PDA

View Full Version : Roland Juhasz | DC | 26

Addolorato
07.Şubat.2011, 10:57
http://www.7sur7.be/static/FOTO/pe/7/7/7/large_547492.jpg

Ad : Roland
Soyad : Juhasz
Mevkii : DC
Bonservis Değeri : 875.000 €

http://img534.imageshack.us/img534/4185/juhasz.jpg

Kişisel Yorum : Tam bir Central Defender - Stopper. Yanında hızlı bir defans oyuncusuyla mükemmel bir uyum göstereceğini düşünüyorum. Profilide harika bence 13 olan finishing özelliği sayesindede skorda sıkıştığınız zaman forvete koyabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

sokullu
08.Şubat.2011, 09:53
her versiyonda bursaspor'a getirdiğim harika bir oyuncudur. fiyatı da çok uygun. bu elemanı defans göbek-savunma, yanın da hızlı bir defans alıp -mesela nelson rivas- defans göbek-koruma oynatıyorum.

ieri defasn çizgisinden ideal ikili olup şamp. ligi dahil süper ikili oluoyorlar. bizim lig için kaçırılmayacak oyuncu bence.

sicey59
08.Şubat.2011, 14:54
İlk bakışta çok iyi bir stoper gibi geliyor fakat bazı ST ler karşısında çok ağır kalıyor şunu diyim adam 2 metre önüne vuruyor bu stoperi geçebiliyor :) eğer defansı önde kuruyorsanız sisteminize koymanızı tavsiye etmem

sokullu
09.Şubat.2011, 02:53
ama yanına hızlı bir defans konulunca güzel bir uyumla önde defansa uygun hale gelebiliyorlar. juhasz'a defans göbek savunma, mesela rivas gibi hızı +16 bir oyuncuya da koruma verince önde defans oynanabilir.

bir de ben mesela ilk sene bile yanında hız ve hızlanması 12 olan ibrahim öztürk ile uyum sağlayıp ligde şampiyon olup, şamp. ligi'nde çeyrek finalde şanssız bir şekilde elendik. hem de hüseyin cimşirli falan bir kadroyla, sağ beksiz oldu bu ve 7.46 ile oynadı tüm sezon. 8 gol attı uzak direğe atak yapıp.

markaj da kısa süre 20 oluyor. bu arada babam olsa bu kadar övmem, ne övdük adamı. ama bu fiyata en iyi stoperdir bence.

slayer34
30.Mart.2011, 21:18
fenerbahce kariyerim de yobo lugano ikilisinden biri sakatlanirsa diye almistim takima monte edince bir daha kesemedim lugano nun yoklugunda yobo ile takimi sirtladilar gercekten ozelliklerine karsi ucuza alinabilicek bir oyuncu kacirmayin derim

kai1907
02.Nisan.2011, 01:47
Türkiye ligi için yeterince iyi bir defans oyuncusu.

Zafonte
02.Nisan.2011, 11:13
özelliklerine bakarsak forvette bir çok santrafordan daha çok iş yapar...