz.

8.00: Açık alanlardan uzak dur, kapalı bir alışveriş merkezi bul. Kapalı alanda oksijen az olur, beyin yavaş çalışır, tipsiz olsanız bile kız bunu anlayana kadar siz işi bağlamış olursunuz. Sonrasında açık alanda kız uyansa bile, �ulan bu da amma tipsizmiş� dese bile iş işten geçmiştir. Az önce cep telefonu aldınız kıza, en azından bir hafta gideri var bu hediyenin.

9.00: Alışveriş merkezinde geziyorsunuz, kum gibi kız kaynıyor ama hangisi size uygun, öncelikle takı mücevherat dükkanlarından uzak durun, orada gezenler para avcısı olur, ava giderken avlanırsınız ruhunuz duymaz. Daha çok yemek katında dolaşın, fast-food taraflarına yaklaşın, böylece mesaj da vermiş olursunuz �hızlı yaşarım fast-food yerim, bir sevgiliyle de 3 gün dikey gezer, akabinde yatay pozisyona geçerim�.

9.58: İşte aradığınız kız karşınızda artık, az ilerde bakın, elinde yemek tepsisiyle oturacak yer arıyor kendine, sen de tek başına dört kişilik masaya kurulmuşsun öküz gibi. Hemen ayağa kalk, masadan 35 santim uzaklaş, kız boş masa buldum diye koşup oturunca tekrar otur yerine. Kız pardon deyip kalkmaya yeltenirse bileğinden kavra kızı, olabilecek en Engin Altan Düzyatan bakışını at(aman Şahin K bakışını yapma, her şeyi mahvedersin, onu en son kullanacağız)

10.00: Burası da amma kalabalık bugün, bi de masalar az mı ne, insanlar oturacak yer bulamıyor diye geyik bir konu başlattınmı olay tamamdır, sırf bu konu hakkında bile 2 saat konuşacak yetenek vardır kızlarda.

Bundan sonrası ise size kalmış, herkes kendi fantezi dünyasına göre yön versin akışa. Artık kızla sinemaya mı gidersin, müze mi gezersin, arabada mı fingirdeşirsin, eve mi atarsın, ailenle mi tanıştırırsın, yüzük mü takarsın, facebook�ta ilişki durumunu �evli� mi yazarsın, paşa gönlün bilir.

Not: Ha o kadar akıl veriyorsun, yol gösteriyorsun, facebook hesabına baktık senin de kız arkadaşın yokmuş, sen ne ayaksın derseniz. Bir pis bakarım, bir tavır yaparım, bir eleştirel yaklaşırım, akabinde de küserim, darılırım, içime kapanırım.Terzi kendi söküğünü diktiği gün görüşelim derim.

Kaynak (http://www.erdemartan.com.tr/3-saatte-sevgili-nasil-bulunur.html)

--------------------------------------------

Çok güzel yazmış yazan kişi. Ama bana göre bu tesadüften öteye gitmez. Bafra için söylüyorum gidiceksin carrefoura başka yer yok zaten yada kafeye gidiceksin. Genelde insanlar ya kız arkadaşlarıyla falan geliyor. Yani bu bana göre hikaye gibi. Ama denemek lazım. Özellikle benim gibi kişiler için :)

KaPaLı
03.Şubat.2011, 12:05
Çekmişiz kafalarıı dalmışız hayallere (:

Zekirdek
03.Şubat.2011, 12:09
Abi böyle bulmak için kızında erkek kadar abazan veya evde kalmış olması lazım.

BaFraLı
03.Şubat.2011, 12:11
Alışveriş merkezlerinin de en az saat 10'da açıldığınıda unutmayalım tabi :D

maNga 33
03.Şubat.2011, 16:34
bazen alışveriş merkezlerinde yemeğimiz bitse bile bekliyoruz hoşumuza gidenlere yermizi veriyoruz güzel oluyor orda kıza bi bakış at tamamdır :D:D:D:D

ayrıca yemek kısmında bulunan kızların %99u yalnız değil çoğunluk arkadaşları var o zaman ne yapacaz ki :D taktiği beğenmedim :p

ToRoSKaPLaNı
03.Şubat.2011, 16:58
Asıl sevgililer gününde sevgilisiz olmak lazım :D Hediye derdi para derdi vs. uzun iş.Sevgilin varsa bile sevgililer gününden 1 gün önce ayrılacaksın sevgililer gününden 1 gün sonra barışacaksın :D O hediyeye vereceğin paraylada tekel bayine gidip kendine güzel viski,konyak vs alıp keyif yapacaksın :D

Börk
03.Şubat.2011, 18:10
Asıl sevgililer gününde sevgilisiz olmak lazım :D Hediye derdi para derdi vs. uzun iş.Sevgilin varsa bile sevgililer gününden 1 gün önce ayrılacaksın sevgililer gününden 1 gün sonra barışacaksın :D O hediyeye vereceğin paraylada tekel bayine gidip kendine güzel viski,konyak vs alıp keyif yapacaksın :D

Senin bu kızlarla sorununu çözemedim ben :n:

sarianet
03.Şubat.2011, 18:24
boşverin olm sevigli bulunca ne fm oynanıyo ne maç izleniyo ne pes oynanıyo böyle devam :D

barahir
03.Şubat.2011, 18:30
Bence başlık değişsin 3 saatte nasıl abazan olunur :)

jesmatador
04.Şubat.2011, 12:59
Teşekkürler ama yiyecek almaya paramız yok öğrenciyim ben olum :D

Since-1907
04.Şubat.2011, 13:17
Böyle kızmı ayarlanır Alla'sen (:

IcedEarth
04.Şubat.2011, 13:49
Böyle ayarlasanız ayarlasanız et ayarlarsınız..

nannar
04.Şubat.2011, 14:10
Muhtemelen olayın devamında şu olur.....

Kızın bileğinden kavradığın anda,

"oha oha, ne oluyor kardeşim? bırak kolumu" ya da " terbiyesize bak, hıh" diyerek masayı terk eder kız.işin kötü tarafı ses tonu da kısık olmayacağı ve mümkün oldugunca bağırarak konuşacağı için o dakikadan sonra zaten erkeğin kulakları kızarır, ateş başına vurur ve yerin dibine geçer. Yemeği falan unutup kalkıp açık havaya çıkar ve bir sigara yakıp kıza küfrü basar :n:

jesmatador
04.Şubat.2011, 14:14

"oha oha, ne oluyor kardeşim? bırak kolumu" ya da " terbiyesize bak, hıh" diyerek masayı terk eder kız.işin kötü tarafı ses tonu da kısık olmayacağı ve mümkün oldugunca bağırarak konuşacağı için o dakikadan sonra zaten erkeğin kulakları kızarır, ateş başına vurur ve yerin dibine geçer. Yemeği falan unutup kalkıp açık havaya çıkar ve bir sigara yakıp kıza küfrü basar :n:

Katılıyorum :D

kalemci
04.Şubat.2011, 14:17
boşverin olm sevigli bulunca ne fm oynanıyo ne maç izleniyo ne pes oynanıyo böyle devam :D

ona göre kız bulacaksın benim uzun süredir kız arkadasım var günde minimum 4 saat fm oynuyorum çoğu zaman laptopu yanına götürüyorum onada öğretmeye çalışıyorum :D ayrıca haftasonlarıda en az 8-9 maçım var izlediğim :D

El Barto
04.Şubat.2011, 14:22
3 saatte sevgiliyi bulduk diyelim. Level atladık yani. Şimdi yeni soruya ihtiyacımız var.

3 saatte bulunan sevgilinin taktığı boynuzları parlatma teknikleri nelerdir?

oldu mu? oldu bence.

GeNç KaRTaL
04.Şubat.2011, 15:16

Bu yine iyi ihtimal.İmdat sapık diye bağırıp o kalabalıkta olası bir linç girişiminin ilk kıvılcımlarını atabilir mesela.:icon_biggrin: