PDA

View Full Version : Emenike İnsan mısın ?

Addolorato
05.Şubat.2011, 22:25
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=82834

Bu nasıl bir güçtür arkadaş ya :D..

Revolution
05.Şubat.2011, 23:25
Bu adamı 3e 5e bakmadan almalıyız, bugün 5e alsak yarın 15e satarız.

Fearless Coward
05.Şubat.2011, 23:33
PES'teki gibi atmış bir çalımını :D :D harbi manyak güçlü ama bize gelirse bu adam sakatlanır 1 sene oynamaz futbol o kadarını diyim aklı varsa gelmesin. :D

KaPaLı
05.Şubat.2011, 23:37
Kapanan takımlara karşı ne yapablir onuda görmek lazım..

GebzeLi1907
06.Şubat.2011, 00:03
Kapanan takımlara karşı ne yapablir onuda görmek lazım..

bank asyada dağıtıyordu süper lig de de aynı etkiyi gösterir bence oyun zekası ve teknği hiç fena değil sadece fiziğiyle iş yapan afrikalılardan değil bu sene müthiş gömülen eskişehir defansını cok yıpratmıştı mesela içerde ama diğer oyuncular katkıda bulunmayınca 1 puanla bitti maç golüde o attı.
oyun bilgisi cok iyi ve üstünede koyuyor sürekli, geldiği günden beri izliyorum emenike yi bir cogunu stadda izledim kesinlikle türkiye liginin üstünde bi oyuncu.

El Barto
06.Şubat.2011, 00:07
Amokachi'yi hatırlattı birden. :)

http://www.youtube.com/watch?v=DVeblyxggGM

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
06.Şubat.2011, 14:34
Gerçekten insan değil yaa... Bi de o cüsseyle o deparları nasıl atıyor akıl karı değil doğrusu :p

Zekirdek
06.Şubat.2011, 14:59
Ya insan üstü birşey. Bu arada Karabükspor ne yapıp ne etmeli Muhsin Ertuğrul'a ciddi biçimde teşekkür etmeli. Hatırladığım kadarıyla Muhsin Ertuğrul Emenike'yi örnermişti Karabükspor'a. Hemde €250K gibi ücrete aldılar. 2 sezon içinde rahat £10M ücrete satarlar.

Videoya değinecek olursak ne yazarsak boş ben böyle bir güç görmedim. Hele son hareketlerde falan ciddi bacak kası gerekiyor olması lazım. Çok yorucu hareketler.

Ama sonuçta zenci pek irdelemem lazım. Zenci dediğin güçlü olur.

garydelgadov
06.Şubat.2011, 15:10
Dün canlı izleme fırsatı bulunca daha da anladım insan olmadığını.Mahvetti Toramanı.İnanılmaz bir hızlanma ve güç yeteneğine sahip.Ama büyük kulüplerde iş yapar mı bilmiyorum.Mehmet Yıldızdan daha teknik diyebilirim belki biraz hafif kaçsa da.

Rick Nelson
06.Şubat.2011, 15:14
Mükemmelsin adamım benim !

Rehavi
07.Şubat.2011, 14:13
Youla gillerden bir oyuncu bana göre... Acayip güçlü ve hızlı ama bencilliği ve zayıf tekniği yüzünden büyük takımlarda istenen performansı gösteremez bence. Kontra oynayan takımlar için büyük avantaj ancak...